1

91 minuta, Depay zrobił pierwszy raz coś dobrego. Dał dobrą centrę z rożnego.

0

Faaaaaaaullllll

1

Jak trwoga to do boga, Dembele musisz.

0

Bijemy jakiś rekord spalonych w LM?

9

To co wyprawia Gavi jest niepojęte :o

0

@CLionelMessi Dembele dzisiaj wejdzie w 75 i strzeli gola.

0

Sztanga co dzisiaj gre prowadzi to nie mam pytań. Niech tak gra za Xaviego cały czas.

2

Demir jaką ty masz nóżkę ułożoną.

0

@Pogba Ma bardzo dobrą kontrolę piłki i balans ciała.

4

Demir ma niesamowity drybling, dajcie mu grać i zyskać pewność siebie, a będziemy mieli kawał piłkarza.

1

Jedyne co złego może nas spotkać w tym meczu to Lenglet.

0

Lenglet jak dzieciaczek ograny XD

4

@Malkey95 To samo co przed twoim życiem, czyli miliardami lat wcześniej, nic. Po prostu umierasz i tracisz jakąkolwiek świadomość.

5

Świderski lepiej gra głową od Neymara, do Barcy go.

0

@jedrek7000 Są 2 mecze, pólfinał i finał. Jak jesteś rozstawiony to grasz u siebie półfinał z drużyną która teoretycznie jest słabsza bo zebrała mniej pkt.

7

Jak wygramy z Węgrami to będziemy rozstawieni w barażach. Nie rozumiem czemu Lewy gra 90 minut z Andorą, a nie zagra z Węgrami, bardzo dziwna decyzja.

1

@sendesara Na co komu kontuzjogenny 31 letni Thiago. Z resztą w Liverpoolu już nie gra tak dobrze.

1

@tomek8756 Ależ balonik pompowany, przypominam że nasza kadra jest bardzo przeciętna a z kontuzjami jakich mamy to jest tragiczna. Żeby walczyć z takim Bayernem jak równy z równym, patrząc optymistycznie potrzeba z 3-4 lat.

0

@MrShakira Chłop przez 2-3sezony reprezentował poziom na Barce, a siedzi w pierwszej drużynie 8 lat...

31

@BartqRKO Ostatni sezon w Barcy miał najlepszy, szkoda że kontuzji doznał w trakcie.

1

@macio_944 W Auchanie po 4,30 są, 140g.

0

@kuz Od tego może zależeć czy zagramy w LM w przyszłym sezonie, więc lepiej niech ją złapią. Atletico, Realu i Sevilli nie przeskoczymy.

0

@Baron77 Jak wygramy z Benficą to mecz z Bayernem będzie o nic.

0

Tyle miejsca w tej drugiej połowie mamy to jest hit. Celta już nawet nie spieszy się z powrotem, a żadnego zagrożenia nie tworzymy.

0

Ale mają ogrom miejsca a i tak nie potrafią nic z tego zrobić, bez Fatiego jesteśmy fatalni.

0

@kojot1231 Gramy 18 letnim bocznym obrońcą na skrzydle i Minguezą z Lengletem na obronie. Czego oczekujesz.

0

@Djzordon To niezła promocja. Jesteśmy słabi w tym sezonie, gramy jak na razie najlepszy mecz po prostu.

1

XD sztanga z golem z dystansu, efekt Xaviego

2

Depay w formie z początku sezonu i zdrowy Fati z Dembele. Ten atak by naprawdę dobrze wyglądał.

1

Na betclicu kurs na Messiego 2.30, polecam zagrać za 100zł mamy 202 zł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?