DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
91 minuta, Depay zrobił pierwszy raz coś dobrego. Dał dobrą centrę z rożnego.
0
Faaaaaaaullllll
1
Jak trwoga to do boga, Dembele musisz.
0
Bijemy jakiś rekord spalonych w LM?
9
To co wyprawia Gavi jest niepojęte :o
0
@CLionelMessi Dembele dzisiaj wejdzie w 75 i strzeli gola.
0
Sztanga co dzisiaj gre prowadzi to nie mam pytań. Niech tak gra za Xaviego cały czas.
2
Demir jaką ty masz nóżkę ułożoną.
0
@Pogba Ma bardzo dobrą kontrolę piłki i balans ciała.
4
Demir ma niesamowity drybling, dajcie mu grać i zyskać pewność siebie, a będziemy mieli kawał piłkarza.
1
Jedyne co złego może nas spotkać w tym meczu to Lenglet.
0
Lenglet jak dzieciaczek ograny XD
4
@Malkey95 To samo co przed twoim życiem, czyli miliardami lat wcześniej, nic. Po prostu umierasz i tracisz jakąkolwiek świadomość.
5
Świderski lepiej gra głową od Neymara, do Barcy go.
0
@jedrek7000 Są 2 mecze, pólfinał i finał. Jak jesteś rozstawiony to grasz u siebie półfinał z drużyną która teoretycznie jest słabsza bo zebrała mniej pkt.
7
Jak wygramy z Węgrami to będziemy rozstawieni w barażach. Nie rozumiem czemu Lewy gra 90 minut z Andorą, a nie zagra z Węgrami, bardzo dziwna decyzja.
1
@sendesara Na co komu kontuzjogenny 31 letni Thiago. Z resztą w Liverpoolu już nie gra tak dobrze.
1
@tomek8756 Ależ balonik pompowany, przypominam że nasza kadra jest bardzo przeciętna a z kontuzjami jakich mamy to jest tragiczna. Żeby walczyć z takim Bayernem jak równy z równym, patrząc optymistycznie potrzeba z 3-4 lat.
0
@MrShakira Chłop przez 2-3sezony reprezentował poziom na Barce, a siedzi w pierwszej drużynie 8 lat...
31
@BartqRKO Ostatni sezon w Barcy miał najlepszy, szkoda że kontuzji doznał w trakcie.
1
@macio_944 W Auchanie po 4,30 są, 140g.
0
@kuz Od tego może zależeć czy zagramy w LM w przyszłym sezonie, więc lepiej niech ją złapią. Atletico, Realu i Sevilli nie przeskoczymy.
0
@Baron77 Jak wygramy z Benficą to mecz z Bayernem będzie o nic.
0
Tyle miejsca w tej drugiej połowie mamy to jest hit. Celta już nawet nie spieszy się z powrotem, a żadnego zagrożenia nie tworzymy.
0
Ale mają ogrom miejsca a i tak nie potrafią nic z tego zrobić, bez Fatiego jesteśmy fatalni.
0
@kojot1231 Gramy 18 letnim bocznym obrońcą na skrzydle i Minguezą z Lengletem na obronie. Czego oczekujesz.
0
@Djzordon To niezła promocja. Jesteśmy słabi w tym sezonie, gramy jak na razie najlepszy mecz po prostu.
1
XD sztanga z golem z dystansu, efekt Xaviego
2
Depay w formie z początku sezonu i zdrowy Fati z Dembele. Ten atak by naprawdę dobrze wyglądał.
1
Na betclicu kurs na Messiego 2.30, polecam zagrać za 100zł mamy 202 zł :)