DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Bób już o tej porze jest stary i niedobry.
18
Niezłe wejście Lenglet w sparingu, bardzo mądre xd
2
Te stroje z tymi spodenkami wyglądają jakbyśmy z cyrku uciekli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos O co chodzi? o kamerzystę czy co?
51
Koeman: "Budujemy młody skład"
Tymczasem Pique:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/218077197_6094901367194116_3984641787866526172_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_rgb565=1&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=abBqsPmvzmcAX-F2kof&_nc_oc=AQkp3i8pvdqQ-pbc-29-rHBr0K4_kXIdwAqVI8c72OUgN7nydWmTIb1iX4k6qbfa2xA&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=279c4263769720ba13587c8f30b9453a&oe=60FE305E
1
fajne
3
@zeko0 Guardiola
2
Mizerne, pasują mi pod jakąś kolejną kompromitacje w LM. Akurat wyjazdowe to na jakiś rewanż po wygranym pierwszym meczu 3:0.
0
@Transu96 Ma lepsze trofeum, MŚ.
0
Donnarumma nie obroni żadnego karnego ale i tak Włosi wygrają
0
@LeoMessi1994 Że za każdym razem w finałach zesrali się metr przed kiblem.
2
Cały świat huczy o zwycięstwie Messiego jak utrzyma formę do końca roku to złota piłka to formalność.
4
@sebo939 Neymar z skrzydłem z Santosu xd To już Pele tam bardziej pasuje.
26
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/217009966_6031908880183239_3711709787546678236_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-3&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=nMz3Z3yhZD4AX-zBkQj&tn=loLRai3V5-dkP-rN&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=79d9c6d583b50328a1ad81e27c69725e&oe=60EF8357
Kocham te tłumaczenia z fb xd
4
Messi coś ty zrobił???????
0
Jak Brazylia wciśnie to Argentynie psycha siądzie w dogrywce.
1
Hahaha ale Otamendi komicznie upadł
0
Lautaro i Messi słabiutko. Di Maria jedynie robi wiatr w ataku.
2
Ta Argentyna do tych kontr wychodzi 2 piłkarzami... i tak jest od początku meczu.
0
Ile jeszcze razy komentatorzy powiedzą, że Neymara łatwo sprowokować?
5
Martinez zaczyna show :)
0
Ale w tym meczu jest mnóstwo amatorskich błędów.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10327655#comment-10327655
Przewidziane :)
5
@DonAndresFCB Tak jak mówiłem wracam tu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
20 minuta ani 1 strzału nawet niecelnego nie było.
0
Tu jakiś rekord fauli będzie
0
Casemiro nie ma prawa skończyć tego meczu xd
0
Ale tam kartek będzie xd