0

@Criss18Barca Bób już o tej porze jest stary i niedobry.

18

Niezłe wejście Lenglet w sparingu, bardzo mądre xd

2

Te stroje z tymi spodenkami wyglądają jakbyśmy z cyrku uciekli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos O co chodzi? o kamerzystę czy co?

1


fajne

3

@zeko0 Guardiola

2

Mizerne, pasują mi pod jakąś kolejną kompromitacje w LM. Akurat wyjazdowe to na jakiś rewanż po wygranym pierwszym meczu 3:0.

0

@Transu96 Ma lepsze trofeum, MŚ.

0

Donnarumma nie obroni żadnego karnego ale i tak Włosi wygrają

0

@LeoMessi1994 Że za każdym razem w finałach zesrali się metr przed kiblem.

2

Cały świat huczy o zwycięstwie Messiego jak utrzyma formę do końca roku to złota piłka to formalność.

4

@sebo939 Neymar z skrzydłem z Santosu xd To już Pele tam bardziej pasuje.

4

Messi coś ty zrobił???????

0

Jak Brazylia wciśnie to Argentynie psycha siądzie w dogrywce.

1

Hahaha ale Otamendi komicznie upadł

0

Lautaro i Messi słabiutko. Di Maria jedynie robi wiatr w ataku.

2

Ta Argentyna do tych kontr wychodzi 2 piłkarzami... i tak jest od początku meczu.

0

Ile jeszcze razy komentatorzy powiedzą, że Neymara łatwo sprowokować?

5

Martinez zaczyna show :)

0

Ale w tym meczu jest mnóstwo amatorskich błędów.

5

@DonAndresFCB Tak jak mówiłem wracam tu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

20 minuta ani 1 strzału nawet niecelnego nie było.

0

Tu jakiś rekord fauli będzie

0

Casemiro nie ma prawa skończyć tego meczu xd

0

Ale tam kartek będzie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?