DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
@Katalonbar Po asyście Hakimiego i obronionym w 94 karnym przez Navasa.
3
Komu kibicujecie w LM? Ja trzymam kciuki najbardziej za Ajax i każdego potencjalnego przeciwnika Realu
2
@Oskar00 60/40 dla Realu patrząc na obecną formę. Do lutego sporo się może zmienić.
0
@DaPidejpi Nie mogą mieć paki na tym samym poziomie jak odchodzi od nich TOP 3 dziewiątka w tamtym sezonie, a w jego miejsce nie ma nikogo.
8
@sokot Nie opłaca się go ściągać z listy bo za chwilę i tak tam jest.
0
Losowanie LM jutro? Chętnie bym zobaczył Real z PSG i Chelsea z Ajaxem/Bayernem.
1
Ląglę zadowolony cieszy się że Roberta do kieszeni schował ehehehhee
1
@MesQueUnClub96 My strzału na bramkę nie oddamy nawet a ty o golu coś piszesz
0
@kuz Czego ty się spodziewałeś po kilku meczach, takim tragicznym składem w dodatku?
0
Ale będą dziury po stronie Desta.
1
@Bobo25 Dokładnie, my musieliśmy grać z Bayernem oni z Barceloną, różnica kolosalna.
26
@mekston Przecież nie od dziś wiadomo że Pol ma wiedzę przeciętnego kibica który odpali sobie meczyk do oglądania 3 razy w tygodniu.
0
@tomek8756 On lubi strzelać każdemu
2
Co Dest robił jako 3 do piłki biegł? XD
0
Riczi Pucz to jest ten moment.
0
Dopiero teraz ogarnąłem że Bellerin jest wypożyczony do Betisu. Dobrze że czailiśmy się na niego z 2 lata a nigdy go nie kupiliśmy.
0
Kane to chyba walczy o transfer do City, 12 meczy 1 gol. Z Albanią załadował np. hat-tricka.
3
Z połowy nie możemy wyjść xd
0
@abram3k XD pewnie pierwszy go wielbiłeś na początku sezonu.
2
Jak żadna z tych drużyn nie wygra w LM to będę mocno zdziwiony. City, Bayern, Liverpool, Chelsea to są 4 drużyny które wydają się poza zasięgiem wszystkich.
0
PSG nawet nie stara się odrobić wyniku po stracie gola na 2:1xd
0
@mekston A Hiszpania na 5, możliwe że wtedy tylko 1 :)
0
Taki Lewy albo Haaland by załadowali po długim i byłby gol, ale nie lepiej przeplatać na dwóch.
0
Borussia poza LM, Sporting w 1/8. Transfer Haalanda w styczniu gdzieś jest realny teraz.
0
Ale bym zobaczył taki Bayern-PSG.
0
@JiqSaw Bo w Barcelonie go nie chcieli, to musiał jakiś klub wybrać.
5
Messi to porusza się w tym PSG jak z toną węgla na plecach mam wrażenie, jakiś taki zamulony.
1
Paredas, Paradas kto w końcu faulowany.
28
To jest i tak śmieszna kasa nawet jak za LM, mafia z uefa zabiera większość dla siebie. Z Superligą te pieniądze by były jakoś 10 razy większe.
1
A co jak planem jest zając 3 miejsce awansować do Ligi Europy, następnie ją wygrać przez co zapewnić sobie grę w LM. Może to być łatwiejsza droga niż TOP 4 w La Liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)