18

@Katalonbar Po asyście Hakimiego i obronionym w 94 karnym przez Navasa.

3

Komu kibicujecie w LM? Ja trzymam kciuki najbardziej za Ajax i każdego potencjalnego przeciwnika Realu

2

@Oskar00 60/40 dla Realu patrząc na obecną formę. Do lutego sporo się może zmienić.

0

@DaPidejpi Nie mogą mieć paki na tym samym poziomie jak odchodzi od nich TOP 3 dziewiątka w tamtym sezonie, a w jego miejsce nie ma nikogo.

8

@sokot Nie opłaca się go ściągać z listy bo za chwilę i tak tam jest.

0

Losowanie LM jutro? Chętnie bym zobaczył Real z PSG i Chelsea z Ajaxem/Bayernem.

1

Ląglę zadowolony cieszy się że Roberta do kieszeni schował ehehehhee

1

@MesQueUnClub96 My strzału na bramkę nie oddamy nawet a ty o golu coś piszesz

0

@kuz Czego ty się spodziewałeś po kilku meczach, takim tragicznym składem w dodatku?

0

Ale będą dziury po stronie Desta.

1

@Bobo25 Dokładnie, my musieliśmy grać z Bayernem oni z Barceloną, różnica kolosalna.

26

@mekston Przecież nie od dziś wiadomo że Pol ma wiedzę przeciętnego kibica który odpali sobie meczyk do oglądania 3 razy w tygodniu.

0

@tomek8756 On lubi strzelać każdemu

2

Co Dest robił jako 3 do piłki biegł? XD

0

Riczi Pucz to jest ten moment.

0

Dopiero teraz ogarnąłem że Bellerin jest wypożyczony do Betisu. Dobrze że czailiśmy się na niego z 2 lata a nigdy go nie kupiliśmy.

0

Kane to chyba walczy o transfer do City, 12 meczy 1 gol. Z Albanią załadował np. hat-tricka.

3

Z połowy nie możemy wyjść xd

0

@abram3k XD pewnie pierwszy go wielbiłeś na początku sezonu.

2

Jak żadna z tych drużyn nie wygra w LM to będę mocno zdziwiony. City, Bayern, Liverpool, Chelsea to są 4 drużyny które wydają się poza zasięgiem wszystkich.

0

PSG nawet nie stara się odrobić wyniku po stracie gola na 2:1xd

0

@mekston A Hiszpania na 5, możliwe że wtedy tylko 1 :)

0

Taki Lewy albo Haaland by załadowali po długim i byłby gol, ale nie lepiej przeplatać na dwóch.

0

Borussia poza LM, Sporting w 1/8. Transfer Haalanda w styczniu gdzieś jest realny teraz.

0

Ale bym zobaczył taki Bayern-PSG.

0

@JiqSaw Bo w Barcelonie go nie chcieli, to musiał jakiś klub wybrać.

5

Messi to porusza się w tym PSG jak z toną węgla na plecach mam wrażenie, jakiś taki zamulony.

1

Paredas, Paradas kto w końcu faulowany.

28

To jest i tak śmieszna kasa nawet jak za LM, mafia z uefa zabiera większość dla siebie. Z Superligą te pieniądze by były jakoś 10 razy większe.

1

A co jak planem jest zając 3 miejsce awansować do Ligi Europy, następnie ją wygrać przez co zapewnić sobie grę w LM. Może to być łatwiejsza droga niż TOP 4 w La Liga ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?