DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyobraźcie sobie że jesteście rozchwytywanym piłkarzem na rynku transferowym. Zgłasza się po was wiele klubów np. z Anglii, ale waszym marzeniem jest grać w Hiszpanii. Ofertę macie od Realu Madryt, a Barcelona nie jest wami zainteresowana. Przeszlibyście do Realu? Bo ja jak najbardziej w takiej sytuacji.
23
Lewy już 85 bramek i jako trzeci w historii dobije do 100 bramek w LM. Zaraz po 2 kosmitach, niesamowity to będzie wyczyn. W prime lepszym piłkarzem był Suarez lecz patrząc na całą karierę to Lewy wydaje się lepszym zawodnikiem.
0
Ale fart że trafił w brzuch a nie rękę
0
Ter Stegen ręcznik xd
2
@NaFazieHitman Uuu wchodzenie na ambicje Putina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
29
@Rajek99 Mnie to nie dotyczy ja tam i tak zawsze tankuje za 50zł.
1
@Triv44 jeszcze jak.
47
Bilbao wyeliminowało Real i Barce żeby odpaść z słabiutką Valencią ooookej.
1
Wiadomo jak działają w atakowanych miastach sklepy itp? Skąd ludzie mają np. pożywienie? Czy działa policja?
1
@PatrychoO Stop bro kochać wszystkie nacje!
I
0
@Pilka_jest_okragla Ej ej jaki gówniarz on już ma 19 lat :p
0
Mamy swojego Viniciusa sprzed 2 lat xd
2
@Kamiloza91 Haaland.
4
@Comfortable_ Gorzej jak wejdzie 2 na raz.
3
Ale Ferran jest irytującym piłkarzem, dostał dobrego pasa od Alvesa, wystarczyło dobrze się z nim zabrać i wyjść sam na sam to źle przyjął piłkę...
0
Ale że żaden z braci Williams nie gra to w szoku jestem.
4
Mbappe dawaj do Barcelony, zobacz jakie Messi Ci będzie ciasteczka posyłać jak już wróci ͡(° ͜ʖ ͡°)
2
@SeWo77 Masz jakiś kompleks Polaka czy jak?
1
@Azi Frankfurt albo Bayer.
1
Ręcznik by przynajmniej nie sfaulował...
1
@tristan87 Znowu jest późno, nad blokiem krąży helikopter
1
Ja to bym proponował żeby Luuk stał tylko w polu karnym i z niego nie wychodził, jak Ronaldo bo poza nim jest bezużyteczny.
0
Gol zaliczony będzie miał Auba, więc ma hat-tricka :)
1
Czekaj to gol Auby XD od pleców mu się odbiło.
0
Że siatki nie przebił to szok.
1
Traore za Dembele powinien już wejść.
19
No dobra spalony ale gdzie żółta dla piłkarza Valencii? Alves dostał czerwo tak.
38
Co jest ten sędzia potrafi korzystać z Varu, a to nowość w Hiszpanii.
11
Faul!!! gdzie var???
0
@P33ck Messi i ta szalona radość po golu xd Żyje z drużyną