0

Wyobraźcie sobie że jesteście rozchwytywanym piłkarzem na rynku transferowym. Zgłasza się po was wiele klubów np. z Anglii, ale waszym marzeniem jest grać w Hiszpanii. Ofertę macie od Realu Madryt, a Barcelona nie jest wami zainteresowana. Przeszlibyście do Realu? Bo ja jak najbardziej w takiej sytuacji.

23

Lewy już 85 bramek i jako trzeci w historii dobije do 100 bramek w LM. Zaraz po 2 kosmitach, niesamowity to będzie wyczyn. W prime lepszym piłkarzem był Suarez lecz patrząc na całą karierę to Lewy wydaje się lepszym zawodnikiem.

0

Ale fart że trafił w brzuch a nie rękę

0

Ter Stegen ręcznik xd

2

@NaFazieHitman Uuu wchodzenie na ambicje Putina ( ͡° ͜ʖ ͡°)

29

@Rajek99 Mnie to nie dotyczy ja tam i tak zawsze tankuje za 50zł.

1

@Triv44 jeszcze jak.

47

Bilbao wyeliminowało Real i Barce żeby odpaść z słabiutką Valencią ooookej.

1

Wiadomo jak działają w atakowanych miastach sklepy itp? Skąd ludzie mają np. pożywienie? Czy działa policja?

1

@PatrychoO Stop bro kochać wszystkie nacje!
I

0

@Pilka_jest_okragla Ej ej jaki gówniarz on już ma 19 lat :p

0

Mamy swojego Viniciusa sprzed 2 lat xd

2

@Kamiloza91 Haaland.

4

@Comfortable_ Gorzej jak wejdzie 2 na raz.

3

Ale Ferran jest irytującym piłkarzem, dostał dobrego pasa od Alvesa, wystarczyło dobrze się z nim zabrać i wyjść sam na sam to źle przyjął piłkę...

0

Ale że żaden z braci Williams nie gra to w szoku jestem.

4

Mbappe dawaj do Barcelony, zobacz jakie Messi Ci będzie ciasteczka posyłać jak już wróci ͡(° ͜ʖ ͡°)

2

@SeWo77 Masz jakiś kompleks Polaka czy jak?

1

@Azi Frankfurt albo Bayer.

1

Ręcznik by przynajmniej nie sfaulował...

1

@tristan87 Znowu jest późno, nad blokiem krąży helikopter

1

Ja to bym proponował żeby Luuk stał tylko w polu karnym i z niego nie wychodził, jak Ronaldo bo poza nim jest bezużyteczny.

0

Gol zaliczony będzie miał Auba, więc ma hat-tricka :)

1

Czekaj to gol Auby XD od pleców mu się odbiło.

0

Że siatki nie przebił to szok.

1

Traore za Dembele powinien już wejść.

19

No dobra spalony ale gdzie żółta dla piłkarza Valencii? Alves dostał czerwo tak.

38

Co jest ten sędzia potrafi korzystać z Varu, a to nowość w Hiszpanii.

11

Faul!!! gdzie var???

0

@P33ck Messi i ta szalona radość po golu xd Żyje z drużyną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?