DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real nie istnieje po stracie bramki, oni już psychicznie leżą
1
@AdamaTraore Busi i lutować co ty przez 14 lat jeszcze się nie nauczyłeś?
1
De Jong już niech do szatni schodzi, dawać Gaviego.
1
@macio_944 Co? Brakuje szybkości? Dlatego chcesz dać 2 razy wolniejszego Alvesa tam?
0
Pique co to miało być za podanie???
0
Ferran? Dlaczego ty tej piłki nie goniłeś?
2
Real będzie się murował i grał tylko i wyłącznie z kontry więc wystawienie wolnego Alvesa byłoby zbyt niebezpieczne.
1
@Gitarkafcb PSG bez Messiego wygrało 10 na 12 meczy.
2
Szkoda że w lidze francuskiej nie ma żadnej drużyny w gazie w tym sezonie. Psg by przegralo jeszcze tego mistrza. Przecież ta drużyna mentalnie nie żyje.
0
@Pawci023x Łatwiej w internecie bo większy wybór, lepiej w realu proste.
0
A tu cyk Real vs Benfica a po ich stronie drabinki jeszcze Villareal vs Atletico. La Rambla by płonęła.
0
@BartqRKO Oczywiście że bez, mój ojciec jest w mafii włoskiej, wiem co mówię.
3
Juve-Villareal 2-2 nie pytajcie skąd to wiem tylko obstawcie.
0
I tak ktoś z główki strzeli w 90.
9
Ufff dobrze ze Maguire przykrył Ronaldo bo by dobiegł.
0
@PatrychoO Jakaś ta góra się pusta wydaje ale ze spodenkami ładnie to wygląda.
1
Serio tylko 5 mln za nazwę stadionu, śmiesznie to brzmi podług 57mln za koszulke. Ta nazwa stadionu jest niepotrzebna.
5
@Kgorecki2500 Fajny news tylko nie wybieram się za granicę w najbliższym czasie.
54
Ale Depay to zmarnował koncertowo
0
Złote dziecko puć
0
Dembele dobrze grał do 55 minuty teraz same straty dosłownie.
0
Bombele co meczycho gra
0
Ciekawe co będzie z Messim został mu jeszcze rok kontraktu w PSG. Nie wyobrażam sobie na ten moment żeby został w Paryżu na następny sezon.
72
Dlaczego nasz 3 bramkarz jest lepszy od 1 bramkarza?
0
Za 2 lata może przyjść za darmo jak mu zależy, teraz jest niepotrzebny.
4
@norbi77 Ale Lewy strzelił najszybszego hat-tricka do początku spotkania, o to w tym chodzi, więc nic mu Benzema nie zabrał.
3
Byłem za PSG ale jak widzę kolejną kompromitacje i frajerstwo w ich wykonaniu, to nie mogę przestać się uśmiechać xd
0
Modrić młodszy od Messiego, ciekawe ciekawe
0
Płakać mi się chce na samą myśl że możemy grać na niego w przyszłym roku.
1
@MateuszQ On mówił na Real już dzisiaj mistrzowie Hiszpanii xd