2

Real nie istnieje po stracie bramki, oni już psychicznie leżą

1

@AdamaTraore Busi i lutować co ty przez 14 lat jeszcze się nie nauczyłeś?

1

De Jong już niech do szatni schodzi, dawać Gaviego.

1

@macio_944 Co? Brakuje szybkości? Dlatego chcesz dać 2 razy wolniejszego Alvesa tam?

0

Pique co to miało być za podanie???

0

Ferran? Dlaczego ty tej piłki nie goniłeś?

2

Real będzie się murował i grał tylko i wyłącznie z kontry więc wystawienie wolnego Alvesa byłoby zbyt niebezpieczne.

1

@Gitarkafcb PSG bez Messiego wygrało 10 na 12 meczy.

2

Szkoda że w lidze francuskiej nie ma żadnej drużyny w gazie w tym sezonie. Psg by przegralo jeszcze tego mistrza. Przecież ta drużyna mentalnie nie żyje.

0

@Pawci023x Łatwiej w internecie bo większy wybór, lepiej w realu proste.

0

A tu cyk Real vs Benfica a po ich stronie drabinki jeszcze Villareal vs Atletico. La Rambla by płonęła.

0

@BartqRKO Oczywiście że bez, mój ojciec jest w mafii włoskiej, wiem co mówię.

3

Juve-Villareal 2-2 nie pytajcie skąd to wiem tylko obstawcie.

0

I tak ktoś z główki strzeli w 90.

9

Ufff dobrze ze Maguire przykrył Ronaldo bo by dobiegł.

0

@PatrychoO Jakaś ta góra się pusta wydaje ale ze spodenkami ładnie to wygląda.

1

Serio tylko 5 mln za nazwę stadionu, śmiesznie to brzmi podług 57mln za koszulke. Ta nazwa stadionu jest niepotrzebna.

5

@Kgorecki2500 Fajny news tylko nie wybieram się za granicę w najbliższym czasie.

54

Ale Depay to zmarnował koncertowo

0

Złote dziecko puć

0

Dembele dobrze grał do 55 minuty teraz same straty dosłownie.

0

Bombele co meczycho gra

0

Ciekawe co będzie z Messim został mu jeszcze rok kontraktu w PSG. Nie wyobrażam sobie na ten moment żeby został w Paryżu na następny sezon.

72

Dlaczego nasz 3 bramkarz jest lepszy od 1 bramkarza?

0

Za 2 lata może przyjść za darmo jak mu zależy, teraz jest niepotrzebny.

4

@norbi77 Ale Lewy strzelił najszybszego hat-tricka do początku spotkania, o to w tym chodzi, więc nic mu Benzema nie zabrał.

3

Byłem za PSG ale jak widzę kolejną kompromitacje i frajerstwo w ich wykonaniu, to nie mogę przestać się uśmiechać xd

0

Modrić młodszy od Messiego, ciekawe ciekawe

0

Płakać mi się chce na samą myśl że możemy grać na niego w przyszłym roku.

1

@MateuszQ On mówił na Real już dzisiaj mistrzowie Hiszpanii xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?