0

@Piotr,1985 Real teraz musi strzelić 2 gole, wtedy potrzebował 1

5

Ale smutni komentatorzy hahaha

3

W końcu miło widzieć starego Benzeme.

0

Ale City mizerne na ten moment.

1

TVP 2 sekundy komentarz do przodu...

0

Ah ten Vini Junior

7

@AmadiRM chodzi ci o 50 letnich dorosłych? Real wygrał w tym czasie 7 razy a Barcelona 5. Czy to taka deklasacja?

9

@AmadiRM Ale mistrzu przez ostatnie 20 lat obie drużyny wygrały po 4 razy, więc o czym ty mówisz?

3

@Medium Ale Milan może chyba jeden mecz zremisować a i tak ma mistrza.

3

@Solmyr Nigdy nie powinien był odchodzić z Barcelony.

5

@damiano996 Półfinał LM z taką ekipą, eliminując po drodze Juve i Bayern to zły wynik?

0

@FAD Za wcześnie na Sporting, jeszcze 2 sezony pogra w PSG.

2

@GeneralXavi Każdemu postawie wtedy konto VIP na tym portalu!

3

Ale bym przygarnął takie 80mln za De Jonga.

0

Torres to nigdy mnie nie przekona xd

19

@Malboro39 Dembele jakby popracował nad strzałami to byłby piłkarzem kompletnym. Vini nigdy takiej wizji nie będzie miał.

1

No to pograsz w Espanyolu, tam pewnie osiągniesz sukces.

2

Bezsensio zza pola karnego gol i mamy bingo

0

@_Specjalista Podpatrzył od Kloppa

2

Znowu City ich nie dobiło i Real odpowie po raz trzeci? xd

0

Dlaczego Tibo jeszcze się schylił przed piłką haha

4

@zaiks Ale co na fuksie? Na fuksie przejmują centry Realu, czy co?XD

0

Fernandinho doskonałe wejście

0

De Bruyne to ma podania dokładne co do centymetra.

0

O pierwszy wylew prawie, nowe nie znałem.

1

Jedynym plusem tego że Real jest w półfinale, to z emocjami można pogadać dalej ligę mistrzów licząc że odpadną.

0

@PatrychoO O czym Ty gadasz? Ronaldo by dużo skorzystał na tym, że Messi pełni role rozgrywającego. W samej lidze by miał z 25 bramek.

1

Mbappe w realu, Ronaldo w PSG, realne? Jeszcze jak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?