DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985 Real teraz musi strzelić 2 gole, wtedy potrzebował 1
5
Ale smutni komentatorzy hahaha
3
W końcu miło widzieć starego Benzeme.
0
Ale City mizerne na ten moment.
1
TVP 2 sekundy komentarz do przodu...
0
Ah ten Vini Junior
7
@AmadiRM chodzi ci o 50 letnich dorosłych? Real wygrał w tym czasie 7 razy a Barcelona 5. Czy to taka deklasacja?
9
@AmadiRM Ale mistrzu przez ostatnie 20 lat obie drużyny wygrały po 4 razy, więc o czym ty mówisz?
3
@Medium Ale Milan może chyba jeden mecz zremisować a i tak ma mistrza.
3
@Solmyr Nigdy nie powinien był odchodzić z Barcelony.
5
@damiano996 Półfinał LM z taką ekipą, eliminując po drodze Juve i Bayern to zły wynik?
0
@FAD Za wcześnie na Sporting, jeszcze 2 sezony pogra w PSG.
2
@GeneralXavi Każdemu postawie wtedy konto VIP na tym portalu!
3
Ale bym przygarnął takie 80mln za De Jonga.
0
Torres to nigdy mnie nie przekona xd
19
@Malboro39 Dembele jakby popracował nad strzałami to byłby piłkarzem kompletnym. Vini nigdy takiej wizji nie będzie miał.
1
No to pograsz w Espanyolu, tam pewnie osiągniesz sukces.
2
Wague jakie chudziutkie nóżki po takiej kontuzji, a nasz Nazario to nie wiem po co przeszczep robił jak łysy wyglądał 10 razy lepiej.
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279139292_1195677214504432_7663783286574271175_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=V52YFzz1EKwAX-dkdZ4&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AT_QBZXW1oPv9ecbvZ0o9_V5es026rHFkMc_2U4n6rnIGg&oe=626EB6CB
26
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/278902997_2572181949584728_1262327699882107386_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mTP0tVEFNS8AX_nf_UV&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=00_AT-xKSCWdcFS4hnB66cwKFAN_rxfOQW3UbyCCuOosLD1FQ&oe=626E8295
Z tymi piłkarzami United by wróciło na TOP
2
Bezsensio zza pola karnego gol i mamy bingo
0
@_Specjalista Podpatrzył od Kloppa
2
Znowu City ich nie dobiło i Real odpowie po raz trzeci? xd
0
Dlaczego Tibo jeszcze się schylił przed piłką haha
4
@zaiks Ale co na fuksie? Na fuksie przejmują centry Realu, czy co?XD
0
Fernandinho doskonałe wejście
0
De Bruyne to ma podania dokładne co do centymetra.
0
O pierwszy wylew prawie, nowe nie znałem.
1
Jedynym plusem tego że Real jest w półfinale, to z emocjami można pogadać dalej ligę mistrzów licząc że odpadną.
0
@PatrychoO O czym Ty gadasz? Ronaldo by dużo skorzystał na tym, że Messi pełni role rozgrywającego. W samej lidze by miał z 25 bramek.
1
Mbappe w realu, Ronaldo w PSG, realne? Jeszcze jak.