9

Depay w formie to jest top. Dajcie mu wrócić po kontuzji. Pierwsze 2 miesiące przypominam, że ciągnął nas solo.

1

Czy mi się wydaje czy w większości bramek jakie puszcza Ter Stegen to nawet się nie rzuca? xd

2

@hayek drużyny 9-24 będą grały play-offy więc różnica jest.

3

Faza grupowa LM była nudna jak flaki, więc fajne urozmaicenie, jak będą mecze na szczycie już na początku. Nowy format to ludzie hejtują, jak zawsze. Dobrze, że i tak wystartuje superliga do tego czasu w podobnym formacie.

0

@Medium Dembele był droższy

6

Zbyt pięknie by było jakby Kounde tu przyszedł.

0

@gumaz Ja widzę 2827

0

@OsamaDembele Do nas nie idzie, bo u nas zostaje wielki Dembele.

1

Puig następny mecz zacznie od pierwszej minuty i udowodni coś niedowiarkom. Tym meczem zacznie swój marsz po złotą piłkę!

0

@Kidd Powiem Ci więcej nie wygrywamy mistrza 3 sezon z rzędu.

6

@Hosh Casemiro myśli, jestem w szoku.

8

Piast i tak nie przegra, mam nadzieję. Nie oglądam ekstraklasy ale taki klub jak Raków zasługuje na mistrza, za to jak jest prowadzony.

0

@Emhyr Alba najlepszy sezon miał zaraz po odejściu Neymara, bo miał więcej luzu.

2

@FC1899Barca Ona chciała sobie samotnie spędzić urodziny, a tu ludzie się wokół zbierają. Żałosne zachowanie ludzi.

2

@SamuraJack Powinien dostać szansę w 2 ostatnich meczach, ale pewnie mizerny pupilek Ferran zagra.

0

Adama w 15 minut zrobi więcej niż Torres w 70.

2

Nie mogę Ferran dalej na boisku xd

1

@KrwawiaceoczyVEB To niech dalej gra beznadziejnym Torresem od dechy do dechy.

7

Jak to jest że jeszcze 2-3 miesiące temu graliśmy pięknie piłką i tworzyliśmy okazję za okazję. A od miesiąca zapomnieliśmy jak się gra w piłkę i nie potrafimy stworzyć żadnego zagrożenia?

4

Co taka cisza na La Rambli? Chyba niektórzy mają dosyć oglądania piłki po meczu City-Real? xd

0

Alves jaki wolny, masakra

2

@Ali3231 Nie mogę już patrzeć na tego Ferrana.

5

@FC1899Barca Oby tak dalej, a religia już będzie znaczyła z roku na rok coraz mniej.

4

@AmigoBlancos Najlepsze było to jak Szpakowski się podniecał golem Benzemy z karnego, a jak strzelił Mahrez pięknego gola, to nastała cisza.

24

Ta prawdopodobnie kontuzja Ter Stegena niech da zarządowi do myślenia. Courtois uratował Realowi trzy dwumecze i dzięki temu są w finale Ligi Mistrzów. To pokazuje jak dużo znaczy w składzie topowy bramkarz.

1

Grimaldo to chyba naprawdę czekał na Barcelone. Dziw bierze że taki świetny obrońca dalej się kisił w Benfice. Oby wrócił, jak nie teraz to kiedy? Alba w ostatnich dwóch miesiącach znacznie obniżył loty. W przyszłym sezonie niech dzielą się minutami po połowie. Następnie to Grimaldo powinien być podstawowym LO, jeśli będzie dawał radę.

8

Mental, słowo 2022 roku.

0

@Janas11224 Małe dinozaury

24

Courtois to co rozgrywa w tym sezonie to jest absolutny TOP, TOPÓW. Nie da się już wejść na wyższy level.

0

@Kitek1640 To jest ta rożnica, dlatego Real zawsze będzie groźny w końcówce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?