DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Depay w formie to jest top. Dajcie mu wrócić po kontuzji. Pierwsze 2 miesiące przypominam, że ciągnął nas solo.
1
Czy mi się wydaje czy w większości bramek jakie puszcza Ter Stegen to nawet się nie rzuca? xd
2
@hayek drużyny 9-24 będą grały play-offy więc różnica jest.
3
Faza grupowa LM była nudna jak flaki, więc fajne urozmaicenie, jak będą mecze na szczycie już na początku. Nowy format to ludzie hejtują, jak zawsze. Dobrze, że i tak wystartuje superliga do tego czasu w podobnym formacie.
0
@Medium Dembele był droższy
6
Zbyt pięknie by było jakby Kounde tu przyszedł.
0
@gumaz Ja widzę 2827
0
@OsamaDembele Do nas nie idzie, bo u nas zostaje wielki Dembele.
1
Puig następny mecz zacznie od pierwszej minuty i udowodni coś niedowiarkom. Tym meczem zacznie swój marsz po złotą piłkę!
0
@Kidd Powiem Ci więcej nie wygrywamy mistrza 3 sezon z rzędu.
6
@Hosh Casemiro myśli, jestem w szoku.
8
Piast i tak nie przegra, mam nadzieję. Nie oglądam ekstraklasy ale taki klub jak Raków zasługuje na mistrza, za to jak jest prowadzony.
0
@Emhyr Alba najlepszy sezon miał zaraz po odejściu Neymara, bo miał więcej luzu.
2
@FC1899Barca Ona chciała sobie samotnie spędzić urodziny, a tu ludzie się wokół zbierają. Żałosne zachowanie ludzi.
2
@SamuraJack Powinien dostać szansę w 2 ostatnich meczach, ale pewnie mizerny pupilek Ferran zagra.
0
Adama w 15 minut zrobi więcej niż Torres w 70.
2
Nie mogę Ferran dalej na boisku xd
1
@KrwawiaceoczyVEB To niech dalej gra beznadziejnym Torresem od dechy do dechy.
7
Jak to jest że jeszcze 2-3 miesiące temu graliśmy pięknie piłką i tworzyliśmy okazję za okazję. A od miesiąca zapomnieliśmy jak się gra w piłkę i nie potrafimy stworzyć żadnego zagrożenia?
4
Co taka cisza na La Rambli? Chyba niektórzy mają dosyć oglądania piłki po meczu City-Real? xd
0
Alves jaki wolny, masakra
2
@Ali3231 Nie mogę już patrzeć na tego Ferrana.
5
@FC1899Barca Oby tak dalej, a religia już będzie znaczyła z roku na rok coraz mniej.
4
@AmigoBlancos Najlepsze było to jak Szpakowski się podniecał golem Benzemy z karnego, a jak strzelił Mahrez pięknego gola, to nastała cisza.
24
Ta prawdopodobnie kontuzja Ter Stegena niech da zarządowi do myślenia. Courtois uratował Realowi trzy dwumecze i dzięki temu są w finale Ligi Mistrzów. To pokazuje jak dużo znaczy w składzie topowy bramkarz.
1
Grimaldo to chyba naprawdę czekał na Barcelone. Dziw bierze że taki świetny obrońca dalej się kisił w Benfice. Oby wrócił, jak nie teraz to kiedy? Alba w ostatnich dwóch miesiącach znacznie obniżył loty. W przyszłym sezonie niech dzielą się minutami po połowie. Następnie to Grimaldo powinien być podstawowym LO, jeśli będzie dawał radę.
8
Mental, słowo 2022 roku.
0
@Janas11224 Małe dinozaury
24
Courtois to co rozgrywa w tym sezonie to jest absolutny TOP, TOPÓW. Nie da się już wejść na wyższy level.
0
@Kitek1640 To jest ta rożnica, dlatego Real zawsze będzie groźny w końcówce.