8

@Fabik87 Oni taki filmik wrzucają na oficjalny profil, to jest jakiś żart? Jeszcze ta lodówka w tle xd Widzę, że koszty są cięte, gdzie tylko się da.

0

Jak michał ich zawiezie na rowerze to pojadą, proste

0

@MrPGG Piąteczek poczuł admin

11

Jak La Rambla sceptycznie nastawiona to znaczy że Raphinha odpali.

0

@michal26 Depay na początku sezonu ciągnął sam wózek o nazwie Fc Barcelona. Pierwsze dwa miesiące miał wybitne, więc się nie zgodzę że nie potrafi pociągnąć drużyny.

0

Słyszałem, że zapomniał wczoraj długopisu i dlatego nie podpisał.

21

Powrót Pjanicia mnie przekonał.

12

@Emhyr Mógłby zamknąć wszystkim twarze, jakby dobrze grał. Tyko fakty są takie, że dalej będzie nijaki, a Gavi i Pedri, będą go zjadać na śniadanie.

6

Tak mówiąc na serio, to ktoś śledzi te wszystkie plotki transferowe i aktualizacje co 10 minut, zaprzeczające jedna drugiej?

0

@bartulek98 Torres i brak gry u Xaviego? To w ogóle możliwe?

1

Po jakiego grzyba nam prawo pierwokupu 25 latka grającego w Championship? Mogli już bezcenny argentyński kaktus dorzucić.

7

Wyobrażacie sobie najlepszego dryblera, najlepszego strzelca, najlepszego asystenta i najlepszego wykonawcę rzutów wolnych w jednym składzie?

A do tego Mbappe, Neymara i Ronaldo.

2

@Kante Gta 4 to najgorsza część

1

@MesQueUnClub96 FcBarca.com również i cyk reporcik.

7

@macio_944 Na facebooku, są najgłupsi ludzie i zdążyłem to zauważyć nawet na grupkach o Fc Barcelonie. To co oni za głupoty wypisują to się w głowie nie mieści. Dla nich De Jong, to wciąż jeden z najlepszych pomocników świata.

4

@COU_11 i tak by przegrał na punkty

1

@hayek Plus jest taki, że co chwilę masz nowe wyścigi bo jest po te powiedzmy 3 okrążenia, a nie 70 bez przerw, w których przez 65 nic się nie dzieje.

1

Ze wszystkich nudnych sportów, formuła jest najnudniejsza.

0

@ObiektywnyKibic121 No i gdzie on mógłby trafić, żeby walczyć o trofea? Zostaje jedynie Bayern, gdyby Lewandowski odszedł. No chyba, że jeszcze Milan, ale to jednak zespół półkę niżej od Bayernu, bo wciąż jest budowany.

0

@Encore No i gdzie mógłby on pójść? Chyba tylko do Bayernu, jakby Lewy odszedł.

6

@Medium On myślał, że to fart, Ty że to dzięki umiejętnością, a ja że dzięki umiejętnościom.

0

@JonyxDlaczego?

0

@AnnaMarianna Anna Maria i pytanie o związki. Nowe, nie znałem.

1

@P33ck Ten piłkarz jedynie mi się kojarzy z rewanżem z Barceloną. Tak samo jak Eder z finałem euro.

2

Lubicie świeży bób? Bób>owoce.

0

De Ligt, jak co to zapraszamy za 2 lata za darmo.

6

Czasami testy DNA, nie są potrzebne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?