DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dali chłopakom te same barwy i myślą, że się nie gapną, że nie ma ich w Barcy.
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294070547_2008317379360675_885871078707486282_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-dVHmhsy8gYAX_nSnph&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=00_AT8I96y5X2LjmKuyQGEvcVLkuxd2p8hLnacMOHNijB-yOQ&oe=62D65521
51
Ale ironia losu xd
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/294080040_3133365810218023_950807209003448506_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ctabZ1NjQbMAX_0lC-d&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=00_AT-wfnhGex8H5MpiyYDiHSPE4mNHnaSqydDCyW-wHfR-EA&oe=62D67CBD
8
@Fabik87 Oni taki filmik wrzucają na oficjalny profil, to jest jakiś żart? Jeszcze ta lodówka w tle xd Widzę, że koszty są cięte, gdzie tylko się da.
0
Jak michał ich zawiezie na rowerze to pojadą, proste
0
@MrPGG Piąteczek poczuł admin
11
Jak La Rambla sceptycznie nastawiona to znaczy że Raphinha odpali.
0
@michal26 Depay na początku sezonu ciągnął sam wózek o nazwie Fc Barcelona. Pierwsze dwa miesiące miał wybitne, więc się nie zgodzę że nie potrafi pociągnąć drużyny.
0
Słyszałem, że zapomniał wczoraj długopisu i dlatego nie podpisał.
21
Powrót Pjanicia mnie przekonał.
12
@Emhyr Mógłby zamknąć wszystkim twarze, jakby dobrze grał. Tyko fakty są takie, że dalej będzie nijaki, a Gavi i Pedri, będą go zjadać na śniadanie.
6
Tak mówiąc na serio, to ktoś śledzi te wszystkie plotki transferowe i aktualizacje co 10 minut, zaprzeczające jedna drugiej?
0
@bartulek98 Torres i brak gry u Xaviego? To w ogóle możliwe?
1
Po jakiego grzyba nam prawo pierwokupu 25 latka grającego w Championship? Mogli już bezcenny argentyński kaktus dorzucić.
7
Wyobrażacie sobie najlepszego dryblera, najlepszego strzelca, najlepszego asystenta i najlepszego wykonawcę rzutów wolnych w jednym składzie?
A do tego Mbappe, Neymara i Ronaldo.
2
@Kante Gta 4 to najgorsza część
1
@MesQueUnClub96 FcBarca.com również i cyk reporcik.
7
@macio_944 Na facebooku, są najgłupsi ludzie i zdążyłem to zauważyć nawet na grupkach o Fc Barcelonie. To co oni za głupoty wypisują to się w głowie nie mieści. Dla nich De Jong, to wciąż jeden z najlepszych pomocników świata.
4
@COU_11 i tak by przegrał na punkty
1
@hayek Plus jest taki, że co chwilę masz nowe wyścigi bo jest po te powiedzmy 3 okrążenia, a nie 70 bez przerw, w których przez 65 nic się nie dzieje.
1
Ze wszystkich nudnych sportów, formuła jest najnudniejsza.
0
@ObiektywnyKibic121 No i gdzie on mógłby trafić, żeby walczyć o trofea? Zostaje jedynie Bayern, gdyby Lewandowski odszedł. No chyba, że jeszcze Milan, ale to jednak zespół półkę niżej od Bayernu, bo wciąż jest budowany.
0
@Encore No i gdzie mógłby on pójść? Chyba tylko do Bayernu, jakby Lewy odszedł.
6
@Medium On myślał, że to fart, Ty że to dzięki umiejętnością, a ja że dzięki umiejętnościom.
0
@JonyxDlaczego?
0
@AnnaMarianna Anna Maria i pytanie o związki. Nowe, nie znałem.
1
@P33ck Ten piłkarz jedynie mi się kojarzy z rewanżem z Barceloną. Tak samo jak Eder z finałem euro.
2
Lubicie świeży bób? Bób>owoce.
0
De Ligt, jak co to zapraszamy za 2 lata za darmo.
6
Czasami testy DNA, nie są potrzebne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika