0

@Vebrol Koniec świata. Powinien reklamować Biedronke.

48

Messi, Ramos i De Bruyne w jednej osobie proszę państwa.

8

@KrwawiaceoczyVEB 25 milionów albo niech się gonią.

42

Jak miło oglądać będzie klasyk bez gęby Casemiro.

0

To oni nie mają zagwarantowanej opcji wykupy? To nieźle daliśmy się zrobić. Teraz Ateltico krzyknie sobie 20 milionów, a jak nie to nie będą go wystawiać i przyjdzie tu po sezonie z powrotem. Ogromny błąd panie Alemany.

3

W meczu Rakowa 3 strzały na bramkę i 3 gole. Skuteczność TOP.

5

@Hrzan Ja bym tak skoczył, a nawet nie musieliby nic rozkładać na dole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Sprzedać Aube za taką kasę i zostawić Depaya, jak i tak chcemy go oddać za darmo do Juve...

1

@Cule1234 Proszę wyciągnijmy od nich jakieś 25-30mln ojro :D

0

@VeB10Ronnie City to obecnie najbardziej kompletna drużyna na świecie, więc jak wygrają ligę po raz kolejny to nikogo to nie powinno dziwić. W Hiszpanii mogliby teraz zrobić to samo. Co nie zmienia faktu, że w LM dalej się sfrajerzą.

0

@Kacper1432 Na chłopie jest tak ogromna presja, że musi mieć stalową psyche, jeśli to udźwignie. Obawiam się jednak, że przepadnie.

0

@matirix20 Nie da

1

@FC1899Barca Teraz tylko czekać na następny mecz bezpośredni tych drużyn xd

4

@HighestInTheRoom Dawać Totki bierzecie to. Lenglet kontuzja to jest szansa na czyste konto.

1

@ChampionLW Postawiłem z rożnymi i kurs był 1,80 zabrakło tylko wygranej.

2

Jak napisze do Lewego to odda mi pieniądze za to że zamykali kupon?

0

@ObiektywnyKibic121 Po prostu Real gra do końca, a widziałeś ostatnie 10 minut Barcy? Nawet zagrożenia nie stworzyliśmy, bo głowy w dole.

1

Alba od odejścia Messiego jest zwykłym przeciętniakiem z przebłyskami.

0

Barcelona po kursie 1.80, bo z rożnym, zamykała mi kupon. 600zł przeszło obok nosa, porażka boli jeszcze bardziej.

2

Niezły mental ma ta drużyna jak gra na remis w doliczonym czasie z Rayo xd

1

Fajnie stracone 2 minuty tym wolnym :)

1

Masa niedokładności, słabiutko to wygląda.

0

Rapha na razie irytuje, nic mu nie wychodzi.

0

To ten sam Rafinha z presezonu? xd

0

Canal plus wywaliło i konta nie da się zarejestrować...

0

Za ile najtaniej kupie canal+ online na miesiąc i gdzie?

1

@Popitek12 Z kim, z 18 latkami z Liverpoolu? xd

1

Najlepszy możliwy obecnie skład, jedynie Pena za Ter Stegena

1

Olmo co nóżkę ułożył, ładny gol. No i ręka gol anulowany.

27

@Janas11224 Czyli nie zdążysz pewnie wrócić na mecz Barcelony, żeby zobaczyć oficjalny debiut Polaka. Spoko idź sobie, ale nie nazywaj się Polakiem, a tym bardziej kibicem Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?