DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MrPGG Nie wyobrażam sobie, żeby zagrał kto inny. Balde nie zawodzi, a jego szybkość może okazać się kluczowa.
6
@Janiama Z Sevillą było widać szybkość Lewego w akcji, gdzie nie wystawił mu Dembele sety. O tej akcji co mówisz to wydaje mi się, że szybkość nie miała dużego znaczenia, a to jak Lewy się zastawił, a to robi akurat chyba najlepiej na świecie.
1
Jak pomyślę, że piękny Usmanek mógłby teraz biegać w koszulce Chelsea to aż serce się kraje.
1
@Melvin To ma ten czas do końca sezonu, półtorej roku to wystarczająco. Jak zacznie dobrze grać to nikt go nie sprzeda.
7
@FCB24 Przecież napisałem że w lecie czyli w raz z końcem sezonu?
0
@Dieselzor Najlepsze jest to że często spotyka się z tym że bogaty facet znajduje sobie normalna dziewczyne, ale bogata dziewczyna już prawie nigdy nie będzie z normalnym facetem.
0
Patrząc na to jakich mamy świetnych piłkarzy w ataku, nie widzę głębszego sensu trzymania tutaj Ferrana. Mam nadzieję, że odzyskamy za niego w lecie z 30mln.
10
Już dwie osoby miały plakat po Polsku, żeby Lewy dał im koszulkę, a najlepsze jest to, że nie wyglądały na osoby z Polski. Miło widzieć takie obrazki.
1
Ter Stegen zagrał do Lewego, a tam Depay xd
0
Ten Depay jest irytujący, bo on wychodzi do rozegrania, a nic tam nie robi tylko oddaje do najbliższego, a brakuje go w polu karnym.
1
@SelloutCrowd Tak to wyglądało xd
0
Gramy na 1:0 od 70 minuty, szkoda.
3
@Zbyszard Balde, De Jong, Pique na plus. Cały atak na ogromny minus bez wyjątków.
1
@koziar Ty to chyba inny mecz oglądasz. Depay i Ferran też spoko grają? :D
2
Oni mogliby grać i 400 minut, a z tym atakiem żadnej bramki, byśmy nie strzelili.
1
Poczwórna zmiana panie Xavi Lewy, Fati, Dembele, Pedri na boisko.
0
Jak miał pomysł Xavi na ten mecz wystawiają taki skład?
0
Ferran przepuścił piłkę do Depeya, którą przepuścił mu Depay.
0
Tylko Araujo albo Pique mogą strzelić gola w tym meczu, jak mamy taki atak xd
5
Gdy widzę Ferrana to widzę piłkarza, którego psycha klęka. Jak mu coś nie wychodzi to z każdą akcją będzie mu szło coraz gorzej.
0
Po Ferranie to nawet walki nie widać, chłop jest kompletnie bezjajeczny.
0
@Transu96 Real bez rotacji wygrał LM i Ligę w poprzednim sezonie. W dodatku trzon stanowili panowie, którym bliżej do 35 niż 30.
1
Przesada z tym składem, mam 2 gole Barcy na kuponie, a nie ma naszych trzech najlepszych piłkarzy i w dodatku jest Torres...
0
@Mordzia97 Na Brazylię to gra Barcelona, patrz na stroje.
18
Ferran i potykanie się o własne nogi, gdy ma okazję na bramkę? Nowe, nie znałem.
3
Dajcie tego Messiego do Barcy. Obecnie najlepszy pomocnik świata, co on ciasta posyła to nie mam pytań. Lewy będzie w raju.
0
Jak myślicie, czy po czterech bezpośrednich meczach, pokonamy wreszcie potężny Cadiz z 0 punktami?
0
@Sulimo Taka burza, że mam słuchawki i nic nie słyszę.
2
Dobrze, że nie ciepły Kamil.
3
@Criss18Barca A po co mieliby grać pierwszym składem w fazie grupowej ligi konferencji?