2

@MrPGG Nie wyobrażam sobie, żeby zagrał kto inny. Balde nie zawodzi, a jego szybkość może okazać się kluczowa.

6

@Janiama Z Sevillą było widać szybkość Lewego w akcji, gdzie nie wystawił mu Dembele sety. O tej akcji co mówisz to wydaje mi się, że szybkość nie miała dużego znaczenia, a to jak Lewy się zastawił, a to robi akurat chyba najlepiej na świecie.

1

Jak pomyślę, że piękny Usmanek mógłby teraz biegać w koszulce Chelsea to aż serce się kraje.

1

@Melvin To ma ten czas do końca sezonu, półtorej roku to wystarczająco. Jak zacznie dobrze grać to nikt go nie sprzeda.

7

@FCB24 Przecież napisałem że w lecie czyli w raz z końcem sezonu?

0

@Dieselzor Najlepsze jest to że często spotyka się z tym że bogaty facet znajduje sobie normalna dziewczyne, ale bogata dziewczyna już prawie nigdy nie będzie z normalnym facetem.

0

Patrząc na to jakich mamy świetnych piłkarzy w ataku, nie widzę głębszego sensu trzymania tutaj Ferrana. Mam nadzieję, że odzyskamy za niego w lecie z 30mln.

10

Już dwie osoby miały plakat po Polsku, żeby Lewy dał im koszulkę, a najlepsze jest to, że nie wyglądały na osoby z Polski. Miło widzieć takie obrazki.

1

Ter Stegen zagrał do Lewego, a tam Depay xd

0

Ten Depay jest irytujący, bo on wychodzi do rozegrania, a nic tam nie robi tylko oddaje do najbliższego, a brakuje go w polu karnym.

1

@SelloutCrowd Tak to wyglądało xd

0

Gramy na 1:0 od 70 minuty, szkoda.

3

@Zbyszard Balde, De Jong, Pique na plus. Cały atak na ogromny minus bez wyjątków.

1

@koziar Ty to chyba inny mecz oglądasz. Depay i Ferran też spoko grają? :D

2

Oni mogliby grać i 400 minut, a z tym atakiem żadnej bramki, byśmy nie strzelili.

1

Poczwórna zmiana panie Xavi Lewy, Fati, Dembele, Pedri na boisko.

0

Jak miał pomysł Xavi na ten mecz wystawiają taki skład?

0

Ferran przepuścił piłkę do Depeya, którą przepuścił mu Depay.

0

Tylko Araujo albo Pique mogą strzelić gola w tym meczu, jak mamy taki atak xd

5

Gdy widzę Ferrana to widzę piłkarza, którego psycha klęka. Jak mu coś nie wychodzi to z każdą akcją będzie mu szło coraz gorzej.

0

Po Ferranie to nawet walki nie widać, chłop jest kompletnie bezjajeczny.

0

@Transu96 Real bez rotacji wygrał LM i Ligę w poprzednim sezonie. W dodatku trzon stanowili panowie, którym bliżej do 35 niż 30.

1

Przesada z tym składem, mam 2 gole Barcy na kuponie, a nie ma naszych trzech najlepszych piłkarzy i w dodatku jest Torres...

0

@Mordzia97 Na Brazylię to gra Barcelona, patrz na stroje.

18

Ferran i potykanie się o własne nogi, gdy ma okazję na bramkę? Nowe, nie znałem.

3

Dajcie tego Messiego do Barcy. Obecnie najlepszy pomocnik świata, co on ciasta posyła to nie mam pytań. Lewy będzie w raju.

0

Jak myślicie, czy po czterech bezpośrednich meczach, pokonamy wreszcie potężny Cadiz z 0 punktami?

0

@Sulimo Taka burza, że mam słuchawki i nic nie słyszę.

2

Dobrze, że nie ciepły Kamil.

3

@Criss18Barca A po co mieliby grać pierwszym składem w fazie grupowej ligi konferencji?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?