DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB Nie sprawdzali bo gol padł w tej akcji.
9
@adukla Wystarczy że będzie przeciętny i nijaki, to będzie zupełnie jak nasz rezerwowy De Jong za 90 milionów i ogromną pensja.
0
@thorin tak i znaki
4
Za co Chelsea dostało karnego i czemu obrońca dostał czerwo? Era Varu, a sędziowie dalej ustawiają sobie mecze?xd
2
Pamiętajcie, że Marciniak ma ogromną presję po tym jak okradli nas w meczach z Interem i Bayernem, więc będzie miał to na uwadze i sporne sytuacje będzie sprawdzał.
0
Nie było spalonego, ale mamy farta XD
0
Pedri co ma forme to nie mam pytań.
2
Ferran ładnie obronił
0
Ale na Var nie pójdzie? xd
0
Słaby to był strzał i 9 na 10 bramkarzy, by to obroniło.
2
Piękny Ferranek xd
37
Przecież dostać się teraz na Euro, gdy awansuje na nie tyle drużyn to już żaden sukces, a tym bardziej w takiej grupie.
0
@Messibestplayerintheworld Ta uważaj , bo uwierzę w doping na Camp Nou
6
@patataj Gdyby mi miesiąc temu ktoś powiedział, że będę w tym roku ekscytował się siatkówką kobiet to kazałbym mu się puknąć w czoło. Gdyby powiedział to teraz, kazałbym mu zrobić to samo.
1
W sumie to Di Mariana dwa sezony, może okazać się lepszym transferem niż Raphinha na nie wiadomo ile lat. Nie wiem co się z nim stało po tak obiecującym presezonie.
12
Bez Messiego dwa razy nie wyszliśmy z grupy w LM, taki powód wystarczy.
0
28 bramka Haalanda w LM. Ciekawe jak szybko wbije setkę.
5
Patrzcie jak strzela nasz piłkarz od Lipca :)
0
Terminarz napięty, zostajemy z dwoma stoperami, Roberto na PO oraz jesteśmy jedną nogą poza LM. W skrócie nie jest kolorowo.
4
Zara przyzwyczaję się, że Barca na zimę gra w czwartki.
2
@Suzu Remis z Bayernem nic nie da. Niemcy się podłożą w ostatnim meczu Interowi i tak mają pierwsze miejsce.
1
Wiecie, że teraz musimy wygrać mecze z Interem i Bayernem, bo remis z Niemcami nic nam nie da? W ostatnim meczu się podłożą Interowi, bo i tak będą pierwsi.
0
Ręka była haha mamy to
1
@Janas11224 Po prostu jesteśmy słabi w LM, więc nie wiem po co takie teorie wysuwasz? Inter nie gra wielkiego meczu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lewy kompletnie poza grą.
0
@Cataloniec94 Trzeci stoper przy wysokim ustawieniu.
8
Pedri jest jedynym plusem tego meczu. Genialnie wyprowadza te kontry. Przypomina mi w tym Inieste.
0
Uderz człowieku uderz, typowy Dembele po co te 10 przekładanek?
0
Fajna powtórka spalonego, lepiej się przedstawić tego nie dało.