1

@KrwawiaceoczyVEB Nie sprawdzali bo gol padł w tej akcji.

9

@adukla Wystarczy że będzie przeciętny i nijaki, to będzie zupełnie jak nasz rezerwowy De Jong za 90 milionów i ogromną pensja.

0

@thorin tak i znaki

4

Za co Chelsea dostało karnego i czemu obrońca dostał czerwo? Era Varu, a sędziowie dalej ustawiają sobie mecze?xd

2

Pamiętajcie, że Marciniak ma ogromną presję po tym jak okradli nas w meczach z Interem i Bayernem, więc będzie miał to na uwadze i sporne sytuacje będzie sprawdzał.

0

Nie było spalonego, ale mamy farta XD

0

Pedri co ma forme to nie mam pytań.

2

Ferran ładnie obronił

0

Ale na Var nie pójdzie? xd

0

Słaby to był strzał i 9 na 10 bramkarzy, by to obroniło.

2

Piękny Ferranek xd

37

Przecież dostać się teraz na Euro, gdy awansuje na nie tyle drużyn to już żaden sukces, a tym bardziej w takiej grupie.

0

@Messibestplayerintheworld Ta uważaj , bo uwierzę w doping na Camp Nou

6

@patataj Gdyby mi miesiąc temu ktoś powiedział, że będę w tym roku ekscytował się siatkówką kobiet to kazałbym mu się puknąć w czoło. Gdyby powiedział to teraz, kazałbym mu zrobić to samo.

1

W sumie to Di Mariana dwa sezony, może okazać się lepszym transferem niż Raphinha na nie wiadomo ile lat. Nie wiem co się z nim stało po tak obiecującym presezonie.

12

Bez Messiego dwa razy nie wyszliśmy z grupy w LM, taki powód wystarczy.

0

28 bramka Haalanda w LM. Ciekawe jak szybko wbije setkę.

5

Patrzcie jak strzela nasz piłkarz od Lipca :)

0

Terminarz napięty, zostajemy z dwoma stoperami, Roberto na PO oraz jesteśmy jedną nogą poza LM. W skrócie nie jest kolorowo.

4

Zara przyzwyczaję się, że Barca na zimę gra w czwartki.

2

@Suzu Remis z Bayernem nic nie da. Niemcy się podłożą w ostatnim meczu Interowi i tak mają pierwsze miejsce.

1

Wiecie, że teraz musimy wygrać mecze z Interem i Bayernem, bo remis z Niemcami nic nam nie da? W ostatnim meczu się podłożą Interowi, bo i tak będą pierwsi.

0

Ręka była haha mamy to

1

@Janas11224 Po prostu jesteśmy słabi w LM, więc nie wiem po co takie teorie wysuwasz? Inter nie gra wielkiego meczu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lewy kompletnie poza grą.

0

@Cataloniec94 Trzeci stoper przy wysokim ustawieniu.

8

Pedri jest jedynym plusem tego meczu. Genialnie wyprowadza te kontry. Przypomina mi w tym Inieste.

0

Uderz człowieku uderz, typowy Dembele po co te 10 przekładanek?

0

Fajna powtórka spalonego, lepiej się przedstawić tego nie dało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?