0

@Cwaniak4 To już byłaby totalna ignorancja, ale pewnie to zrobią, co jest chore.

0

Christi w Barcy też bardzo dobrze się pokazuje. Pozytywne zaskoczenia on i Garcia.

0

@Eto'o9 R10 Piłkarz też ma dużo do powiedzenia, a MŚ tuż tuż. Benzema jest spragniony gry w kadrze.

0

@Rl9k1nG Zaczęliby od Polski i zatrzymaliby się na Polsce. Jak zwykle Polska, by ucierpiała najbardziej i tu nie mówię. że Polska sama zatrzyma ich atak, ale Europa by pomogła, a Rosja nie jest taka silna, jak się wydawała.

0

@PakietShakhtar Uhuhu Real ma po sezonie.

0

Juve coś wciśnie, PSG genu frajerstwa nie oszuka.

1

@Sergio_Devils Kolano to jedna z najgorszych kontuzji, ciekawe co będzie dalej.

0

Co się stało z Benzemą? Jakiś faul, czy przeciążenie mięśnia?

0

Ciekawe kto pierwszy strzeli 100 goli w LM. Mbappe czy Haaland?

1

@mateusz1989VeB Panie Chelsea over 0,5 gola i over 4,5 rożnego kurs 1,55 a Ty na czysto grasz. Tak to się nigdy człowiek nie dorobi.

3

@mateusz1989VeB Puyol powinien być jakimś asystentem, żeby w szatni był.

0

@Transu96 Dopiero co skończyłem redukcje, daj się nacieszyć masą.

1

O co chodzi z kilogramami?

4

@ProMILs Pewnie brałeś się za takie, które gorzej już wyglądać nie mogły, cwaniak.

24

@Kondziubarca To, że będzie faworytem to oczywiste, co nie zmienia faktu, że możemy realnie powalczyć o zwycięstwo i mamy na to duże szanse, nie to co sezon temu.

12

Byłem pierwszy, który chciał wywalić Matsa, bo miałem dosyć tych dwóch tragicznych sezonów w jego wykonaniu. W tym sezonie, jak na razie zamyka mi morde i niech już pozostanie.

0

Dobrze, że strzelili, bo Betis ma więcej czasu, niż jakby mieli strzelić w 85 jak zawsze xd

0

@CryMeARiver Tak serio, bo już dawno akcja poszła dalej i dwa podania były do przodu.

3

Dał przywilej, a potem wraca do wolnego, to żart jakiś?

0

Mam na kuponie trzy karteczki Sevilli, Lahoz da popis?

2

My z Sevillą dzisiaj 3:0 wygrywamy, a Bayern 1:1 z Unionem, to są te detale!

2

Nikogo nie zarejestrują oprócz Alonso i Bellerina, a tutaj orgazmy panują, bo Romero musi coś mówić, żeby mieć oglądalność xd

0

@KlonaZepan Oddamy Depaya za darmo, a nie wiadomo jakiej wysokiej pensji nie ma, więc dlaczego miałby nie zostać jeszcze jeden rok? Meczy w sezonie jest wiele.

1

Bez sensu będzie oddanie Auby i Depaya w jednym okienku.

0

Espanyol to wygra spokojnie panowie.

0

Odpalam Real to zaraz Espanyol strzeli :)

1

@Azi Polecam również, wymiana walut jest bardzo dobra, bo nie pobiera chorych prowizji jak w banku.

0

Busquets bez kluczowej straty w meczu to nie Busi.

0

@MICHU_LOKU123 I tak jest miejsce tylko na jednego, gdy Fati dalej będzie takim kocurem jak z Sociedad.

0

Do Czech jedziemy na mecz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?