DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cwaniak4 To już byłaby totalna ignorancja, ale pewnie to zrobią, co jest chore.
0
Christi w Barcy też bardzo dobrze się pokazuje. Pozytywne zaskoczenia on i Garcia.
0
@Eto'o9 R10 Piłkarz też ma dużo do powiedzenia, a MŚ tuż tuż. Benzema jest spragniony gry w kadrze.
0
@Rl9k1nG Zaczęliby od Polski i zatrzymaliby się na Polsce. Jak zwykle Polska, by ucierpiała najbardziej i tu nie mówię. że Polska sama zatrzyma ich atak, ale Europa by pomogła, a Rosja nie jest taka silna, jak się wydawała.
0
@PakietShakhtar Uhuhu Real ma po sezonie.
0
Juve coś wciśnie, PSG genu frajerstwa nie oszuka.
1
@Sergio_Devils Kolano to jedna z najgorszych kontuzji, ciekawe co będzie dalej.
0
Co się stało z Benzemą? Jakiś faul, czy przeciążenie mięśnia?
0
Ciekawe kto pierwszy strzeli 100 goli w LM. Mbappe czy Haaland?
1
@mateusz1989VeB Panie Chelsea over 0,5 gola i over 4,5 rożnego kurs 1,55 a Ty na czysto grasz. Tak to się nigdy człowiek nie dorobi.
3
@mateusz1989VeB Puyol powinien być jakimś asystentem, żeby w szatni był.
0
@Transu96 Dopiero co skończyłem redukcje, daj się nacieszyć masą.
1
O co chodzi z kilogramami?
4
@ProMILs Pewnie brałeś się za takie, które gorzej już wyglądać nie mogły, cwaniak.
24
@Kondziubarca To, że będzie faworytem to oczywiste, co nie zmienia faktu, że możemy realnie powalczyć o zwycięstwo i mamy na to duże szanse, nie to co sezon temu.
12
Byłem pierwszy, który chciał wywalić Matsa, bo miałem dosyć tych dwóch tragicznych sezonów w jego wykonaniu. W tym sezonie, jak na razie zamyka mi morde i niech już pozostanie.
0
Dobrze, że strzelili, bo Betis ma więcej czasu, niż jakby mieli strzelić w 85 jak zawsze xd
0
@CryMeARiver Tak serio, bo już dawno akcja poszła dalej i dwa podania były do przodu.
3
Dał przywilej, a potem wraca do wolnego, to żart jakiś?
0
Mam na kuponie trzy karteczki Sevilli, Lahoz da popis?
2
My z Sevillą dzisiaj 3:0 wygrywamy, a Bayern 1:1 z Unionem, to są te detale!
2
Nikogo nie zarejestrują oprócz Alonso i Bellerina, a tutaj orgazmy panują, bo Romero musi coś mówić, żeby mieć oglądalność xd
0
@KlonaZepan Oddamy Depaya za darmo, a nie wiadomo jakiej wysokiej pensji nie ma, więc dlaczego miałby nie zostać jeszcze jeden rok? Meczy w sezonie jest wiele.
1
Bez sensu będzie oddanie Auby i Depaya w jednym okienku.
0
Espanyol to wygra spokojnie panowie.
0
Odpalam Real to zaraz Espanyol strzeli :)
1
@Azi Polecam również, wymiana walut jest bardzo dobra, bo nie pobiera chorych prowizji jak w banku.
0
Busquets bez kluczowej straty w meczu to nie Busi.
0
@MICHU_LOKU123 I tak jest miejsce tylko na jednego, gdy Fati dalej będzie takim kocurem jak z Sociedad.
0
Do Czech jedziemy na mecz?