DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
@Janas11224 Czyli nie zdążysz pewnie wrócić na mecz Barcelony, żeby zobaczyć oficjalny debiut Polaka. Spoko idź sobie, ale nie nazywaj się Polakiem, a tym bardziej kibicem Barcelony.
0
@ILovethisGame 37
0
@MrPGG Ale boli brak Azpiego.
1
Jak widzicie TOP 3 ZP? Ja bym dał 1. Benzema 2. Courtois i 3. De Bruyne.
0
Polska-Argentyna finał MŚ i walka Lewego z Messim o złotą piłkę, tak to widzę.
0
@AmigoBlancos Nie, bo dopiero zaczął coś grać pod koniec sezonu.
0
Gavi, Courtois, Benzema innej możliwości nie ma.
0
Zero piłkarzy Barcelony to jest smutne, kiedyś nie było to do pomyślenia, bo Lewy ma nominacje przecież za grę w Bayernie.
4
@alone49 Były jednoznaczne screeny z jej ogłoszenia i to są legitne screeny. Tak samo legitne jest, że matka Polaka też była roksiarą, albo nawet dalej jest xd
0
@BartqRKO Strzał ładny i niezła petara, ale troszkę przesadzasz.
0
Silva do wzięcia co robi De Jong jeszcze w klubie? Po coś chyba dali mu ten rower?
0
@pero1983 do 31 sierpnia
3
@Medium W Polsce o cukier się biją bo ma taką samą wartość co rolex
1
@Sulimo To kup słodzik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arasz1819 Gavi przeplata mecze lepsze z gorszymi, ale jest to normalne patrząc na wiek. De Jong ma stałą formę, czyli stale jest nijaki i nie wart pensji, którą pobiera. Do tego można na nim zarobić duże pieniądze. Po prostu trzymanie go jest nieopłacalne.
0
@arasz1819 Pedri ma 19 lat.
9
@Pawel13sz To byłoby głupie, patrząc na nasze problemy finansowe, a De Jong jest zbędny. Dwaj nastolatkowie są lepsi od niego.
2
Pożegnać Holendra z pomocy i jeszcze pozyskać Silve. Przecież to będzie jakiś kosmos.
6
@FC1899Barca Pamiętam jak duża część La Rambli chciała Gomeza, jak grał w Vigo xd
3
Wyobrażacie sobie zostać kibicem United od 2013 roku? To jak przegrać życie.
8
@Khajio Lipsk go sprzeda za rok do United za 90mln i Red Bulle zadowolone xd
0
Sprzedać go teraz za 80 mln, kluby z Anglii na to stać. Oraz oddać mu zaległe 20 milionów.
2
Dobra Pena do pierwszego składu. Ter Stegen to ręcznik.
1
@agaFCB Niestety Roberto już nie ma :/
3
W Bayernie, by strzelił.
70
Przez te trzy ostatnie ciężkie sezony, człowiekowi ogromną radość sprawia nawet oglądanie takiego sparingu.
12
Ter Stegen nie musiał się z kolana wybijać hehe
17
Cały czas zastanawiam się po co nam ten czosnek Alonso, jak mamy lepszego 18-letniego Balde xd
0
Wychodzimy naszym najlepszym atakiem obecnie.