27

@Janas11224 Czyli nie zdążysz pewnie wrócić na mecz Barcelony, żeby zobaczyć oficjalny debiut Polaka. Spoko idź sobie, ale nie nazywaj się Polakiem, a tym bardziej kibicem Barcelony.

0

0

@MrPGG Ale boli brak Azpiego.

1

Jak widzicie TOP 3 ZP? Ja bym dał 1. Benzema 2. Courtois i 3. De Bruyne.

0

Polska-Argentyna finał MŚ i walka Lewego z Messim o złotą piłkę, tak to widzę.

0

@AmigoBlancos Nie, bo dopiero zaczął coś grać pod koniec sezonu.

0

Gavi, Courtois, Benzema innej możliwości nie ma.

0

Zero piłkarzy Barcelony to jest smutne, kiedyś nie było to do pomyślenia, bo Lewy ma nominacje przecież za grę w Bayernie.

4

@alone49 Były jednoznaczne screeny z jej ogłoszenia i to są legitne screeny. Tak samo legitne jest, że matka Polaka też była roksiarą, albo nawet dalej jest xd

0

@BartqRKO Strzał ładny i niezła petara, ale troszkę przesadzasz.

0

Silva do wzięcia co robi De Jong jeszcze w klubie? Po coś chyba dali mu ten rower?

0

@pero1983 do 31 sierpnia

3

@Medium W Polsce o cukier się biją bo ma taką samą wartość co rolex

1

@Sulimo To kup słodzik.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arasz1819 Gavi przeplata mecze lepsze z gorszymi, ale jest to normalne patrząc na wiek. De Jong ma stałą formę, czyli stale jest nijaki i nie wart pensji, którą pobiera. Do tego można na nim zarobić duże pieniądze. Po prostu trzymanie go jest nieopłacalne.

0

@arasz1819 Pedri ma 19 lat.

9

@Pawel13sz To byłoby głupie, patrząc na nasze problemy finansowe, a De Jong jest zbędny. Dwaj nastolatkowie są lepsi od niego.

2

Pożegnać Holendra z pomocy i jeszcze pozyskać Silve. Przecież to będzie jakiś kosmos.

6

@FC1899Barca Pamiętam jak duża część La Rambli chciała Gomeza, jak grał w Vigo xd

3

Wyobrażacie sobie zostać kibicem United od 2013 roku? To jak przegrać życie.

8

@Khajio Lipsk go sprzeda za rok do United za 90mln i Red Bulle zadowolone xd

0

Sprzedać go teraz za 80 mln, kluby z Anglii na to stać. Oraz oddać mu zaległe 20 milionów.

2

Dobra Pena do pierwszego składu. Ter Stegen to ręcznik.

1

@agaFCB Niestety Roberto już nie ma :/

3

W Bayernie, by strzelił.

70

Przez te trzy ostatnie ciężkie sezony, człowiekowi ogromną radość sprawia nawet oglądanie takiego sparingu.

12

Ter Stegen nie musiał się z kolana wybijać hehe

17

Cały czas zastanawiam się po co nam ten czosnek Alonso, jak mamy lepszego 18-letniego Balde xd

0

Wychodzimy naszym najlepszym atakiem obecnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?