0

Teraz wszędzie składy Barcy podane w całym internecie na mecz towarzyski. Co to będzie, jak wystartuje liga.

3

Nie dość, że można zarobić na nim kupę forsy, to jeszcze zarabia najwięcej. Na boisku w pomocy, lepszy od niego jest 17 latek i 19 latek, że są ludzie, którzy jeszcze nabierają się na De Jonga xd

6

@Criss18Barca Po jakiego grzyba nam 31 letni Thiago, który w dodatku ma tendencje do kontuzji?

0

Szkoda może jeszcze by się ktoś na niego nabral, a po sezonie już nikt nie będzie chciał bramkarza z jednym kolanem.

7

Teraz każdy piłkarz wie, że jak chce przejść do Barcy to musi zejść z wymagań finansowych i to jest piękne. Mamy pewność, że każdemu bardzo zależy, żeby tu grać, skoro woli zarabiać mniej niż w innym klubie.

2

@Ironman mówiłem od początku że trzeba ściągnąć jakiegoś bramkarza. Ter Stegen się nie nadaje i ktoś nawet z ligi za 10mln byłby lepszy.

2

@Danny Gaucho W takim razie widzimy się w oktagonie.

7

Ludzie się srają, że Xavi testuje sobie kuriozalne ustawienia w SPARINGACH. Chyba właśnie po to one są?

1

Dembele w tym sezonie to będzie nasz najlepszy piłkarz.

2

Po co my przedłużaliśmy kontrakt z tym Dembele???

0

Ktoś narzekał na Dembele?XD

0

Robercik powiedział Xaviemu, że na La Rambli niezadowoleni z Roberto i cyk zmiana.

0

7 minut a Juve z połowy nie wyszło XD

6

Fanów F1 jest tak dużo? Czy po prostu to jest tak nudny sport, że przez większość czasu się nic nie dzieje i trzeba pisać o tym na Rambli?

6

Militao to jest chodząca bomba, trochę taki lepszy Lenglet.

7

Ciekawe ile meczy w tym sezonie uratuje Realowi Courtois. Nie dziwie się jak to będzie kluczowy punkt w bramce Realu, w walce o mistrza.

4

Raphinha się już spłacił?

7

Ja przypominam, że mamy wciąż fatalnego bramkarza z jednym kolanem, jakby ktoś zapomniał.

1

@draxidox Dlaczego nie zdecydowałeś się na białe?

1

Szkoda, że akurat mecz z Realem o 5 rano, a nie o 2 jak z Miami :/

18

@pres Zawsze PSG zazdrościłem tego Jordana

0

Wiadomo już czy Lewy założył konto na La Bambie i jaki ma nick?

4

Naprawdę Ronaldo przejdzie do Sportingu, żeby zagrać 6 ewentualnie, 8 meczy w LM? Ja to bym mu polecał przejść na pół roku do momentu, gdy trwa faza grupowa LM xd

1

@MesQueUnClub96 Przecież Lewy jest tytanem pracy i jest w szycie swojej formy. Może za rok-dwa obniży loty, ale dalej będzie goleadorem.

1

@AlwaysBlaugrana Na bramce zagra czasami za Ter Stegena.

29

Ale po co na niego stawiać? Są młodsi i lepsi, a pomoc mamy obsadzoną. Nie widzę sensu, żeby powąchał jakiekolwiek minuty.

1

Ale Dembuś będzie Lewemu piły posyłał.

0

@Aragorn33 A jak Polska wygra mistrzostwo świata a Lewy będzie królem strzelców?

73

Alemany? TOP

4

Lewy co najmniej 30 bramek w sezonie, o to proszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?