DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz wszędzie składy Barcy podane w całym internecie na mecz towarzyski. Co to będzie, jak wystartuje liga.
3
Nie dość, że można zarobić na nim kupę forsy, to jeszcze zarabia najwięcej. Na boisku w pomocy, lepszy od niego jest 17 latek i 19 latek, że są ludzie, którzy jeszcze nabierają się na De Jonga xd
6
@Criss18Barca Po jakiego grzyba nam 31 letni Thiago, który w dodatku ma tendencje do kontuzji?
0
Szkoda może jeszcze by się ktoś na niego nabral, a po sezonie już nikt nie będzie chciał bramkarza z jednym kolanem.
7
Teraz każdy piłkarz wie, że jak chce przejść do Barcy to musi zejść z wymagań finansowych i to jest piękne. Mamy pewność, że każdemu bardzo zależy, żeby tu grać, skoro woli zarabiać mniej niż w innym klubie.
2
@Ironman mówiłem od początku że trzeba ściągnąć jakiegoś bramkarza. Ter Stegen się nie nadaje i ktoś nawet z ligi za 10mln byłby lepszy.
2
@Danny Gaucho W takim razie widzimy się w oktagonie.
7
Ludzie się srają, że Xavi testuje sobie kuriozalne ustawienia w SPARINGACH. Chyba właśnie po to one są?
1
Dembele w tym sezonie to będzie nasz najlepszy piłkarz.
2
Po co my przedłużaliśmy kontrakt z tym Dembele???
0
Ktoś narzekał na Dembele?XD
0
Robercik powiedział Xaviemu, że na La Rambli niezadowoleni z Roberto i cyk zmiana.
0
7 minut a Juve z połowy nie wyszło XD
6
Fanów F1 jest tak dużo? Czy po prostu to jest tak nudny sport, że przez większość czasu się nic nie dzieje i trzeba pisać o tym na Rambli?
6
Militao to jest chodząca bomba, trochę taki lepszy Lenglet.
7
Ciekawe ile meczy w tym sezonie uratuje Realowi Courtois. Nie dziwie się jak to będzie kluczowy punkt w bramce Realu, w walce o mistrza.
4
Raphinha się już spłacił?
7
Ja przypominam, że mamy wciąż fatalnego bramkarza z jednym kolanem, jakby ktoś zapomniał.
1
@draxidox Dlaczego nie zdecydowałeś się na białe?
1
Szkoda, że akurat mecz z Realem o 5 rano, a nie o 2 jak z Miami :/
18
@pres Zawsze PSG zazdrościłem tego Jordana
0
Wiadomo już czy Lewy założył konto na La Bambie i jaki ma nick?
4
Naprawdę Ronaldo przejdzie do Sportingu, żeby zagrać 6 ewentualnie, 8 meczy w LM? Ja to bym mu polecał przejść na pół roku do momentu, gdy trwa faza grupowa LM xd
1
@MesQueUnClub96 Przecież Lewy jest tytanem pracy i jest w szycie swojej formy. Może za rok-dwa obniży loty, ale dalej będzie goleadorem.
1
@AlwaysBlaugrana Na bramce zagra czasami za Ter Stegena.
29
Ale po co na niego stawiać? Są młodsi i lepsi, a pomoc mamy obsadzoną. Nie widzę sensu, żeby powąchał jakiekolwiek minuty.
1
Ale Dembuś będzie Lewemu piły posyłał.
0
@Aragorn33 A jak Polska wygra mistrzostwo świata a Lewy będzie królem strzelców?
73
Alemany? TOP
4
Lewy co najmniej 30 bramek w sezonie, o to proszę.