DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ter Stegen niezły bebzol ma. Teraz zamiast wybijać się z jednego kolana, to będzie wybijać się z brzucha. Dziwne, że jeszcze ktoś się na niego nabiera. Od 2 sezonów jest cieniem samego siebie. Real pokazał co to znaczy dobry bramkarz, wygrał im LM.
57
Kounde za 60mln to dość spora kwota, ale 60mln+ Umtiti wydaje się dobrą ofertą.
3
@Pawel13sz Za duża kwota i to o dużo. 40 milionów+ Dest, jak już.
4
Jak Camavinga siedzący do końca marca na ławce rezerwowych w Realu Madryt, zgarnie Golden Boya, to śmiesznie będzie.
0
@FC1899Barca No może i 9 jest, tylko ciekawe jak wyglądała przed tymi wszystkimi operacjami? Obstawiam jakąś 7. Co nie zmienia faktu, że Rybus dobrze w nią zainwestował.
3
Taki Zidane to akurat idealnie nada się do takiego PSG, przynajmniej tak się wydaje. Tam nie trzeba nie wiadomo jakiego poukładanego trenera taktycznie. Tam trzeba kogoś kto wystarczy, że to wszystko poukłada, pod względem mentalnym. Zidane do tego jest idealny, bo wybitnym taktykiem to on nie jest.
2
@davidskrab Sprzedaż kogoś kto nie wypalił i można za niego wziąć koło 90 milionów przy naszych problemach finansowych. Uważasz za nieporozumienie?
3
@P33ck To źle, że mamy okazję mierzyć się z lepszymi rywalami? Tylko z takimi będziemy grać na MŚ, więc cenna lekcja i trzeba się trzymać w grupie A, jak najdłużej.
0
@Kamiloza91 Dostanie na pewno, a czy prze bije się przebojem do pierwszego składu, jak Gavi czy Pedri, to zobaczymy.
2
@Messibestplayerintheworld To był bardzo dobry piłkarz i gdyby kiedyś nie kontuzje, to z powodzeniem mógłby u nas grać.
4
@JohnnyBarca Jeszcze genialny w obronie, niesamowite.
22
Sprzedaż za te 80mln plus zmienne i zapomnieć. Solidny i nic więcej.
13
@Rekker Wziąć za niego 90 mln to byłoby coś pięknego.
3
@fart Akurat Garcia chciał zostawić, ale ten nie chciał przedłużać kontraktu.
8
Kiedyś Messi przylatywał do Barcelony, żeby zaznać prawdziwego futbolu po reprezentacji. Teraz przylatuje do Argentyny, żeby zaznać prawdziwego futbolu w reprezentacji. Marnuje się w tym PSG, bo mu tam granie nie idzie.
34
Prawda jest taka, że gdyby Messi grał w jakimś europejskim kraju i by mu przyszło grać z takimi Estoniami, Litwami, San Marino. To by tych goli w kadrze miał 2 razy więcej.
1
@FC1899Barca Targować się z nimi na 80mln funtów i żegnamy.
0
Ktoś wie dlaczego obrazki z Twittera nie ładują mi się na La Rabmli?
6
Ale trzech młodych kocurów będziemy mieli w pomocy, w przyszłym sezonie. Pedri, Gavi, Pablo Torre. Oby tak samo wkradł się od jedenastki jak Pedri.
1
@graco14 W końcu na feacie Kubańczyk, człowiek bez talentu, wybity dosłownie przez 10 letnie dzieci.
1
Z tym 50mln dla Pique, za wypełnienie kontraktu, to nie jest troll? Przecież, to się wydaje tak absurdalne. Czy Bartomeu dostawał 50% pieniędzy od piłkarzy, za te setki milionów, jakie wpisywał im w kontraktach?
0
@Khajio Ciekawe kto komu zabrał nick
8
@Hubsao bo chce wiedzieć dlaczego o tym gadam.
2
Dlaczego przez jeden fake news, gada się cały czas o matce Gaviego?
0
Ten granatowy pasek na barkach jest za gruby. Paski powinny dochodzić troszkę wyżej. Myślałem ze to lepiej będzie wyglądać, a tak średniawo. Gryzie mnie w oczy, że paski nie dochodzą nawet do szyi, jak to mógł któś zaakceptować?
19
@daniel32778 Najlepiej to niech tylko baba pracuje, wtedy to związek idealny.
10
@Pilka_jest_okragla No i dobrze, nijaki piłkarz. Nigdy nie wspiął się na poziom, jaki od niego oczekiwano, bycie solidnym to za mało. Pieniądze można wziąć za niego spore, minimum 80 milionów. Anglicy lubią przepłacać i stać ich na to.
0
Hiszpania ogra dzisiaj, Portugalie? Jak myślicie?
1
@AdamaTraore Patrzę po google grafika to takie mocne 4/10
2
@Pawci023x Nie martw się mi też się coś popsuł i nie szuka par