DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jedynym plusem tego że Real jest w półfinale, to z emocjami można pogadać dalej ligę mistrzów licząc że odpadną.
0
@PatrychoO O czym Ty gadasz? Ronaldo by dużo skorzystał na tym, że Messi pełni role rozgrywającego. W samej lidze by miał z 25 bramek.
1
Mbappe w realu, Ronaldo w PSG, realne? Jeszcze jak.
0
To co Roberto w przyszłym sezonie jeden z najlepszych PO ligi hiszpańskiej?
4
To co wymiana De Jonga na Rabiota, jak to było z Arthurem i Pjaniciem? Juve dopłaci 10 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@qchulainn Nikt nie tłumaczy tego sędziowaniem gramy słabo co nie zmienia faktu że jawnie drugi mecz pod rząd jesteśmy okradani.
2
Przecież to jest jawny wałek, pokazuje niby spalonego którego nie było, żeby nie tłumaczyć się z oczywistego karnego. Drugi mecz z rzędu sędzia gwiżdże wszystko pod nie naszą korzyść, a to wszystko po taśmach Pique.
0
@pluszek W lidze Europy będą grali jeszcze więcej, głupi argument
0
@Jestjakjest U Zidana działało, Xavi wie co robi
0
@Survier Ale dlaczego porownujesz najlepsza albo druga najlepsza drużynę na świecie do Barcelony. Ich kadre a nasza dzielą lata świetlne
1
Auba chciał przybenzemić tym wślizgiem, prawie się udało.
0
Ferran albo gra główne skrzypce i marnuje sytuacje na potęgę, albo znika i go nie ma na boisku. Nowe nie znałem...
3
XD no tak nam karnego kontrowersyjnego nie dadzą, Real ma wszystkie na swoje korzyść.
3
Ale blisko był Alba piłka otarła się o spojenie.
7
Ter Stegen już zaczyna koncert 5 meczy zawali żeby jeden zagrać dobrze xd
1
Garcia to jest taka tykająca bomba, on nie wie, że teraz jest Var i takie przytrzymywanie to pretekst do karnego?
0
De Jong dzisiaj MVP, czy Ter Stegen?
4
@Kitek1640 Gwizdek był przed strzałem bo ewidentny spalony, widać było że sobie loba puścił tak o.
11
Real by dostał karnego za to trzymanie Ferrana
3
Przypominam, że RSS dalej nie ma żadnej kartki xd Hiszpańscy sędziowie w pigułce.
0
De Jong w końcu dobry mecz rozgrywa.
3
Oni od początku 2 połowy nawet z piłką na połowie Sociedad nie byli, co się dzieje?
0
Sociedad miał już co najmniej trzy, 100% sytuacje.
0
Araujo to robi kiedyś cokolwiek źle? On czyści wszystko co może.
14
Ale blisko, Auba to taki typowy napadzior i widać że potrafi strzelić gola z niczego.
2
Postawiłem na gola Dembele po kursie 5. Dzisiaj strzeli.
22
Sędzia koncert zaczyna dawać haha
1
@Paradoks Co by on zmienił bo nie rozumiem? Real wygrywa wszystko po kolei.
0
@AmigoBlancos Betis ma jeszcze trudniej bo ma Barcelone, Valencie i Real i 4 punkty straty do Atletico. Sociedad ma szanse i ostatni mecz bezpośredni z Atletico jeśli wygrają to może będą mieli szansę ich przeskoczyć, pod warunkiem że dzisiaj pokonają Barcelonę.
0
@AllBundy Skończ powielać fejki