1

Jedynym plusem tego że Real jest w półfinale, to z emocjami można pogadać dalej ligę mistrzów licząc że odpadną.

0

@PatrychoO O czym Ty gadasz? Ronaldo by dużo skorzystał na tym, że Messi pełni role rozgrywającego. W samej lidze by miał z 25 bramek.

1

Mbappe w realu, Ronaldo w PSG, realne? Jeszcze jak.

0

To co Roberto w przyszłym sezonie jeden z najlepszych PO ligi hiszpańskiej?

4

To co wymiana De Jonga na Rabiota, jak to było z Arthurem i Pjaniciem? Juve dopłaci 10 mln ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@qchulainn Nikt nie tłumaczy tego sędziowaniem gramy słabo co nie zmienia faktu że jawnie drugi mecz pod rząd jesteśmy okradani.

2

Przecież to jest jawny wałek, pokazuje niby spalonego którego nie było, żeby nie tłumaczyć się z oczywistego karnego. Drugi mecz z rzędu sędzia gwiżdże wszystko pod nie naszą korzyść, a to wszystko po taśmach Pique.

0

@pluszek W lidze Europy będą grali jeszcze więcej, głupi argument

0

@Jestjakjest U Zidana działało, Xavi wie co robi

0

@Survier Ale dlaczego porownujesz najlepsza albo druga najlepsza drużynę na świecie do Barcelony. Ich kadre a nasza dzielą lata świetlne

1

Auba chciał przybenzemić tym wślizgiem, prawie się udało.

0

Ferran albo gra główne skrzypce i marnuje sytuacje na potęgę, albo znika i go nie ma na boisku. Nowe nie znałem...

3

XD no tak nam karnego kontrowersyjnego nie dadzą, Real ma wszystkie na swoje korzyść.

3

Ale blisko był Alba piłka otarła się o spojenie.

7

Ter Stegen już zaczyna koncert 5 meczy zawali żeby jeden zagrać dobrze xd

1

Garcia to jest taka tykająca bomba, on nie wie, że teraz jest Var i takie przytrzymywanie to pretekst do karnego?

0

De Jong dzisiaj MVP, czy Ter Stegen?

4

@Kitek1640 Gwizdek był przed strzałem bo ewidentny spalony, widać było że sobie loba puścił tak o.

11

Real by dostał karnego za to trzymanie Ferrana

3

Przypominam, że RSS dalej nie ma żadnej kartki xd Hiszpańscy sędziowie w pigułce.

0

De Jong w końcu dobry mecz rozgrywa.

3

Oni od początku 2 połowy nawet z piłką na połowie Sociedad nie byli, co się dzieje?

0

Sociedad miał już co najmniej trzy, 100% sytuacje.

0

Araujo to robi kiedyś cokolwiek źle? On czyści wszystko co może.

14

Ale blisko, Auba to taki typowy napadzior i widać że potrafi strzelić gola z niczego.

2

Postawiłem na gola Dembele po kursie 5. Dzisiaj strzeli.

22

Sędzia koncert zaczyna dawać haha

1

@Paradoks Co by on zmienił bo nie rozumiem? Real wygrywa wszystko po kolei.

0

@AmigoBlancos Betis ma jeszcze trudniej bo ma Barcelone, Valencie i Real i 4 punkty straty do Atletico. Sociedad ma szanse i ostatni mecz bezpośredni z Atletico jeśli wygrają to może będą mieli szansę ich przeskoczyć, pod warunkiem że dzisiaj pokonają Barcelonę.

0

@AllBundy Skończ powielać fejki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?