DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
38
Co jest ten sędzia potrafi korzystać z Varu, a to nowość w Hiszpanii.
11
Faul!!! gdzie var???
0
@P33ck Messi i ta szalona radość po golu xd Żyje z drużyną
0
Torres hahaha jakie przyjęcie
2
Buahahahaha Torres x5
2
Rezerwowy z City za 60mln nie daje rady hehe
1
Ja to się dziwie że on karnego trafił.
5
@KichuBlaugrana Wygramy jutro 2:1, Napoli bije się o mistrza też nie mają nie wiadomo jakiego parcia na LE.
0
Dawaj Bale na 1:0 i kończ to xd
0
Widać że to PSG jest naszprycowane gwiazdami i nie są kolektywem. Często zamiast podać do lepiej ustawionego kolegi oddają strzał, czy to Mbappe czy to Messi.
1
@Encore W końcu jakieś ładne trafienie Ronaldo. Czy mi się wydaje czy to 1 trafienie po 500 dniach za pola karnego?
1
Mendy wypada z rewanżu no i super :) Marcelo da radę xd
3
Real to mam wrażenie od 20 minut nie wymienił więcej niż 3 podań w jednej akcji XD
0
Carvajalowi się Eric Garcia włączył widze. Mbappe robi go jak chce.
1
Messi to najlepszy piłkarz w historii jeśli chodzi o ogół ale jeśli chodzi o samą ligę mistrzów to lepszym piłkarzem tam był dla mnie Ronaldo, strzelił więcej ważnych goli. Zapraszam do dyskusji.
0
@tomek8756 Dzisiaj Klata, łapy, brzuch
0
@AnnaMarianna Ale bycie singlem może być super jeśli ktoś jest indywidualistą i ma jasno określone przed sobą cele. Druga połowa może mu w tym tylko przeszkadzać bo jednak bycie z kimś, równa się z ogromną ilością czasu, jaką trzeba tej osobie poświęcić.
0
Oni będą leżąc teraz co kontakt???
0
Bombele ratujjj
1
Garcia? Top xdd
4
@prokofiew A co jak trafimy na Azjatę, który nauczył się tego w Polsce?
3
Pierwszy raz w tym sezonie czekam z niecierpliwością na mecz. Nawet na klasyk tak nie czekałem bo wiedziałem że nasza gra nie porywa, a z Atletico w końcu zobaczyłem Barce którą chce się oglądać.
5
Lindvik i Japończyk poza zasięgiem. Niech walczy Kamil o brąz.
0
Kraft genialny na treningach, się spalił.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Popitek12 Przecież do nich doskoczy jeszcze z 6 zawodników.
0
19.0 19.0 19.5 do tego genialne noty.
2
Ogrywamy Espanyol i jesteśmy 3, jak będziemy dobrze grać to jeszcze Seville może udać się przeskoczyć. Tym bardziej że też grają w lidze europy.
20
@pt9 Bo koty są wredne i niewdzięczne, nigdy nie dorównają psom.
39
Co te oceny takie niskie? Wygrana 4:2 i nikt nie ma oceny 8?? Alba czy Gavi na spokojnie zapracowali na taką ocenę