1

@kryhaa Skupiają się na lidze, 3 miejsce jak widać też ich nie interesuje i gra w lidze Europy.

6

Moriba w tym sezonie 49 minut na boisku XD W Barcelonie przy tej mizernej pomocy by dobijał już pewnie do 1000 minut. Ale cóż kilka milionów więcej rocznie musiało się zgadzać.

0

Czy Luk De Jong powącha murawe jeszcze w tym sezonie? Obstawiam że dostanie 15 minut w 1/16 z jakimś 3 ligowcem i to na tyle.

4

@l0Messini Instagram ma najgorszy wpływ. Na facebooku można się jeszcze czegoś dowiedzieć. Na insta tylko zakłamujesz rzeczywistość.

8

Przyjście Xaviego i szansa dla Puiga, o tyle proszę.

3

XDDD nie mogę z tego De Jonga 3 kontakty 3 straty xd

2

Potężny Luk De Jong 2 przyjęcia, dwie straty.

4

Jaki ten mecz jest nudny, słaba drużyna gra z jeszcze słabszą.

0

De Jong XD fantastyczny występ.

5

Po co De Jong jest na boisku? On kompletnie nic nie daje, jest statystą który zaliczył przed chwilą fatalną stratę.

13

O Coutinho w 1 minute zrobił więcej niż De Jong w 45.

1

Mamy Mingueze i Desta na prawej stronie, to powinno podsumować ten mecz.

16

Luk de Jong by to głową strzelił, Dest coś ty zrobił?

0

XDDD co on zrobil

0

@mkord Na dłuższą metę tak nie pociągną i zaczną tracić coraz więcej pkt, a koło 30 kolejki różnica pkt będzie już za duża.

1

Chelsea i Liverpool będą biły się o mistrza, a ostatecznie obstawiam że wygra Chelsea. City odpadnie koło 30 kolejki, zabraknie im prawdziwej 9.

1

@Encore Nie chyba a na pewno.

0

XD ta gra głową De Jonga to mem

0

De Jong lepiej gra nawet nogami niż Neymar.

3

Ale ten De Jong to wirtuoz gry głową XD

0

@FC1899Barca My mamy dobry skład?xd Rzeczywiście dobry, jakiś najgorszy od 15 lat. Z taką drużyną jedyna szansa na jakiekolwiek trofeum to z ogromem szczęścia Puchar Króla.

3

@AmigoBlancos Przepis od lat jest dobry tylko arbiter się pomylił i źle zinterpretował.

56

Neymar w wywiadzie: "Myślę, że to będą moje ostatnie mistrzostwa świata. Wynika to z tego, że nie wiem czy jestem odpowiednio silny wewnętrznie, aby nadal radzić sobie z pilką nożną. Zrobię wszystko, żeby pokazać się z dobrej strony i odnieść zywcięstwo z Brazylią"

Skomentuje to tylko tak: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/244714274_3187991121420136_1096595817791865053_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=n3bqjm9A18gAX87cCwR&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=cd5e6b18dd78381c1f9f8c354c3d3014&oe=61899F60

4

@cules100pro Z taką grą Barcelony, przerwy reprezentacyjne są naprawdę spoko. Przynajmniej można odpocząć od kolejnych upokorzeń.

10

Logiczne że inne kluby będą chciały wykorzystać słabą sytuacje Barcelony i przekonać kluczowych graczy, lepszym projektem sportowym i większymi pieniędzmi.

5

Z tygodnia na tydzień kompromituje się coraz bardziej, i tak przeczytałem artykuł.

0

Kogo mistrza byście woleli Milanu czy Napoli?

0

@leonek160 Jesteśmy w tak gównianej sytuacji, że ten Real mnie nie obchodzi. Naszym rywalem obecnie są kluby pokroju Valenci/Sevilli bijące się o 4 miejsce.

3

@Azi Skąd pewność, że przyjdzie nowy trener i awansujemy do tej 1/8? Szanse na awans oceniam na małe. Czy to z nowym trenerem czy z Koemanem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?