DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nazio87 Ale jesteśmy w Polsce.
0
@Boogmacher Modrić później wskoczył na top, więc dłużej chce grać. Iniesta mógł grać w Barcy jeszcze 2 sezony w 1 składzie z powodzeniem. Co pokazały późniejsze lata gdzie nasza pomoc była i jest mizerna.
3
I ta La Rambla która przez rok już płonie bo ktoś se klęka, zabawne.
3
@Peszko07 Co to za różnica czy było czy nie że wam chce się takimi pierdołami zajmować.
2
@Janiama Polska Słowacja 1:1
Polska Hiszpania 0:2
Polska Szwecja 1:0
4
Euro za 2 dni i rozpoczynamy niespodzianką Turcy remisują 1:1 z Włochami.
23
Marc Roca po 8 miesiącach w Bayernie, a może tak Busiego tam wysłać na rok?
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/195073343_4792400664120186_326428170047966660_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=la-yvQknW58AX_WaDiN&tn=loLRai3V5-dkP-rN&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=0c6dff291e4b6c897d56ba247d575e1b&oe=60E382DF
19
@Dembouz1899 Patrząc na to że jesteśmy bankrutami? 9
4
@Yosemite Ja tam widzę w Turkach czarnego konia.
0
Przypominacie sobie w ostatnich latach jakiś inny zjazd obrońcy w kwiecie wieku, jak Umtitiego? W 2 lata jego wartość z 70 mln spadła do 10, a jego poziom gry nadaje się do spadkowicza La Liga.
1
@Rastafarnianin Cześć dzień dobry masz na imię Janek?
0
@adasko1998 Co nie zmienia faktu że za ich dwóch razem wezmą 100mln.
0
To ile talentów w jednym czasie wyskoczyło w Chelsea jest niesamowite trochę taką w tym Barcelone mi przypominają za czasów 06-08, kiedy u nas też był taki wysyp. Mount, Abraham, James, Hudson-Odoi.
2
Odpadnięcie w 1/8 LM czy zajęcie 3 miejsca w grupie LM i wygranie Ligi Europy? W przypadku Barcy.
0
Ale bym zobaczył taką grupę City, Real, Lipsk, Milan.
1
Pierwsza połowa fajna, druga to jakiś żart, aż oczy bolały.
0
Tutaj trzeba już doliczyć z 8 minut a jeszcze 20 minut zostało do końca połowy xd
2
"a teraz" "okazja" "a teraz okazja" ahh ten Szpakowski.
5
Koncert okazji czas zacząć.
79
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/191213911_3995302343917395_8404009947499505234_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=fHOEOi-BF3sAX-uWkWz&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=3f4c3a6714bfac365647e49fff301e43&oe=60D1D81F
tak było
0
@Transu96 Włączyłem.
1
Ile ten Bayern będzie jeszcze osób żegnał? xd
7
@Hasszz Od kiedy jedzenie mięsa, jajek i serów jest niezdrowe?XD a no tak jestes wege to pasuje ci to do teorii.
0
@PatrychoO A to nie jest tak że nawet jak się zaszczepisz to możesz zachorować tylko "lżej" przejdziesz chorobę? Po co to się męczyć w takim razie po samym szczepieniu? Jak jesteś młody i zdrowy i tak ta koronkę byś przeszedł lekko.
1
Jeśli w ostatnim meczu znowu wyjdzie ten sam skład co przez ostatnie 2 miesiące to Koeman jest śmieszny.
52
Kamil Grosicki przyniósł swój telefon do naprawy. Serwisant pracujący tam powiedział: "z Pańskim telefonem wszystko jest w porządku." Grosik odrzekł: "Więc dlaczego Paulo Sousa do mnie nie dzwoni?"
2
@Senyer Wiadomo że Juvenil A z 8:0. 15 latkowie z akademii MLS ograli 5:2 drużyne damską USA, która była wtedy mistrzem świata.
3
Milan nie pyknie Atalanty, będą bronić vicemistrzostwa :/ Juve jak wygra z Bologna to ma LM :/
4
@barcelonaLM No tak bo my wcale nie gramy gorzej XD U nas to PECH haha
0
Ide oglądać Atletico, przynajmniej emocje jakieś