0

@Nazio87 Ale jesteśmy w Polsce.

0

@Boogmacher Modrić później wskoczył na top, więc dłużej chce grać. Iniesta mógł grać w Barcy jeszcze 2 sezony w 1 składzie z powodzeniem. Co pokazały późniejsze lata gdzie nasza pomoc była i jest mizerna.

3

I ta La Rambla która przez rok już płonie bo ktoś se klęka, zabawne.

3

@Peszko07 Co to za różnica czy było czy nie że wam chce się takimi pierdołami zajmować.

2

@Janiama Polska Słowacja 1:1
Polska Hiszpania 0:2
Polska Szwecja 1:0

4

Euro za 2 dni i rozpoczynamy niespodzianką Turcy remisują 1:1 z Włochami.

19

@Dembouz1899 Patrząc na to że jesteśmy bankrutami? 9

4

@Yosemite Ja tam widzę w Turkach czarnego konia.

0

Przypominacie sobie w ostatnich latach jakiś inny zjazd obrońcy w kwiecie wieku, jak Umtitiego? W 2 lata jego wartość z 70 mln spadła do 10, a jego poziom gry nadaje się do spadkowicza La Liga.

1

@Rastafarnianin Cześć dzień dobry masz na imię Janek?

0

@adasko1998 Co nie zmienia faktu że za ich dwóch razem wezmą 100mln.

0

To ile talentów w jednym czasie wyskoczyło w Chelsea jest niesamowite trochę taką w tym Barcelone mi przypominają za czasów 06-08, kiedy u nas też był taki wysyp. Mount, Abraham, James, Hudson-Odoi.

2

Odpadnięcie w 1/8 LM czy zajęcie 3 miejsca w grupie LM i wygranie Ligi Europy? W przypadku Barcy.

0

Ale bym zobaczył taką grupę City, Real, Lipsk, Milan.

1

Pierwsza połowa fajna, druga to jakiś żart, aż oczy bolały.

0

Tutaj trzeba już doliczyć z 8 minut a jeszcze 20 minut zostało do końca połowy xd

2

"a teraz" "okazja" "a teraz okazja" ahh ten Szpakowski.

5

Koncert okazji czas zacząć.

0

@Transu96 Włączyłem.

1

Ile ten Bayern będzie jeszcze osób żegnał? xd

7

@Hasszz Od kiedy jedzenie mięsa, jajek i serów jest niezdrowe?XD a no tak jestes wege to pasuje ci to do teorii.

0

@PatrychoO A to nie jest tak że nawet jak się zaszczepisz to możesz zachorować tylko "lżej" przejdziesz chorobę? Po co to się męczyć w takim razie po samym szczepieniu? Jak jesteś młody i zdrowy i tak ta koronkę byś przeszedł lekko.

1

Jeśli w ostatnim meczu znowu wyjdzie ten sam skład co przez ostatnie 2 miesiące to Koeman jest śmieszny.

52

Kamil Grosicki przyniósł swój telefon do naprawy. Serwisant pracujący tam powiedział: "z Pańskim telefonem wszystko jest w porządku." Grosik odrzekł: "Więc dlaczego Paulo Sousa do mnie nie dzwoni?"

2

@Senyer Wiadomo że Juvenil A z 8:0. 15 latkowie z akademii MLS ograli 5:2 drużyne damską USA, która była wtedy mistrzem świata.

3

Milan nie pyknie Atalanty, będą bronić vicemistrzostwa :/ Juve jak wygra z Bologna to ma LM :/

4

@barcelonaLM No tak bo my wcale nie gramy gorzej XD U nas to PECH haha

0

Ide oglądać Atletico, przynajmniej emocje jakieś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?