3

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6799171#comment-6799204. Patrzcie na moją odpowiedź. Nie powiedziałem którego roku stycznia, teraz już na serio odpali.

2

@sebo939 że im się nie znudziło to już piąty klasyk bez Messiego i Ronaldo :/

3

Mam nadzieję że to był ostatni mecz Dembele bliżej środka boiska, na to nie dało się patrzeć.

2

Dembele w 4 minuty na skrzydle zrobił więcej niż w 45 na 9.

1

Vasquez starł się z ścianą jaką jest Busquets i się połamał.

4

Jak to jest dla was karny to XD

0

Real 1-2 Barcelona.

1

Messenger padł, koniec kontaktu ze światem. Witam La Ramble w takim razie.

0

@macio_944 Jeszcze City jest w półfinale, spokojnie.

0

Najgorszy możliwy finał? PSG-Real, która drużyna by nie wygrała byłoby źle. Chociaż wtedy pozostałoby kibicować niestety PSG.

0

@formentera2017 Jakby się nie skompromitowali z PSG, to by się skompromitowali z Bayernem. My LM tym składem nie zdobędziemy i było to wiadome przed sezonem.

0

Ale ten Liverpool mizerny a w półfinale czeka ewentualnie na nich Porto lub Chelsea, śmiech na sali.

0

Nacho, Militao, Vasquez jak Liverpool nie strzeli gola takiej obronie to wstyd.

4

Trincao chociaż próbuje strzelać.

0

@FC1899Barca Taak marzę o 30 letnim Brazylijczyku(z wiadomo jakim stylem życia) z ogromnym kontraktem, który pozywał klub i odchodząc zostawił po sobie jeden wielki smród ;)

0

BVB tą porażką chyba pożegnało się z LM w przyszłym sezonie.

4

Poniedziałek 14:20 dzisiejszy kupon do kosza. Brawo Thiago Silva.

27

Nie wyobrażam sobie nie wygrać z tym cienkim Realem bez Ramosa gdy my łapiemy coraz wyższą formę.

0

10 minut meczu z Andorą za nami, przez te 10 minut Piątkowski, Glik i Szczęsny podawali między sobą.

3

Ci ludzie wymianiający Hiszpanie co turniej w gronie faworytów do zwycięstwa. Jak oni od 2012 roku gdy skończyło się pokolenie Barcelony, nie istnieją xd

2

Tak sobie patrze na skład Hiszpanii i jest niesamowicie cienki. Tam jacyś rezerwowi zagrali?

0

Węgry co się zamurowały.

0

@Bobo25 Za dużo meczy oglądasz z dziewczyną byku.

1

35 letni Vermaelen grający w lidze japońskiej, gra w 1 składzie reprezentacji Belgi. Co jak co ale gdy nie miał kontuzji (bardzo rzadko) to nigdy nie zawodził.

26

@Grubson06 On tylko czekał aż Bartomeu spakuje walizy żeby wrócić,

11

@Janas11224 Klub z genialną szkółką, nie wydający aż tak ogromnych kwot na transfery, ja tam Lipsk szanuje jeden z najlepiej zarządzanych klubów na świecie.

2

@kamilop Przecież Messi nie uczestniczy w obronie za co on ma dostać żółtą? Wystarczy że się będzie lekko kontrolował. Z resztą za dyskusje z sędzią żółtej mu nie wlepią bo El Clasico bez Messiego, równa się mniejsza oglądalność.

6

Lille spuchło mecz Lyon-PSG może być kluczowy w walce o mistrzostwo.

0

@Zip Inter nie gra przełożony mecz.

0

@JoseArkadioMorales Gdyby było 38 meczów w Bundeslidze to mógłby to zrobić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?