DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6799171#comment-6799204. Patrzcie na moją odpowiedź. Nie powiedziałem którego roku stycznia, teraz już na serio odpali.
2
@sebo939 że im się nie znudziło to już piąty klasyk bez Messiego i Ronaldo :/
3
Mam nadzieję że to był ostatni mecz Dembele bliżej środka boiska, na to nie dało się patrzeć.
2
Dembele w 4 minuty na skrzydle zrobił więcej niż w 45 na 9.
1
Vasquez starł się z ścianą jaką jest Busquets i się połamał.
4
Jak to jest dla was karny to XD
0
Real 1-2 Barcelona.
1
Messenger padł, koniec kontaktu ze światem. Witam La Ramble w takim razie.
0
@macio_944 Jeszcze City jest w półfinale, spokojnie.
0
Najgorszy możliwy finał? PSG-Real, która drużyna by nie wygrała byłoby źle. Chociaż wtedy pozostałoby kibicować niestety PSG.
0
@formentera2017 Jakby się nie skompromitowali z PSG, to by się skompromitowali z Bayernem. My LM tym składem nie zdobędziemy i było to wiadome przed sezonem.
0
Ale ten Liverpool mizerny a w półfinale czeka ewentualnie na nich Porto lub Chelsea, śmiech na sali.
0
Nacho, Militao, Vasquez jak Liverpool nie strzeli gola takiej obronie to wstyd.
4
Trincao chociaż próbuje strzelać.
0
@FC1899Barca Taak marzę o 30 letnim Brazylijczyku(z wiadomo jakim stylem życia) z ogromnym kontraktem, który pozywał klub i odchodząc zostawił po sobie jeden wielki smród ;)
0
BVB tą porażką chyba pożegnało się z LM w przyszłym sezonie.
4
Poniedziałek 14:20 dzisiejszy kupon do kosza. Brawo Thiago Silva.
27
Nie wyobrażam sobie nie wygrać z tym cienkim Realem bez Ramosa gdy my łapiemy coraz wyższą formę.
0
10 minut meczu z Andorą za nami, przez te 10 minut Piątkowski, Glik i Szczęsny podawali między sobą.
3
Ci ludzie wymianiający Hiszpanie co turniej w gronie faworytów do zwycięstwa. Jak oni od 2012 roku gdy skończyło się pokolenie Barcelony, nie istnieją xd
2
Tak sobie patrze na skład Hiszpanii i jest niesamowicie cienki. Tam jacyś rezerwowi zagrali?
0
Węgry co się zamurowały.
0
@Bobo25 Za dużo meczy oglądasz z dziewczyną byku.
1
35 letni Vermaelen grający w lidze japońskiej, gra w 1 składzie reprezentacji Belgi. Co jak co ale gdy nie miał kontuzji (bardzo rzadko) to nigdy nie zawodził.
26
@Grubson06 On tylko czekał aż Bartomeu spakuje walizy żeby wrócić,
11
@Janas11224 Klub z genialną szkółką, nie wydający aż tak ogromnych kwot na transfery, ja tam Lipsk szanuje jeden z najlepiej zarządzanych klubów na świecie.
2
@kamilop Przecież Messi nie uczestniczy w obronie za co on ma dostać żółtą? Wystarczy że się będzie lekko kontrolował. Z resztą za dyskusje z sędzią żółtej mu nie wlepią bo El Clasico bez Messiego, równa się mniejsza oglądalność.
6
Lille spuchło mecz Lyon-PSG może być kluczowy w walce o mistrzostwo.
0
@Zip Inter nie gra przełożony mecz.
0
@JoseArkadioMorales Gdyby było 38 meczów w Bundeslidze to mógłby to zrobić.