DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@KaszanaSakana Nic się nie dzieje zasypiasz na zawsze i nic nie czujesz, tak samo jak miliardy lat przed narodzinami.
0
@PIWOSZ89 1.01 na stsie, a na fortunie nie dało się obstawić
2
@piteeerrrrr Barca B zajęła kiedyś miejsce gwarantujące gre w La Liga ale nie mogą awansować.
7
Miało być Juve i ogromny krok do przodu. Skończyło się na zmarnowanym pół roku i przejściu do gorszego klubu, ehh Milik XD
5
@lucas/catalan Przyda tu się kiedyś wrócić. Osobiście wybieram Canele.
8
@kamilop Busquets-Rakitić-Vidal
0
Buahha Alba tam faulował w polu karnym teraz.
0
My w ogóle nie gramy piłek za obronę przeciwnika gdy jest okazja. Nie pamiętam czy De Jong przez półtorej roku występów w Barcelonie zagrał chociaż taką jedną piłkę.
0
@lukasz9197 Nawet go nie faulował.
0
Nawet faulu nie było za co ta żółta.
7
@TheNekro94 Norwegowie też mieli podobne warunki ponad 13pkt dodanych a jakoś skoczyli ponad 130.
0
Stękała powalczy o podium jako jedyny dziś z Polaków.
0
Jeszcze nas Norwegia przeskoczy.
0
@Gomess Nawet jeśli się wybije to wybierze repre Hiszpanii w której mieszka od narodzin.
0
W pucharze króla nie ma varu???
84
Ta ostatnia minuta i szukanie rozpaczliwie karnego przez VAR to coś pięknego XD
0
@kuz 2-0 by było dalej bo sędzia 2 razy chorągiewkę podniósł ale ok.
0
@abram3k Nie był jeden z piłkarzy z Bilbao złamał inię.
3
Niby fajnie by było zobaczyć El Clasico w finale ale z drugiej strony fajnie by było zobaczyć odpadający Real w półfinale.
2
To powiedział coś odkrywczego.
9
Griezmann nie lubi tego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz oglądam karne Bayernu a za chwilę Barcelony.
0
Potężny Pjanić demon szybkości prawie gol XD
1
To jest niesamowite 2 połowa dogrywki a Koeman nie wykorzystuje 2 zmian to jest niepojęte. Świeże siły w takim momencie robią największą robotę.
6
Po co to De Jong jeszcze poprawiał powinien strzelać od razu jak przełożył obrońcę...
1
Araujo szefito szybki
0
@Pilka_jest_okragla Ale ten skład wygląda cienko XD
8
@patry295 Ale on sam mówił że tam nie będą poruszane tylko tematy związane ze sportem.
0
@smieszek Atleti tego nie wypuści na co wy liczycie? My jeszcze zgubimy pkt 10 razy do końca sezonu, przegonić Real i vice mistrzostwo to jest maks tej drużyny. Puchar Króla jest do wygrania tym bardziej, że Atletico już nie ma.