10

@KaszanaSakana Nic się nie dzieje zasypiasz na zawsze i nic nie czujesz, tak samo jak miliardy lat przed narodzinami.

0

@PIWOSZ89 1.01 na stsie, a na fortunie nie dało się obstawić

2

@piteeerrrrr Barca B zajęła kiedyś miejsce gwarantujące gre w La Liga ale nie mogą awansować.

7

Miało być Juve i ogromny krok do przodu. Skończyło się na zmarnowanym pół roku i przejściu do gorszego klubu, ehh Milik XD

5

@lucas/catalan Przyda tu się kiedyś wrócić. Osobiście wybieram Canele.

8

@kamilop Busquets-Rakitić-Vidal

0

Buahha Alba tam faulował w polu karnym teraz.

0

My w ogóle nie gramy piłek za obronę przeciwnika gdy jest okazja. Nie pamiętam czy De Jong przez półtorej roku występów w Barcelonie zagrał chociaż taką jedną piłkę.

0

@lukasz9197 Nawet go nie faulował.

0

Nawet faulu nie było za co ta żółta.

7

@TheNekro94 Norwegowie też mieli podobne warunki ponad 13pkt dodanych a jakoś skoczyli ponad 130.

0

Stękała powalczy o podium jako jedyny dziś z Polaków.

0

Jeszcze nas Norwegia przeskoczy.

0

@Gomess Nawet jeśli się wybije to wybierze repre Hiszpanii w której mieszka od narodzin.

0

W pucharze króla nie ma varu???

84

Ta ostatnia minuta i szukanie rozpaczliwie karnego przez VAR to coś pięknego XD

0

@kuz 2-0 by było dalej bo sędzia 2 razy chorągiewkę podniósł ale ok.

0

@abram3k Nie był jeden z piłkarzy z Bilbao złamał inię.

3

Niby fajnie by było zobaczyć El Clasico w finale ale z drugiej strony fajnie by było zobaczyć odpadający Real w półfinale.

2

To powiedział coś odkrywczego.

9

Griezmann nie lubi tego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Teraz oglądam karne Bayernu a za chwilę Barcelony.

0

Potężny Pjanić demon szybkości prawie gol XD

1

To jest niesamowite 2 połowa dogrywki a Koeman nie wykorzystuje 2 zmian to jest niepojęte. Świeże siły w takim momencie robią największą robotę.

6

Po co to De Jong jeszcze poprawiał powinien strzelać od razu jak przełożył obrońcę...

1

Araujo szefito szybki

0

@Pilka_jest_okragla Ale ten skład wygląda cienko XD

8

@patry295 Ale on sam mówił że tam nie będą poruszane tylko tematy związane ze sportem.

0

@smieszek Atleti tego nie wypuści na co wy liczycie? My jeszcze zgubimy pkt 10 razy do końca sezonu, przegonić Real i vice mistrzostwo to jest maks tej drużyny. Puchar Króla jest do wygrania tym bardziej, że Atletico już nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?