DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
To jest doping dla Niemca, a tam dzieciaki drą się Poooolska XD
1
@Bamboleo Te pary nigdy nie mają znaczenia jak ktoś dobrze skoczy to i tak będzie w 5 najlepszych przegranych.
0
Trzeba anulować tą drugą serie.
0
@NeroTFP a Niemcom daje najwyższe Eisenbichler dostał najwięcej od niego 18,5 XD
0
Geiger o 0.1 pkt wyprzedzony pięknie XD
1
Ale skaczą dziś Polacy.
1
Ramos z Messim do PSG, realne? Jak najbardziej.
0
Barcy nie stać żeby wydać 5 mln euro ale my nisko upadliśmy XD
0
@ArterkHD Nie ma Dembele, nie ma Fatiego, nie ma Alby. My nie mamy kim straszyć w ofensywie.
1
Spalony brejtłejta 0:0 dalej
0
Araujo to nasz najlepszy napastnik.
0
@kiper09 Griezmann już raz strzelał i nie zrobił tego lepiej.
4
Griezmann z Brejtłejtem dzisiaj dadzą popis.
3
@kamilop To ktoś w niego jeszcze wierzy? Zawodnik bez zmysłu do gry kombinacyjnej i techniki na poziomie Barcelony.
8
Nie dało się odlecieć bardzo dobry skok Stocha i dobry Kubackiego w takim razie.
1
@Krystian1899 Chciałeś i masz.
6
Jeśli przez 33 minuty odnosicie się do wywiadu z którego absolutnie nic nowego nie wyniknęło to szacunek :D
9
Matko bosko co tu, co tu, co tu się stanęło?
0
@VenoM To prawda akurat sobie myszkę kupiłem xd
12
@AmigoBlancos I ten śmieszny superpuchar jeszcze przy tak napiętym kalendarzu.
15
Skoro Firpo w 19 minut nie zapracował sobie na ocenę a Cou w 9 już tak to wypadałoby chyba dać Firpo 4 za to że jest bezproduktywny.
6
@Michal03 Ludzie piszący KonDrad zamiast Konrad skąd bierzecie te d?
8
Szaman z Busquetsem na boisku i weź tu oglądaj na spokojnie końcówkę meczu.
0
Firpo jeden z najsłabszych piłkarzy ściągniętych tutaj w ostatnich 10 latach.
2
Pedri niesamowicie czuje gre z Messim.
4
Who needs Suarez??
5
Żyła musiał skoczyć 135 żeby wygrać, to go trzymali. Pogorszyły się warunki to go puścili xd
1
@IronSanHybrid Czyli La Liga będzie normalnie funkcjonować, a po prostu nie będziemy grali w LM tak?
8
@IronSanHybrid Zabójstwo dla reszty klubów, jakoś nie wyobrażam sobie tego plus do tego wyjazdy co chwilę po całej Europie.
0
@BarcaInfo W Barcy już nigdy nie zagra teraz niech liczy że w ogóle będzie miał okazję kontynuować karierę bo grozi mu przez ten uraz jej zakończenie.