10

To jest doping dla Niemca, a tam dzieciaki drą się Poooolska XD

1

@Bamboleo Te pary nigdy nie mają znaczenia jak ktoś dobrze skoczy to i tak będzie w 5 najlepszych przegranych.

0

Trzeba anulować tą drugą serie.

0

@NeroTFP a Niemcom daje najwyższe Eisenbichler dostał najwięcej od niego 18,5 XD

0

Geiger o 0.1 pkt wyprzedzony pięknie XD

1

Ale skaczą dziś Polacy.

1

Ramos z Messim do PSG, realne? Jak najbardziej.

0

Barcy nie stać żeby wydać 5 mln euro ale my nisko upadliśmy XD

0

@ArterkHD Nie ma Dembele, nie ma Fatiego, nie ma Alby. My nie mamy kim straszyć w ofensywie.

1

Spalony brejtłejta 0:0 dalej

0

Araujo to nasz najlepszy napastnik.

0

@kiper09 Griezmann już raz strzelał i nie zrobił tego lepiej.

4

Griezmann z Brejtłejtem dzisiaj dadzą popis.

3

@kamilop To ktoś w niego jeszcze wierzy? Zawodnik bez zmysłu do gry kombinacyjnej i techniki na poziomie Barcelony.

8

Nie dało się odlecieć bardzo dobry skok Stocha i dobry Kubackiego w takim razie.

1

@Krystian1899 Chciałeś i masz.

6

Jeśli przez 33 minuty odnosicie się do wywiadu z którego absolutnie nic nowego nie wyniknęło to szacunek :D

9

Matko bosko co tu, co tu, co tu się stanęło?

0

@VenoM To prawda akurat sobie myszkę kupiłem xd

12

@AmigoBlancos I ten śmieszny superpuchar jeszcze przy tak napiętym kalendarzu.

15

Skoro Firpo w 19 minut nie zapracował sobie na ocenę a Cou w 9 już tak to wypadałoby chyba dać Firpo 4 za to że jest bezproduktywny.

6

@Michal03 Ludzie piszący KonDrad zamiast Konrad skąd bierzecie te d?

8

Szaman z Busquetsem na boisku i weź tu oglądaj na spokojnie końcówkę meczu.

0

Firpo jeden z najsłabszych piłkarzy ściągniętych tutaj w ostatnich 10 latach.

2

Pedri niesamowicie czuje gre z Messim.

4

Who needs Suarez??

5

Żyła musiał skoczyć 135 żeby wygrać, to go trzymali. Pogorszyły się warunki to go puścili xd

1

@IronSanHybrid Czyli La Liga będzie normalnie funkcjonować, a po prostu nie będziemy grali w LM tak?

8

@IronSanHybrid Zabójstwo dla reszty klubów, jakoś nie wyobrażam sobie tego plus do tego wyjazdy co chwilę po całej Europie.

0

@BarcaInfo W Barcy już nigdy nie zagra teraz niech liczy że w ogóle będzie miał okazję kontynuować karierę bo grozi mu przez ten uraz jej zakończenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?