0

@kiper09 A co miał zrobić sam był, Messi z Dembele stali.

14

Messi po raz kolejny jeden z najsłabszych na boisku.

3

Dlaczego on nie ściągnie Messiego? Nie dość że gra słabo, to gra wszystko po 90 minut przy takim kalendarzu...

2

@BarcaInfo No gra 2 mecz w karierze w składzie dynama, a ma 18 lat więc oczywiste, że to mecz życia jak na razie xd

1

Ter Stegen MVP z rezerwami Dynama to pokazuje w jakim miejscu jesteśmy obecnie.

5

Busquets uderza do bramki tylko po gwizdku sędziego.

3

Jezu jak pięknie widzieć Ter Stegena w bramce.

8

Gini Wijnaldum v Atalatna (0:5!)
92% celnych podań
0 długich piłek
0 przerzutów
0 strzałów na bramkę
0 wykreowanych sytuacji
0 odbiorów
0 przechwytów.

Pasowałby do Barcy mogliśmy go wziąć XD

0

@Przemek2323 Zdajesz sobie sprawę że w całej Polsce we wszystkich miastach razem wzięło udział w proteście z 4 miliony Polaków? Serio myślisz, że to nie ma żadnego przełożenia na liczby zarażonych obecnie?

0

Do 30 tysięcy przyrostów dziennie w tym tygodniu dobijemy. Strajki zbierają żniwa myślę, że przyszły tydzień zbliżymy się do 40k.

2

@l0Messini Da się ale jak to ci nie powiem poszukaj w opcjach ale na 100% się da.

2

Obstawiłem że Girezmann jutro strzeli. Mam nadzieję, że Messi jutro odpocznie bo wtedy szansa, że Francuz strzeli jest o wiele większa.

0

@jedrek7000 No co zrobisz jędrek nic nie zrobisz, ładny kupon.

0

Dzisiaj poza Atletico same pewniaki wygrały.

2

@Janiama Ciekawe czy do 100 dobije, patrząc na to jak się prowadzi jeszcze 3-4 sezony na luzaku może pograć na najwyższym pozomie.

5

@ranger3120 tak iPhone który premierę miał ponad 4 lata temu na pewno będzie najlepszym wyborem. Pewnie redmi jakiś z 2020 za 600 zł zjada parametrami tego iPhona. 4 lata w dziale technologii to wieczność.

0

@DaPi Ja się zgadzam ale niech Dania weźmie lubelskie :D Rosja ma obwód Kaliningradzki, Dania będzie miała Lubelski.

21

Z tego opisu to plusów Messiego nie ma prawie w ogóle, a są same minusy a ocena 4, śmiech na sali. Każdy inny piłkarz po tym meczu dostałby 2-3. Messiemu w tym meczu nie wychodziło dosłownie NIC. Poza masą strat i niewykorzystanych okazji.

9

@BarcaInfo O kolejna plotka jeśli jest prawdziwa przekonująca mnie za tym że czas Messiego w Barcy dobiegł końca.

0

@konrad1661 Mówił że chce zostać ostatnio w wywiadzie. Zostanie bo zmotywuje go współpraca z Messim zobaczysz.

0

@BarcaInfo Rudy to był gość.

0

@BarcaInfo Tylko ta szatnia jest tak zniszczona, że tylko odejście takiego piłkarza jak Messi może pchnąć ten klub do przodu. Poza tym mam ogromną ochotę zobaczyć Messiego w City pod wodzą Pepa.

8

@JORD10 Dostaniemy w ćwierćfinale w dwumeczu 4:0 od kogoś, Messi znowu nie zaistnieje i odejdzie z fochem.

9

Fajnie by było jakby Messi odszedł już w styczniu bo to że odejdzie w czerwcu to już raczej wiadome. Zobaczyłoby się jakby ta sama drużyna funkcjonowała pół roku z Messim i pół roku bez. Zawsze to Griezmann by miał szansę odżyć.

3

@Herato Wspaniałe jeśli chodzi o własne podwórko w Europie ośmieszamy się od jakichś 4 lat.

2

Ale bym sobie obejrzał takiego Griezmanna w meczu z Betisem na Camp Nou bez Messiego, ładującego 2 bramki jak sezon temu.

0

@czar007 "Neto poza ostatnim meczem grał wzorowo" Żartujesz sobie chyba? Trzecia bramka w meczu z Realem w dużej mierze na jego konto, w meczu z Getafe czy Węgrami zaliczał puste przeloty lub piłka mu wypadała z rąk.

2

Jak Ter Stegen jest gotowy na 100% to niech gra chociaż to Dynamo i mamy komplet punktów ostatni mecz Neto też może sobie zagrać.

0

Zamknęli Ronaldo w klatce to teraz głodny będzie strzelał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?