3

@barteq Nie jest to głupi pomysł zważywszy na to że Messi wróci z reprezentacji z dalekiej podróży.

6

Ale że Rafinha za darmo odejdzie? Coś nowego XD

0

@El dominatore Co ma umiejętność jeżdzenia samochodem do inteligencji?

1

Czemu oni stoją od 10 minut?

0

@ptrx Zmieniamy system bo nie gramy nic, rusz głową to nie jest zmiana 1:1 na tą samą pozycje.

0

Polecam zobaczyć pierwsze 3 gole na flaschorze dla Sparty Rotterdam która zremisowała 4:4 przegrywając pierwszą połowę 4:0. Warto zwrócić uwagę na to co przy trzech pierwszych bramkach zrobił bramkarz Alkmaaru. Najpierw sprokurował rzut wolny pośredni podając sam sobie piłkę przy wykonywaniu piątki. Następnie puścił gola z prawie połowy boiska bo zostawił całą pustą stronę bramki. Na koniec sprokurował w dziwny sposób rzut karny wchodząc w nogi piłkarza, wślizgiem XD Śmierdzi ustawką.

0

@Mns21 Czyli teraz jak mam mecz na kuponie to mi rozliczą po kursie 1.0... Powinno dać się anulować w takim wypadku kupon i postawić nowy...

6

@xVENUMx Ktoś jeszcze w to gra?

0

Ale te Chelsea jest mierne przez 45 minut nawet 1 okazji sobie nie stworzyli.

1

@insp1re https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/redmi-note9pro-vs-samsung-galaxya51/ Sam sobie porównaj na pewno redmi ma lepszą baterie. Osobiście wolałbym redmi.

2

@BigVu Aż przypomina się Neuer podchodzący do karnego jako 4 bodajże i strzelił XD

7

A mógł Kieszek zostać bohaterem jakby strzelił...

2

HAhahahah te karne to komedia co się dzieje XD

3

Najlepsze karne XXI wieku XDDD

11

Ale że Vidal i Rakitić nie weszli żeby podtrzymać wynik.

1

@KamilZ Ręka się nie liczy bo nie można nią strzelić gola.

0

Nie było spalonego.

3

@DonMatteo901 Na pewno nie Legia.

1

Ta kartka to żart?XD

2

Messi w każdym meczu próbuje wkręcić piłkę z rożnego.

2

Busquets już nawet bomby na głowe przyjmuje tak zmężniał przy Koemanie ;p

2

Uuu zgrzyt w redakcji Dariusz był pierwszy.

8

Rafinhe to mają zamiar wypożyczyć i oddać za rok za darmo bo kontrakt się skończy? To by pasowało do tego zarządu.

0

@Herato Przeciętnie wręcz słabo.

3

Alba MVP? Że co XD

22

Dembele to mam wrażenie że boi się każdego kontaktu i sprintu w obawie przed kontuzją xd

4

Dawać Dembele i Pedriego

2

Dać Desta za Roberto, Pjanicia za Busiego, Dembele/Pedriego za Griezmanna i jakoś to może hulać.

0

@arecki.fcb Tęskni za Amigosem :(

0

Busquets zamiast wypuścić Roberto sam na sam zagrywa do Messiego pół metra od niego XDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?