DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barteq Nie jest to głupi pomysł zważywszy na to że Messi wróci z reprezentacji z dalekiej podróży.
6
Ale że Rafinha za darmo odejdzie? Coś nowego XD
0
@El dominatore Co ma umiejętność jeżdzenia samochodem do inteligencji?
1
Czemu oni stoją od 10 minut?
0
@ptrx Zmieniamy system bo nie gramy nic, rusz głową to nie jest zmiana 1:1 na tą samą pozycje.
0
Polecam zobaczyć pierwsze 3 gole na flaschorze dla Sparty Rotterdam która zremisowała 4:4 przegrywając pierwszą połowę 4:0. Warto zwrócić uwagę na to co przy trzech pierwszych bramkach zrobił bramkarz Alkmaaru. Najpierw sprokurował rzut wolny pośredni podając sam sobie piłkę przy wykonywaniu piątki. Następnie puścił gola z prawie połowy boiska bo zostawił całą pustą stronę bramki. Na koniec sprokurował w dziwny sposób rzut karny wchodząc w nogi piłkarza, wślizgiem XD Śmierdzi ustawką.
0
@Mns21 Czyli teraz jak mam mecz na kuponie to mi rozliczą po kursie 1.0... Powinno dać się anulować w takim wypadku kupon i postawić nowy...
6
@xVENUMx Ktoś jeszcze w to gra?
0
Ale te Chelsea jest mierne przez 45 minut nawet 1 okazji sobie nie stworzyli.
1
@insp1re https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/redmi-note9pro-vs-samsung-galaxya51/ Sam sobie porównaj na pewno redmi ma lepszą baterie. Osobiście wolałbym redmi.
2
@BigVu Aż przypomina się Neuer podchodzący do karnego jako 4 bodajże i strzelił XD
7
A mógł Kieszek zostać bohaterem jakby strzelił...
2
HAhahahah te karne to komedia co się dzieje XD
3
Najlepsze karne XXI wieku XDDD
11
Ale że Vidal i Rakitić nie weszli żeby podtrzymać wynik.
1
@KamilZ Ręka się nie liczy bo nie można nią strzelić gola.
0
Nie było spalonego.
3
@DonMatteo901 Na pewno nie Legia.
1
Ta kartka to żart?XD
2
Messi w każdym meczu próbuje wkręcić piłkę z rożnego.
2
Busquets już nawet bomby na głowe przyjmuje tak zmężniał przy Koemanie ;p
2
Uuu zgrzyt w redakcji Dariusz był pierwszy.
8
Rafinhe to mają zamiar wypożyczyć i oddać za rok za darmo bo kontrakt się skończy? To by pasowało do tego zarządu.
0
@Herato Przeciętnie wręcz słabo.
3
Alba MVP? Że co XD
22
Dembele to mam wrażenie że boi się każdego kontaktu i sprintu w obawie przed kontuzją xd
4
Dawać Dembele i Pedriego
2
Dać Desta za Roberto, Pjanicia za Busiego, Dembele/Pedriego za Griezmanna i jakoś to może hulać.
0
@arecki.fcb Tęskni za Amigosem :(
0
Busquets zamiast wypuścić Roberto sam na sam zagrywa do Messiego pół metra od niego XDDD