DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci Czyli Messiego 2 lata jeszcze potrenuje, ciekawe czy nowy amigos Aguero zostanie.
0
@Bocheno1 Już widzę jak Messi przechadza się uliczkami La Rambli, nawet pół korku by nie mógł zrobić bo wokół siebie by miał ludzi.
1
@MSN30 Jaki kurs był?
0
@BarcaInfo Lewandowski, który pracował z najlepszymi trenerami na świecie zdaje sobie sprawę z tego na jakim poziomie jest przygotowana drużyna.
6
Ewidentny karny czemu on tego nie gwizdnął?XD
0
Graliśmy w piłkę przez pierwsze 3 minuty drugiej połowy.
1
Krychowiak dalej na boisku 60 minuta kończy z czerwem XD
0
@draxidox Człowieku my nawet podania w polu karnym Włochów nie wymieniliśmy.
19
Co ja oglądam?XD Mam wrażenie że oglądam reprezentacje sprzed 10 lat.
9
W lipcu pójdzie wymiana 1:1 Garcia za Messiego.
8
Super że Ramos w Realu strzela wszystkie karne, a jak Hiszpania zamyka kupon to nie trafia dwóch.
48
I pomyśleć że jak przyszedł to po sezonie każdy mówił, że mamy obrońcę na lata. Jedna kontuzja, zła decyzja z brakiem operacji i cała kariera zniszczona.
5
@DaPi Co roku to słyszę, a dalej kupujecie.
18
@LuisSalvano dalej wierzy.
6
@tristan87 Po co robić te eliminacje proponuje na przyszłe Euro zrobić turniej ze wszystkich drużyn!
4
Piątek drugi mecz z rzędu z golem, odpalił pistolety.
0
@Kettger City woli Messiego, a United Sancho innych nie ma co rozpatrywać.
14
Neymar został zbanowany na Twitchu.
Media twierdzą, że doszło do tego dokładnie kilka tygodni po tym,
jak ujawnił tysiącom widzów prywatny numer Richarlisona.
Richarlison odpowiedział:
"W pięć minut dostałem 10 tysięcy wiadomości. Dzięki Neymar"
1
Karny i czerwona jak nic
2
Psyha is sitting u Griezmanna.
2
Zdrowy Dembele do końca sezonu czy ja o wiele proszę?
7
@BarcaInfo Wreszcie Messi na ławie, ciekawe jak zagramy.
0
@skakun95 To fajnie że mija w 2 zawodników tylko po to żeby przy trzecim stracić piłkę. Z jego dryblingów nic nie wynika, żadnych korzyści.
1
@skakun95 Co mecz to słyszę i co mecz jedyne co notuje to straty.
0
@draxidox Ostatni jego występ bardzo dobry był właśnie na Camp Nou z Betisem hehe
3
@xBoMBoWiECx A to Umtiti wróci kiedyś? Trzeci sezon ma kontuzje.
0
@lukas10 Zwykłe dziewczyny ładne na ulicy wśród tłumu niczym by się nie wyróżniły.
0
@VeB77 Dzisiaj sobie nie pograją.
9
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/123665408_4029268277100576_1199345469029581866_o.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=DJ6LQugDiM4AX_KbZTn&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=dd9fd4134e7db13c139ebfd4a16a9594&oe=5FCA9038
coś w tym jest XD
2
Na plus Ter Stegen, Fati czasami ładnie pokręcił i Dembele i to na tyle... Z rezerwami Dynamo Kijów.