DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
mają 3 zaległe mecze i 4pkt więcej czyli mogą mieć 13pkt przewagi.
3
Sobota wieczór, śnieg pada to nie są warunki do grania w piłkę :D
7
Jakim cudem Puig grzeje ławe w tamtym sezonie świetny w tym też jak gra to pokazuje się dobrze...
0
No to młodzież wchodzi XD
0
Dawno nie było tak że graliśmy mizernie a prowadziliśmy dwoma lub trzema bramkami.
0
No i znowu bez Polskiego podium.
0
Dzisiaj 4 Polaków na czterech pierwszych miejscach dawać :D
1
No i pięknie w końcu wyciągają piłkarzy z rezerw.
26
@4drian0 @barcamember ale was ograł biedaki z iphone.
24
Pedri to jest taki kooozak proszę tylko o jedno niech go omijają jakieś długie kontuzje.
0
Jak Iniesta strzela to Barca nigdy nie przegrywa czyli już tego meczu nie przegramy!
0
@cinero1996 Dużo dało odblokowanie się psychicznie i pewność siebie.
1
@tristan87 Ale że Busquetsa nie ma w podstawowej 11.
0
@Getek Będzie naszym angielskim Xavim.
0
@FafitFCB Przychodzi nowy zarząd pewnie od nowego sezonu najpóźniej nowy trener to po co ściągać piłkarza którego nie wiadomo czy nowi ludzie będą chcieli.
1
@Klaudix Spalacze tłuszczu to syf, nie jest to ci do niczego potrzebne. Trzymać michę i ujemne kcal, obędzie się bez żadnych spalaczy.
5
Każdy pytał, każdy potrzebował tego artykułu :D Szkoda że nie ma w artykule porównań liczb z 2019.
30
Dla ciekawostki Polaka stać na około 296 butelek Coli za minimalną krajową, a Niemca 1153. Ceny europejskie zarobki polskie.
3
@jeyx77x Nieważne jak czysta by była u mnie woda z kranu wciąż będę wolał ją kupować, tak po prostu. Sam fakt jakoś mnie odpycha że przechodzą przez rury itp.
32
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/135303838_2856290687977163_664101111253758288_o.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ACTW4TWciS8AX9W7IBV&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=19bc1524a61705ea7c77999b7f92894a&oe=601770A2
@MarcinNajman nie podpuszczam Cię ale nie przyjdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Uhuhu jak pokonamy Bilbao wracamy do TOP4 przynajmniej na chwilę póki Sevilla będzie miała 2 mecze mniej xd
5
Ja rozumiem że chłopaki chcieli uczcić rocznice zwolnienia Valverde wynikiem 1-0 ale Valverde odszedł 13, a nie 3.
2
Ja nie wiem czy to dobry pomysł żeby Dembele grał przy takiej niskiej temperaturze jeszcze się chłopak rozchoruje...
2
Nokkkkkaaut Stocha
1
Nie będzie Polskiego podium...
2
Jeszcze jeden zepsuje Lanisek i mamy Polskie podium? XD
2
Polacy po 5 seriach TCS są 1,2,4. Stoch, Kubacki, Stękała.
1
Szkooooda że Czech nie skoczył takich 120.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
To jest doping dla Niemca, a tam dzieciaki drą się Poooolska XD