1

mają 3 zaległe mecze i 4pkt więcej czyli mogą mieć 13pkt przewagi.

3

Sobota wieczór, śnieg pada to nie są warunki do grania w piłkę :D

7

Jakim cudem Puig grzeje ławe w tamtym sezonie świetny w tym też jak gra to pokazuje się dobrze...

0

No to młodzież wchodzi XD

0

Dawno nie było tak że graliśmy mizernie a prowadziliśmy dwoma lub trzema bramkami.

0

No i znowu bez Polskiego podium.

0

Dzisiaj 4 Polaków na czterech pierwszych miejscach dawać :D

1

No i pięknie w końcu wyciągają piłkarzy z rezerw.

26

@4drian0 @barcamember ale was ograł biedaki z iphone.

24

Pedri to jest taki kooozak proszę tylko o jedno niech go omijają jakieś długie kontuzje.

0

Jak Iniesta strzela to Barca nigdy nie przegrywa czyli już tego meczu nie przegramy!

0

@cinero1996 Dużo dało odblokowanie się psychicznie i pewność siebie.

1

@tristan87 Ale że Busquetsa nie ma w podstawowej 11.

0

@Getek Będzie naszym angielskim Xavim.

0

@FafitFCB Przychodzi nowy zarząd pewnie od nowego sezonu najpóźniej nowy trener to po co ściągać piłkarza którego nie wiadomo czy nowi ludzie będą chcieli.

1

@Klaudix Spalacze tłuszczu to syf, nie jest to ci do niczego potrzebne. Trzymać michę i ujemne kcal, obędzie się bez żadnych spalaczy.

5

Każdy pytał, każdy potrzebował tego artykułu :D Szkoda że nie ma w artykule porównań liczb z 2019.

30

Dla ciekawostki Polaka stać na około 296 butelek Coli za minimalną krajową, a Niemca 1153. Ceny europejskie zarobki polskie.

3

@jeyx77x Nieważne jak czysta by była u mnie woda z kranu wciąż będę wolał ją kupować, tak po prostu. Sam fakt jakoś mnie odpycha że przechodzą przez rury itp.

1

Uhuhu jak pokonamy Bilbao wracamy do TOP4 przynajmniej na chwilę póki Sevilla będzie miała 2 mecze mniej xd

5

Ja rozumiem że chłopaki chcieli uczcić rocznice zwolnienia Valverde wynikiem 1-0 ale Valverde odszedł 13, a nie 3.

2

Ja nie wiem czy to dobry pomysł żeby Dembele grał przy takiej niskiej temperaturze jeszcze się chłopak rozchoruje...

2

Nokkkkkaaut Stocha

1

Nie będzie Polskiego podium...

2

Jeszcze jeden zepsuje Lanisek i mamy Polskie podium? XD

2

Polacy po 5 seriach TCS są 1,2,4. Stoch, Kubacki, Stękała.

1

Szkooooda że Czech nie skoczył takich 120.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

To jest doping dla Niemca, a tam dzieciaki drą się Poooolska XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?