0

Jak jesteś w formie to nawet w takich warunkach odlecisz jak Granerud.

0

@koziar Ale oni już powinni przestać się łudzić jak City zaczęło łapać formę czyli dawno temu.

0

Ale fatalne warunki się zrobiły do skakania.

16

@Nano22 To że nigdy nie grał w lidze angielskiej.

1

@tomek8756 A czemu pytasz?

1

I cyk niedzielny kupon do śmieci już o 14:30 przez Monaco

0

Nie ma to jak rozwiązywać sporne sytuacje spalonych, kamerą pod kątem rysując linie.

0

Ten Umtiti leżący idealnie pod mema pasuje.

0

@Masti_Real_Madryt To dwumecz o jakiej dogrywce pleciesz?

5

To Alba faulował ale ok XD

0

Nic mu nie będzie już w powiterzu miał nogę na szczęście.

1

Firpo piłki nie potrafi przyjąć, nic nowego xd

0

@Piorun Żółci mistrzowie licytacji.

7

Szczęście w nieszczęściu odpadły 2 najsłabsze ogniwa Duńczyk i Bośniak.

2

@ArterkHD Dzisiaj same pewniaczki wygrywały szło zarobi.

0

Pjanić genialny transfer dobrze że pozbyliśmy się tego Arthura. Bartomeu jak zawsze musiał jeszcze coś zepsuć pomimo tego że nie miał kasy.

1

Nie strzelał? To macie! jak teraz Trincao nie zacznie grać dobrze to już nigdy nie odpali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas Bo Umtiti jest tragiczny.

1

Bombele w gazie ładnie kręci na razie.

4

Stawiać domy na PSG Umtiti-Lenglet to się nie może udać XD

2

Ale hicior, City bez napastnika nie potrafi oddać w 30 minut strzału na bramkę na Liverpool, który gra bez nominalnych stoperów XD

20

Typowy Hit Premier League 15 minuta ani jedna drużyna nie była w polu karnym rywala.

0

Dzisiaj ludzie mogą rozbić bank same pewniaki wygrywają jak do tej pory.

0

@TheMugShot Dałem na live po kursie 17 wygraną gospodarzy szkoda bo byli w drugiej połowie lepsi xd

0

@Joe_Barbaro Legia Warszawa by osiągnęła być może lepszy wynik niż my wtedy z Bayernem, więc co to za pytanie?

0

@Homeopata8989 Uuu ktoś Barcelony nie będzie oglądał.

7

A Arsenal nie chciał?

9

Na tygodniu taki mecz może zobaczyć więcej osób jak jest później, więc liga ma więcej kasy z tego. Jak wiadomo mecze Barcy i Realu ogląda najwięcej osób.

1

@BarcaInfo Nie brzmi to obiecująco wątpię że go w tym sezonie zobaczymy w ogóle jeszcze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?