DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak jesteś w formie to nawet w takich warunkach odlecisz jak Granerud.
0
@koziar Ale oni już powinni przestać się łudzić jak City zaczęło łapać formę czyli dawno temu.
0
Ale fatalne warunki się zrobiły do skakania.
16
@Nano22 To że nigdy nie grał w lidze angielskiej.
1
@tomek8756 A czemu pytasz?
1
I cyk niedzielny kupon do śmieci już o 14:30 przez Monaco
0
Nie ma to jak rozwiązywać sporne sytuacje spalonych, kamerą pod kątem rysując linie.
0
Ten Umtiti leżący idealnie pod mema pasuje.
0
@Masti_Real_Madryt To dwumecz o jakiej dogrywce pleciesz?
5
To Alba faulował ale ok XD
0
Nic mu nie będzie już w powiterzu miał nogę na szczęście.
1
Firpo piłki nie potrafi przyjąć, nic nowego xd
0
@Piorun Żółci mistrzowie licytacji.
7
Szczęście w nieszczęściu odpadły 2 najsłabsze ogniwa Duńczyk i Bośniak.
2
@ArterkHD Dzisiaj same pewniaczki wygrywały szło zarobi.
0
Pjanić genialny transfer dobrze że pozbyliśmy się tego Arthura. Bartomeu jak zawsze musiał jeszcze coś zepsuć pomimo tego że nie miał kasy.
1
Nie strzelał? To macie! jak teraz Trincao nie zacznie grać dobrze to już nigdy nie odpali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tbas Bo Umtiti jest tragiczny.
1
Bombele w gazie ładnie kręci na razie.
4
Stawiać domy na PSG Umtiti-Lenglet to się nie może udać XD
2
Ale hicior, City bez napastnika nie potrafi oddać w 30 minut strzału na bramkę na Liverpool, który gra bez nominalnych stoperów XD
20
Typowy Hit Premier League 15 minuta ani jedna drużyna nie była w polu karnym rywala.
0
Dzisiaj ludzie mogą rozbić bank same pewniaki wygrywają jak do tej pory.
0
@TheMugShot Dałem na live po kursie 17 wygraną gospodarzy szkoda bo byli w drugiej połowie lepsi xd
0
@Joe_Barbaro Legia Warszawa by osiągnęła być może lepszy wynik niż my wtedy z Bayernem, więc co to za pytanie?
0
@Homeopata8989 Uuu ktoś Barcelony nie będzie oglądał.
7
A Arsenal nie chciał?
9
Na tygodniu taki mecz może zobaczyć więcej osób jak jest później, więc liga ma więcej kasy z tego. Jak wiadomo mecze Barcy i Realu ogląda najwięcej osób.
1
@BarcaInfo Nie brzmi to obiecująco wątpię że go w tym sezonie zobaczymy w ogóle jeszcze.