0

@KacperVEB To że jest lepszy od Viniciusa, a liczba talentów Brazylijskich musi się zgadzać.

1

No dawaj Real zrób coś.

14

Gdy Klopp przegrywa 6 mecz z rzędu na Anfield strzelając 1 gola, Guardiola wygrywa 21 mecz z rzędu. To są te detale.

0

Te krycie Varana w akcji bramkowej hit XD Suarez z przodu był tam sam, a oni nie potrafili go przykryć.

0

@KmN Serio postawileś Vandala po takim kursie? Dwóch amatorów walczy totalna niewiadoma, grzech było nie skorzystać z kursu na kubeposta.

0

Bardzo dobry skok Stękały.

0

Co robią Norwegowie?XD

0

Powiem wam taką ciekawostkę 3 lata temu kupiliśmy takiego gościa za 140mln euro i dalej jest w naszej kadrze.

11

Obyśmy zagrali z Levante.

6

Ci ludzie piszący pod filmikiem BarcyInfo, że Messi zostaje bo się cieszy z gola XD

4

Pique główka bramka i uśmiech u KUMANA.

0

Mingueza co meczycho gra

0

Ale słabo gramy w 2 połowie.

1

Fernando nie docenił szybkości Busiego i go sfaulował.

0

4 dogodne okazje bramkowe w 10 minut.

4

O czym mówią komentatorzy jakiej presji nie wytrzymał? Przy skoku Kubackiego już były słabe warunki, a po Polaku już były tragiczne nikt z wielkiej 5 nie skoczył dobrze, bo się nie dało.

5

Warunki po skoku Żyły dla reszty fatalne.

6

Busquets ława to samo Lenglet. Od pierwszej minuty musi wyjść Umtiti kosztem Lengleta i Trincao kosztem Griezmanna lub Dembele.

21

Przyszła LM i Suarez nie strzela, coś nowego.

24

Plus: Pedri to na jakim luzaku gra ten 18 latek, świetny technicznie do tego efektowne podania dzisiaj.

3

@FC1899Barca Umtiti był dobrym transferem tylko wykończył on się sam decyzją by leczył go szaman. Lenglet pierwszy sezon też doskonały potem zjazd nie wiadomo czemu. Dla Griezmanna nigdy tu nie było miejsca jak jest Messi.

5

To co robi Pedri jest niesamowite.

1

@Kgorecki2500 W Hiszpanii można miec numer bodajże do 24, więc zastrzeżenie numeru wiązałoby się z węższą kadrą co by było głupotą.

0

@PanPatrykk A z czego on miał tą drużynę złożyć jak przyszedł to nawet na żaden transfer nie mógł sobie pozwolić bo jesteśmy bankriutem?

14

@PanPatrykk "Kuman mial na papierze lepsza kadre od PSG,"
Dalej nie czytam.

5

16/17 3:0 od Juve,
17/18 3:0 od Romy
18/19 4:0 od Liverpoolu
19/20 8:2 od Bayernu
20/21 4:1 od PSG
5 rok z rzędu zostajemy ośmieszeni w Europie to jest nieprawdopodobne XD Jak można przez 5 lat nie wyciągnąć żadnych absolutnie żadnych wniosków.

0

Polecam rzucić parę zł na dokładny wynik w rewanżu 4:1 dla PSG to ładne 8:2 wyjdzie w dwumeczu.

3

Jak PSG wygra LM, a Mbappe będzie w takim gazie jak wczoraj z nami to Złotą Piłeczkę ma, a Neymar dalej w cieniu tym razem wielkiego Francuza.

4

Twarz Busquetsa już zawsze mi się będzie kojarzyć z synonimem porażki on jest główną twarzą tych wszystkich ośmieszeń z ostatnich lat.

0

@KacperVEB Tragiczny jest kurs 2.0 a moim zdaniem ten mecz to takie 50/50 to już wole PSG po krusie prawie 4.0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?