DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Nie brzmi to obiecująco wątpię że go w tym sezonie zobaczymy w ogóle jeszcze.
0
@marko111122 U mnie otwarte zależy od siłowni, niektóre nie patrzą na zakaz i otworzyły się 1 lutego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Umtiti jest tykającą bombą, wiem że Lenglet nie jest dużo lepszy ale wole już jego na PSG. Przynajmniej jest 2 razy szybszy i zwrotniejszy, a na takiego Di Marie, Mbappe czy Neymara będzie to ważne.
0
Czekajcie bo jeszcze Lenglet nie miał swojego wylewu.
1
Granada atakuje jednym zawodnikiem jak oni trzeci raz wyjdą sam na sam po takim czymś to pozdrawiam.
2
Przecież oni już mentalnie siedli jak Messi nie wyczaruje pierwszego gola to już jest po meczu.
2
@AdiBarca87 Wstawaj Adi zes... się.
14
18 za takie lądowanie buahahha
1
@Wossi61FCB W pierwszej serii przecież nie stoi się na miejscu lidera.
1
@mekston 11 miał wcześniej.
7
Lewandowski strzela w 9 meczu z rzędu w Bundeslidze.
0
@Roobo Po co grać u stacjonarnych buków? Po pierwsze online wygodniej po drugiej sts ma najgorsze oferty i brak bonusów. Podług Betclica czy Fortuny ich oferta jest uboga.
2
Dzisiaj Gikiewicz i Skorupski mają wielkie mecze i dobrze bronią.
0
Milan 9 strzałów na bramkę w 40 minut, a gol po dobitce z karnego. Skorupski chyba rozgrywa genialny mecz?
5
@tmQbassive Gorzej jak celem życiowym człowieka nie jest stworzenie rodziny. Wtedy tak jak w moim przypadku ,w życiu odnaleźć się jest trudniej.
3
@Bykunn Najlepsza inwestycja jest tylko i wyłącznie w samego siebie.
12
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/143492413_789373321651754_7340503132158628290_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=qalgel1BCgcAX8syfEV&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d470f4d6b17d255db74d239876b7b07f&oe=603631CE
jest jak jest :/
1
@ranger3120 Tinder to zabawa a nie aplikacja do szukania żony.
0
@Lament Ja już przestałem to oglądać przy 4 sezonie już trzeci to był syf, a szkoda bo 1 sezon był genialny.
0
@rayan_7 Nie ma to jak postawić 40 zł żeby wygrać 48 gdy weszły już 2 zdarzenia, geniusz.
39
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/142422871_867346200500352_1056204872106663160_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=O0gq2KmKrwoAX9W6S-i&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=fe9acb3cb8d7b76882d5d239991550ad&oe=60352948
Tak było
8
@tomek8756 Upadku
0
@Jakchcesz Sprzedajmy go Realowi.
1
@Zip Bo widział doskonale? Takich rąk się nie gwiżdże.
14
Ter Stegen-Dest-Umtiti-Araujo-Alba-Busquets-De Jong-Pedri-Konrad-Griezmann-Dembele taki skład bym chętnie zobaczył.
6
Trafić u siebie Levante, Valladolid lub Osasune i będzie dobrze.
1
@mr_robot Da się oddać głos na to i na to na szczęście.
22
Firpo niczym się nie różni od 3 ligowca technika taka sama.
0
@Zeke155 Daj dowody bo moja teoria jest bardziej realna od twojej "nieprawdy"