0

XDDD co on zrobił

5

Messi przechodzi w czerwcu do PSG za darmo do tego kupują Ronaldo grają ustawieniem 4-2-4 jak w fifie i wygrywają wszystkie mecze po 6-2, 5-3, tak będzie.

0

@KmN Po co ta Barca po kursie 1,20? Będziesz czekał na 1 mecz tydzień.

9

Piękny Braithwaite 4 bramki 1 asysta i wywalczony karny w 3 meczach.

2

Ciekawe ile pkt byśmy mieli więcej jakby Messi odszedł do tego City.

0

Mam obie strzelą i Barca wygra sory chłopaki ale od teraz kibicuje Węgrom.

2

Alba to ogólnie nie potrafi żadnej setki wykorzystać jak zawsze, nieważne już że spalony.

0

@Wossi61FCB Pykną ich mają nóż na gardle.

0

@Wossi61FCB Wystarczy że pokonają dzisiaj United i mają awans bo to że pokonają Turków to raczej pewne.

1

@Wossi61FCB Głupoty gadasz bo wtedy jak PSG wygra z Turkami mają tyle samo pkt co Lipsk, a PSG ma lepszy bilans meczów bezpośrednich bo strzelili gola na wyjeździe.

0

@Yosemite Mogliby mieć wywallone jaja i przegrać z Realem 10:0 nic by to nie dało jeśli szachtar by pokonał Inter.

0

Inter pokona szachtar, a Real zremisuje z Borussią, tak będzie. Awans Borussi i Realu wtedy.

1

No i Real niestety zależny od siebie jak wygrają mają awans.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 Tak by było tylko Bayern nie przegrał z Barceloną, więc wszystko się sypie.

0

Dembele od początku drugiej połowy za Messiego najlepiej.

0

Spalony był i tak.

1

W bramce 2 obrońców Coutinho mnóstwo czasu i kopie piłke po ziemi XD

6

@dmcteam Wole mistrza Atletico niż Realu. Kiedy jak nie teraz? Real cienki, Barcelona jeszcze cieńsza.

44

Nieważne jak się jego przygoda z Barcą potoczy to należy mu się szacunek. Za to co dokonał jako piłkarz w barwach Barcy i teraz jako trener , że opuścił reprezentacje Holandii by przyjść w najgorszym momencie do klubu od jakichś 15 lat.

0

Dobrze Dembele opatulony bo jeszcze nam zachoruje chłopak.

0

@michaleu Przed sezonem byli największym faworytem dla mnie, więc jakoś mnie to nie dziwi.

1

De Jong to jeszcze lepszym będzie w tym klubie stoperem niż pomocnikiem, śmieszne. Wysoko sobie poprzeczki nie zawiesił.

0

@kuz Messi to Messi z przeciętną formą i tak by nastukał te 15 bramek i 15 asyst w lidze, a takiemu City by to dało marketingowy strzał w 10 na następnych 10 lat. Przez 2 lata gry Messi by przyciągnął tam masę nowych kibiców i sponsorów.

1

Ale że nie ma nic o kompromitacji Najmana to w szoku jestem.

1

No zabolała i podłamała, a ta drużyna nie ma jaj żeby wrócić do meczu.

1

@Kgorecki2500 Bo chcą przypomnieć, że grają tak samo słabo jak w poprzednim sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Guardiola potrzebuje Mesziego inaczej już tego City nie pociągnie.

21

@Bulos11 Leo od jakoś czerwca nie jest nawet w TOP3 najlepszych piłkarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?