DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDD co on zrobił
5
Messi przechodzi w czerwcu do PSG za darmo do tego kupują Ronaldo grają ustawieniem 4-2-4 jak w fifie i wygrywają wszystkie mecze po 6-2, 5-3, tak będzie.
0
@KmN Po co ta Barca po kursie 1,20? Będziesz czekał na 1 mecz tydzień.
9
Piękny Braithwaite 4 bramki 1 asysta i wywalczony karny w 3 meczach.
2
Ciekawe ile pkt byśmy mieli więcej jakby Messi odszedł do tego City.
0
Mam obie strzelą i Barca wygra sory chłopaki ale od teraz kibicuje Węgrom.
2
Alba to ogólnie nie potrafi żadnej setki wykorzystać jak zawsze, nieważne już że spalony.
0
@Wossi61FCB Pykną ich mają nóż na gardle.
0
@Wossi61FCB Wystarczy że pokonają dzisiaj United i mają awans bo to że pokonają Turków to raczej pewne.
1
@Wossi61FCB Głupoty gadasz bo wtedy jak PSG wygra z Turkami mają tyle samo pkt co Lipsk, a PSG ma lepszy bilans meczów bezpośrednich bo strzelili gola na wyjeździe.
0
@Yosemite Mogliby mieć wywallone jaja i przegrać z Realem 10:0 nic by to nie dało jeśli szachtar by pokonał Inter.
0
Inter pokona szachtar, a Real zremisuje z Borussią, tak będzie. Awans Borussi i Realu wtedy.
1
No i Real niestety zależny od siebie jak wygrają mają awans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Tak by było tylko Bayern nie przegrał z Barceloną, więc wszystko się sypie.
0
Dembele od początku drugiej połowy za Messiego najlepiej.
0
Spalony był i tak.
1
W bramce 2 obrońców Coutinho mnóstwo czasu i kopie piłke po ziemi XD
6
@dmcteam Wole mistrza Atletico niż Realu. Kiedy jak nie teraz? Real cienki, Barcelona jeszcze cieńsza.
44
Nieważne jak się jego przygoda z Barcą potoczy to należy mu się szacunek. Za to co dokonał jako piłkarz w barwach Barcy i teraz jako trener , że opuścił reprezentacje Holandii by przyjść w najgorszym momencie do klubu od jakichś 15 lat.
0
Dobrze Dembele opatulony bo jeszcze nam zachoruje chłopak.
0
@michaleu Przed sezonem byli największym faworytem dla mnie, więc jakoś mnie to nie dziwi.
1
De Jong to jeszcze lepszym będzie w tym klubie stoperem niż pomocnikiem, śmieszne. Wysoko sobie poprzeczki nie zawiesił.
0
@kuz Messi to Messi z przeciętną formą i tak by nastukał te 15 bramek i 15 asyst w lidze, a takiemu City by to dało marketingowy strzał w 10 na następnych 10 lat. Przez 2 lata gry Messi by przyciągnął tam masę nowych kibiców i sponsorów.
1
Ale że nie ma nic o kompromitacji Najmana to w szoku jestem.
1
No zabolała i podłamała, a ta drużyna nie ma jaj żeby wrócić do meczu.
1
@Kgorecki2500 Bo chcą przypomnieć, że grają tak samo słabo jak w poprzednim sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Guardiola potrzebuje Mesziego inaczej już tego City nie pociągnie.
21
@Bulos11 Leo od jakoś czerwca nie jest nawet w TOP3 najlepszych piłkarzy.