1

@kuz Over 1,5 po kursie 1,64 siadł.

22

@tomcias10 Spadamy do okręgówki i Messi stara się tam pobić rekord Sławomira Peszki w meczu z golem.

1

Mógł Zidane zdjąć Ramosa to by 3-3 było.

1

@MESSIah16 Tak, a potem odkupił Fatiego za 222mln.

0

@DamianPSV ale my w ciągu 9 lat wygraliśmy raz.

14

@Joe_Pesci Teraz wśród młodych jest modne kto zrobi zabawniejszy napis na kartonie podczas protestu, więc wiesz.

6

To jak Mendy złamał linie spalonego przy drugiej bramce to coś pięknego XD

4

Jeśli Real dzisiaj przegra to ja serio uwierzę że oni z grupy nie wyjdą.

0

@paweldunajecfcb Oczywiście że nie tym bardziej gdy wyjdzie na samym początku.

3

@Mixtape Ale czy ja mówię że to popieram? Sugerujesz mi, że gadam głupoty, a sam powielasz bzdury. Chodzi o to że ludzie nawet nie wiedzą po co strajkują, tylko idą za tłumem. Niech strajkują żeby właśnie takich sytuacji jak ty mówisz nie było, a nie ich argumentem jest to że baba może umrzeć podczas porodu albo będzie zmuszona urodzić dziecko po gwałcie. TO SĄ WSZYSTKO BZDURY bo aborcja po gwałcie lub gdy matce zagraża życie jest WCIĄŻ LEGALNA!

4

@Mixtape Oczywiście że jest dalej legalne jedyne co zmienili to że nie można usunąć płodu gdy jest bardzo prawdopodobne że urodzi się dziecko z wadami genetecznymi lub nie dożyje nawet do narodzin.

15

Aż kusi zrobić sondę na proteście w jakim celu jest ten strajk. Pewnie 90% kobiet by dało za argumenty żeby aborcja była legalna po gwałcie czy gdy ciąża zagraża życiu matki. Sęk w tym że to dalej jest legalne XD Sądzę tak po tym co wypisuje ludzie w komentarzach.

0

@kuz Uciekaj za granicę nie ma sensu pracować w Polsce za te 2 czy 3k miesięcznie, godnie tak nie pożyjesz. Rodzinę bedzisz mógł odwiedzać przecież.

8

@juliacicha Jeeeeeeeeeeest tak jeeeeeeeeeeeeest FAAATI!

0

@chavez Kto tu myśli o LM?XD Messi zniknie z lepszym przeciwnikiem i znowu okaże się że nie mamy jak grać.

3

I pomyśleć że w trakcie przerwy pisałem że "wygramy ten mecz bo mamy mocna ławkę i zrobi różnice" Nie spodziewałem się jednak że zmiany nastąpią dopiero w 82 minucie... Ile tam na ławce siedzialo coś ponad 400mln?

1

@iniesta44 I pewnie na tym te liczby się skończą bo jeszcze jeden klasyk będzie czekał Messiego i nara.

6

Messi w 1 połowie jeszcze dobre zawody ale w drugiej już słabiutki.

2

Busquets parodysta kolejna debilna strata w ciągu ostatnich 10 minut.

0

Vinicius same straty ma niesamowity piłkarz XD

26

Mamy rezerwowych za 400 mln a w 72 minucie nie ma zmian?

2

Lenglet i te jego idiotyczne faule żałosne.

6

Mamy 5 razy lepszą ławkę rezerwowych od Realu będzie dobrze zrobią różnice.

0

Myślę że ławka rezerwowych zrobi różnice i skończy się 3:1 dla nas.

1

Brawo Neto co nie zmienia faktu że Ter Stegen by wyszedł wcześniej i wybił.

5

Faul na Messim był już wcześniej...

2

Busquets truchtem wraca za Valverde przy pierwszej bramce kryyyminał...

0

Sterling i Mahrez parodia piłkarzy.

0

Sterling piłki nie potrafi przyjąć....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?