3

Messi 3 podania celne w 22 minucie co XDDDD

0

Messi presuje wow

14

Nie boli mnie odejście Suareza boli mnie że odszedł za darmo do rywala o mistrzostwo.

1

XDD Atletico główny faworyt do mistrza przy słabej Barcy i Realu.

1

@bixmix Daj spokój postawiłem Basel ładnie grali, strzelili nawet gola ale Var anulował i w 30 minucie czerwona dla piłkarza Basel...

0

Ten Var mi już zabrał w tym sezonie na kuponach z 15 goli, a uratował mnie z 3 razy może

0

@bixmix Jeest już myślałem że anuluja :D

0

@bixmix No dokładnie nie dość że kamera pod kątem to jeszcze wystarczy że stopklatke zrobią o setne sekundy za późno i może to pójść w dwie strony.

0

@bixmix Raczej nic się już tu nie wydarzy 1-1 się skończy niestety.

0

@bixmix O to mi chodzi kamera pod kątem spalony o 1-2cm a ja mam over 2,5 i jestem zniesmaczony...

1

Ale to denerwuje te spalone dosłownie na cm. Stop klatkę przy podaniu też pewnie nie zrobią idealnie wystarczy że o setne sekundy zastopują źle i już może być spalony.

0

Nikogo to nie powinno dziwić.

0

Atalanta dalej swoje i wesołe mecze 3-2 po 45 minutach z Torino xd

2

@PatrychoO Wszystkie buki widze padają na fortunie cały dzień prawie nie da się obstawiać i tak od paru dni xd

1

@BarcaInfo Już wiadomo to od jakiś 2 tygodni ale ok.

0

Co zrobi Rashford ale bramka!!

0

Nastepny spalony ehhh

0

Przecież tutaj faulu nie było sam się wywrócił wbiegając w Pogbe...

1

@BarcaInfo Ale nabity chłop, dawać cały skład na rok wypożyczyć do Bayernu i tak w tym sezonie sporo nie ugramy.

5

Szkoda że Suarez trafił do Barcy jakieś 3 lata za późno.

108

@Janiama Davies też ma 19 lat a był w top 3 prawych obrońców w poprzednim sezonie.

4

Ale Semedo będzie śmigał sobie z Traore.

43

Umiejętności techniczne zdecydowanie miał na poziomie Barcelony szkoda że zmysł do gry kombinacyjnej nie ten. Chociaż grać na tej prawej stronie też nie miał z kim.

2

@MESSIah16 Cała propaganda koronawirusowa w skrócie.

21

Czyli oddamy Suareza rywalowi o mistrzostwo i będziemy płacić mu połowę pensji przez ten sezon? To już wolę żeby został na ławke i mu płacili cała pensje. Zostaniemy z jokerem i nie wzmocnimy rywala.

0

Rafinhe zostawiamy czy wypożyczamy żeby za rok odszedł za darmo?

5

@BarcaInfo 2 miliony zmiennych.

0

@abram3k Najlepiej grający głową piłkarz obecnie na świecie.

2

2

@Ghotti Dopłacamy 7 mln żeby oddać piłkarza XD Barcelona z tym zarządem w pigułce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?