DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi 3 podania celne w 22 minucie co XDDDD
0
Messi presuje wow
14
Nie boli mnie odejście Suareza boli mnie że odszedł za darmo do rywala o mistrzostwo.
1
XDD Atletico główny faworyt do mistrza przy słabej Barcy i Realu.
1
@bixmix Daj spokój postawiłem Basel ładnie grali, strzelili nawet gola ale Var anulował i w 30 minucie czerwona dla piłkarza Basel...
0
Ten Var mi już zabrał w tym sezonie na kuponach z 15 goli, a uratował mnie z 3 razy może
0
@bixmix Jeest już myślałem że anuluja :D
0
@bixmix No dokładnie nie dość że kamera pod kątem to jeszcze wystarczy że stopklatke zrobią o setne sekundy za późno i może to pójść w dwie strony.
0
@bixmix Raczej nic się już tu nie wydarzy 1-1 się skończy niestety.
0
@bixmix O to mi chodzi kamera pod kątem spalony o 1-2cm a ja mam over 2,5 i jestem zniesmaczony...
1
Ale to denerwuje te spalone dosłownie na cm. Stop klatkę przy podaniu też pewnie nie zrobią idealnie wystarczy że o setne sekundy zastopują źle i już może być spalony.
0
Nikogo to nie powinno dziwić.
0
Atalanta dalej swoje i wesołe mecze 3-2 po 45 minutach z Torino xd
2
@PatrychoO Wszystkie buki widze padają na fortunie cały dzień prawie nie da się obstawiać i tak od paru dni xd
1
@BarcaInfo Już wiadomo to od jakiś 2 tygodni ale ok.
0
Co zrobi Rashford ale bramka!!
0
Nastepny spalony ehhh
0
Przecież tutaj faulu nie było sam się wywrócił wbiegając w Pogbe...
1
@BarcaInfo Ale nabity chłop, dawać cały skład na rok wypożyczyć do Bayernu i tak w tym sezonie sporo nie ugramy.
5
Szkoda że Suarez trafił do Barcy jakieś 3 lata za późno.
108
@Janiama Davies też ma 19 lat a był w top 3 prawych obrońców w poprzednim sezonie.
4
Ale Semedo będzie śmigał sobie z Traore.
43
Umiejętności techniczne zdecydowanie miał na poziomie Barcelony szkoda że zmysł do gry kombinacyjnej nie ten. Chociaż grać na tej prawej stronie też nie miał z kim.
2
@MESSIah16 Cała propaganda koronawirusowa w skrócie.
21
Czyli oddamy Suareza rywalowi o mistrzostwo i będziemy płacić mu połowę pensji przez ten sezon? To już wolę żeby został na ławke i mu płacili cała pensje. Zostaniemy z jokerem i nie wzmocnimy rywala.
0
Rafinhe zostawiamy czy wypożyczamy żeby za rok odszedł za darmo?
5
@BarcaInfo 2 miliony zmiennych.
0
@abram3k Najlepiej grający głową piłkarz obecnie na świecie.
2
@lukas10 @HalaDzieci
2
@Ghotti Dopłacamy 7 mln żeby oddać piłkarza XD Barcelona z tym zarządem w pigułce.