DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weterani nie dali rady szok
0
Brawo Roberto. ...
3
W ataku poycyjnym my nic nie zdziałamy, fati w drugiej na kontry będzie idealny.
7
Suarez jaki wolny...
3
4 stało żaden głowy nie dołożył?????
1
@banann16 Mocarny duet na tvp. Świetną okazją będzie słuchać tych panów.
5
Sprzedać go dzień przed finałem LM. Semedo tak hejtowany przez La Ramble przynajmniej posiada technikę na najwyższym poziomie, Fipro nie posiada nic.
1
@HERORICH2 Ale reprezentuje ligę hiszpańską.
0
@XaviHeart Czemu ostatnia? Przecież odwołali im bana.
0
Ktoś mi powie czemu Werner nie został do końca LM w Lipsku, głupote zrobił moim zdaniem.
0
To co Morata na 2:1 dobija?
7
Za dużo tu komentarzy na temat głupiej plotki Ronaldo w Barcelonie.
1
@kaamil1910 Czyli Atletico w finale pewnie ich pyknie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zapata wypompowany widać że oddycha rękawami.
0
Neymar buahahha
94
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/117314723_2060510524079189_3113704381663722459_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=V5JzXKi2OsUAX_eyU1N&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=254596f469f96b586743d26d52116618&oe=5F593EC4
Tak będzie
14
@BarcaInfo Ja tam widzę w tym piłkarzu świetny przegląd pola co jest w Barcelonie bardzo ważną rzeczą. Popisał się w tym spotkaniu kilkoma fajnymi zagraniami. Widziałbym go w Barcy ale nie za 110 mln tylko 2 razy mniej.
1
@koksik2700 90 może nie ale 70 byśmy wyciągnęli.
6
@BarcaInfo Szkoda że Umtiti się połamał bo byśmy mieli duet stoperów na lata.
1
Jedno jest pewne jak z Bayernem jakimś cudem będziemy prowadzić 1:0 do przerwy to przegramy 3:1 bo w 2 poza bronieniem nic nie będziemy robić.
0
Firpo jak dziecko we mgle
0
Co ten Manolas robi? Trzyma Langleta za koszulkę i się domaga karnego.
5
Karny gdzie jest var
14
Przecież tu ręki nie było XD
4
@4drian0 Nie ma takiego miasta.
2
A kto to był?hmm
1
@DonMatteo901 Czyli po meczu z Romą.
4
@Comentateiro Ktoś uważa Pola za poważnego dziennikarza? Ludzie oglądają go dla celów bardziej humorystycznych niż dowiedzieć się czegoś nowego. Pol ma wiedzę przeciętnego kibicia piłki nożnej.
1
@MichalZZZ dobrze @Zoker mówi daj kandydatke każda w oddzielnym komentarzu które zbierze najwięcej herbow wygra