DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jaca27 nic by się nie chciało jakby było 30 stopni plus, a teraz można żyć.
0
"Tak jak wspomniałem wcześniej, jeśli wygramy wybory, to sportowcy stojący na czele naszego projektu będą decydować w kwestiach m.in. transferów, a nie dyrekcja."
Czekaj co?
47
@BarcaInfo Fati wtedy na twarzy wyglądał na starszego niż teraz xd
29
Tutaj widzimy La Ramble w pigułce łudzącą się co mecz Realu.
1
@Bamek94 W 5 meczach miał.
0
Co z tym Dembele wiadomo cokolwiek czy będzie za miesiąc gotowy na LM? Przydałby się jako taki joker z ławki bo wystawianie go po takiej przerwie od 1 minuty byłoby samobójstwem.
1
Atalanta w finale zobaczycie xd
0
I po Barcelonie XD
0
@Patriskos Problem w tym że Realu i Juve może nie być.
3
@Kettger No i jaki problem jest podgrzać taką piłeczkę żeby było wiadomo jaki to zespół?
3
@NeroTFP Real odpada w 1/8 więc co im da ta drabinka.
3
Przez to że nie będzie dwumeczu będą większe emocje podoba mi się to jednorazowo. Każdy pojedynek będzie można obejrzeć.
4
@NeroTFP Zlatan
5
Suarez MVP bo gola strzelił? XD
0
@barteq Dostał za plecy co miał zrobić?
0
@Coutinho007 Dostał piłkę za plecy od Messiego.
14
Girezmann który mógłby biegać i 180 minut... Czemu nie za Suareza?
2
XDDD co się dzieje ahhaa
3
@jeyx77x XD dobre dobre
2
XDDD ale śmiechłem teraz
1
Przeciwnik się zamknął i znowu klepu klepu. Jedyną akcję jaką mieliśmy to po kontrze.
0
Messi co mecz próbuje wkręcać z rożnego w końcu wejdzie.
7
Ale Ter Stegen to kocur
7
Już w 1 minucie widać że Griezmann nie będzie trzymał się tylko skrzydła oby tak dalej.
2
@Headliner9 Jak będzie potrzebował odpoczynku to zagra za niego Roberto w czym problem?
3
@Chakalaka Sława rośnie równomiernie z szansą na bana.
0
@Danny Gaucho Dlaczego absurdalnie? Alonso grał w PL tylko 5 lat a był defensywnym pomonickiem.
0
@kamilop Thiago jak miał tu wrócić to 2 lata temu, a nie teraz gdy często ma kontuzje i 29 lat.
1
@Fabik87 Kto w ogóle taką statystykę prowadzi xd
6
Werder utrzymał się w lidze remisując w meczu barażowym.