DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adamski69 Nie wyobrażam sobie tego, aż strach pomyśleć.
4
@BarcaInfo Bellerin z Grimaldo teraz po bokach mogłoby być ciekawie. Chociaż Bellerin jakoś przystopował z rozwojem w ostatnich latach.
0
@NeroTFP 30 stopni w maseczce genialny pomył.
3
@Lord_Vader maj idole is artur boruc
0
@Pustelnik Konkrety gdy nie wiadomo jeszcze nawet czy sezon zostanie dokończony. Przecież te wszystkie plotki to wróżenie z fusów.
0
@kamilos1214 Da się ale musisz nowe konto założyć jak usuniesz fb teraz to i chyba msg też ci usunie.
1
@kamilos1214 Jak nie używasz Facebooka to załóż samego msg. Nie będą cię dodawać znajomi a ty sam sobie dodasz kogo bedzisz chciał.
5
Dla mnie on jest wypalony. Są lepsi kandydaci moim zdaniem. W 2015 jego kampania byla bardzo słaba.
14
@tobiasson92 Hejt leje się od ludzi rozgarniętych np z własnymi firmami, a taki procent ludzi jest bardzo mały. Głupie społeczeństwo z bombelkami 500+ dalej będzie ich wspierać.
7
@codemat jak usuniecie tiki take z artykułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@puyol_presidend5 Mi to on Valverde zajeżdża ale to nie on xd
2
@VamosRakieta Gdyby nie to że dzisiaj poniedziałek i wolne to nie zauważyłbym że jakieś święta były.
1
Real się zbroi czas na bomby transferowe bo poza Hazardem w ostatnich latach nikogo takiego nie było.
0
@Veb1233 Ten moment kiedy spotykasz się z mamą Neymara żeby zrobić sobie zdjęcie z Neymarem.
16
Wielkie słowa Leo
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/92935415_1600339790123445_5314780179191562240_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=ca434c&_nc_oc=AQn5fjxBk5brPyBbzYEyLVdNOTLYJj2YvPni6wySNE2ZNjCpP5QFe9F5kl2W9dA4QJw&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=9cdade04486bee811cf21230b0d0bc08&oe=5EB79826
1
@itmustbejoke Przecież wtedy przez 3 lata by musiał grzać ławę bo mieliśmy Busiego-Xaviego-Inieste żadnego by nie wygryzł, a 3 lata by nie czekał.
1
@barcafan9512 Ja jak byłem 2 dni temu to nawet kolejki nie było. Pewnie mało biedronek masz w okolicy.
1
@DaPi Słabo bo nie ma idealnej linii włosów
0
@msmsms Jeśli chodzi o pierwszy sezon to jeden z najlepszych seriali TOP 3 moje, niestety im dalej tym gorzej. Skończyłem oglądać na 4 sezonie bo mnie zanudził.
1
@ksobi Okej dzięki nie widziałem tego
27
Czy redakcja ma w planie usunąć tą tiki-take z artykułów? Serio do tego nie da się przyzwyczaić wygląda to mega słabo.
1
@MichVeB Czy ja wiem możliwe że koło 30 za 2 lata przeszedłby do kogoś w PL jakieś United np.
0
@Chaoss Bardziej chodzi o dorosłe życie, a zaczynać od razu od dzieciaka nie jest najmądrzejsze. To że najlepsze lata są w wieku 13-19lat to wiadomo nie od dziś
13
@malyras Ludzie o siebie dbają gdy jest wirus no nie wierze jak oni mogą?
3
@xofcbxo Masz racje ale w wieku 20 lat to się dopiero życie zaczyna i nie wyobrażam sobie być ojcem.
0
@jeyx77x Oczywiście że tak dzieciak to ogromny wydatek wiem nawet po sobie jak miałem te 10-12 lat.
0
@NeroTFP Zależy jak będzie w przyszłości z kasą jak będę zarabiał mniej niż te 7 tysięcy miesięcznie to nigdy na dziecko się nie zdecyduję.
36
@Lola120 "Niech odwołają całkowicie i rekrutacja na podstawie świadectw to odejdzie nam stresu trochę"
Bez sensu kompletnie są szkoły łatwiejsze i trudniejsze, więc świadectwa nic nie wyznaczą.
7
@barcafan9512 Akurat to jest jakiś stary materiał z hiszpańskiej telewizji.
8
@DaPi Żartujesz sobie teraz? Serio myślisz że telefon z 2016 roku jest najlepszy w cenie do 1500 zł?