1

@Adamski69 Nie wyobrażam sobie tego, aż strach pomyśleć.

4

@BarcaInfo Bellerin z Grimaldo teraz po bokach mogłoby być ciekawie. Chociaż Bellerin jakoś przystopował z rozwojem w ostatnich latach.

0

@NeroTFP 30 stopni w maseczce genialny pomył.

3

@Lord_Vader maj idole is artur boruc

0

@Pustelnik Konkrety gdy nie wiadomo jeszcze nawet czy sezon zostanie dokończony. Przecież te wszystkie plotki to wróżenie z fusów.

0

@kamilos1214 Da się ale musisz nowe konto założyć jak usuniesz fb teraz to i chyba msg też ci usunie.

1

@kamilos1214 Jak nie używasz Facebooka to załóż samego msg. Nie będą cię dodawać znajomi a ty sam sobie dodasz kogo bedzisz chciał.

5

Dla mnie on jest wypalony. Są lepsi kandydaci moim zdaniem. W 2015 jego kampania byla bardzo słaba.

14

@tobiasson92 Hejt leje się od ludzi rozgarniętych np z własnymi firmami, a taki procent ludzi jest bardzo mały. Głupie społeczeństwo z bombelkami 500+ dalej będzie ich wspierać.

7

@codemat jak usuniecie tiki take z artykułów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@puyol_presidend5 Mi to on Valverde zajeżdża ale to nie on xd

2

@VamosRakieta Gdyby nie to że dzisiaj poniedziałek i wolne to nie zauważyłbym że jakieś święta były.

1

Real się zbroi czas na bomby transferowe bo poza Hazardem w ostatnich latach nikogo takiego nie było.

0

@Veb1233 Ten moment kiedy spotykasz się z mamą Neymara żeby zrobić sobie zdjęcie z Neymarem.

1

@itmustbejoke Przecież wtedy przez 3 lata by musiał grzać ławę bo mieliśmy Busiego-Xaviego-Inieste żadnego by nie wygryzł, a 3 lata by nie czekał.

1

@barcafan9512 Ja jak byłem 2 dni temu to nawet kolejki nie było. Pewnie mało biedronek masz w okolicy.

1

@DaPi Słabo bo nie ma idealnej linii włosów

0

@msmsms Jeśli chodzi o pierwszy sezon to jeden z najlepszych seriali TOP 3 moje, niestety im dalej tym gorzej. Skończyłem oglądać na 4 sezonie bo mnie zanudził.

1

@ksobi Okej dzięki nie widziałem tego

27

Czy redakcja ma w planie usunąć tą tiki-take z artykułów? Serio do tego nie da się przyzwyczaić wygląda to mega słabo.

1

@MichVeB Czy ja wiem możliwe że koło 30 za 2 lata przeszedłby do kogoś w PL jakieś United np.

0

@Chaoss Bardziej chodzi o dorosłe życie, a zaczynać od razu od dzieciaka nie jest najmądrzejsze. To że najlepsze lata są w wieku 13-19lat to wiadomo nie od dziś

13

@malyras Ludzie o siebie dbają gdy jest wirus no nie wierze jak oni mogą?

3

@xofcbxo Masz racje ale w wieku 20 lat to się dopiero życie zaczyna i nie wyobrażam sobie być ojcem.

0

@jeyx77x Oczywiście że tak dzieciak to ogromny wydatek wiem nawet po sobie jak miałem te 10-12 lat.

0

@NeroTFP Zależy jak będzie w przyszłości z kasą jak będę zarabiał mniej niż te 7 tysięcy miesięcznie to nigdy na dziecko się nie zdecyduję.

36

@Lola120 "Niech odwołają całkowicie i rekrutacja na podstawie świadectw to odejdzie nam stresu trochę"
Bez sensu kompletnie są szkoły łatwiejsze i trudniejsze, więc świadectwa nic nie wyznaczą.

7

@barcafan9512 Akurat to jest jakiś stary materiał z hiszpańskiej telewizji.

8

@DaPi Żartujesz sobie teraz? Serio myślisz że telefon z 2016 roku jest najlepszy w cenie do 1500 zł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?