6

Werder utrzymał się w lidze remisując w meczu barażowym.

3

@MesQueUnClub96 Tak u siebie z Alaves, które ma 5 porażek pod rząd. Real ma banalny terminarz i nic się tutaj już nie wydarzy. Jedynie gdzie mogą zgubić pkt to Granada na wyjeździe i Villareal u siebie. Leganes w ostatniej kolejce będzie grało o nic bo spadną.

1

@Katalonik97 Ale wiesz że nie było varu przy Euro 2016?

3

@Colon No witam to ja

7

Puig jakie zagranie piękne.

12

Dzięki Varowi to mam wrażenie, że można kręcić jeszcze większe wałki. Tutaj sobie sprawdzą sporną sytuacje dla Realu ale gdy już ma szanse na karnego Bilbao to już tego sprawdzać nie będą i wszystko gra.

9

@BarcaInfo Ale przecież jak to? On zrobił to przypadkowo :D

17

Dlaczego nie ma karnego? XD A przypadkowy faul jak przypadkowy to nie ma o czym gadać haha

0

Postawiłem że Bilbao strzeli gola ale śmierdzi jakimś 0:0 albo znowu Real wciśnie na 1:0 w końcówce.

0

@El dominatore Ciężko być gorszym od Barcelony obecnie. Z topowych klubów jesteśmy najgorsi, Juve niby gra słabo ale chociaż wygrywa.

6

Piękne jest to że wchodzi pijany chłop na La Ramble chce sobie z kimś pogadać zadając banalne pytania i ma 20 ponad odpowiedzi. Fajni z nas ludzie.

17

Te plotki z United i 150mln za Fatiego czy 140 za Griezmanna bawią.

4

@haryveb944 Arthur po miesiącu by rękawami oddychał jakby przyszło mu grać regularnie xd

1

@Encore 3 bo City przynajmniej na razie nie może grać w LM.

2

@escarabajo Ale rzeczy zamawiane zza granicy jakieś ciuchy itp. wciąż tyle samo, więc nawet jakby było wszystko podrożało 5x i tak by Polacy wyszli na plus xd

0

Suarez nie nadaje się już na zawodnika pierwszego składu. Powinien albo odejść albo być zmiennikiem nowej 9 w przyszłym sezonie. Mamy czekać aż co 3 mecze odpali jakiś swój kunszt, a przez resztę czasu będzie bezużyteczny?

1

Vidal oddycha już rękawami trener sobie siedzi i myśli xd

0

Dlaczego nie wejdzie Fati potrafiący grać 1 na 1 na podmęczonego przeciwnika??

0

Ciekawe czy by powtórzyli jakby nie trafił xd

4

Puig to jest taki kozak

13

Ale Langlet to jest szef.

1

@messi564 Se strzela gola a co.

0

@macio_944 To czy ktoś głosował w 1 turze na Trzaskowskiego albo Dude jest bez znaczenia. Jeden z drugim siebie warci.

0

30% na Trzaskowskiego to dużo patrząc na to że ludzie głosujący na Bosaka czy Chołownie przejdą na niego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i jesteśmy liderem cenny pkt! Teraz czekać co pokaże jutro Real :D

9

Co robi Umtiti hahaha on nawet go nie gonił tylko czekał na Ter Stegena.

1

Piłkarz którego nie umiemy sprzedać i go wypożyczamy kręci naszymi jak chce. Niezła ironia losu xd

0

@nadachu Na pewno gramy lepiej niż ostatnio aż tak bezsensownie nie klepiemy. Luigi czasami fajnie przyspiesza akcje.

5

Za co teraz dostał Umtiti kartkę i czemu nie było karnego? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?