0

@kerouac Zobaczymy i tak nie ma co robić jaki by nie był to obejrzę.

1

Trzeba będzie brać się za oglądanie za niedługo 4 sezonu domu z papieru. Chociaż tyle.

43

Ten telefon z przykładem Gołoty i przyrodzeniem Borka to coś pięknego XD
Jeszcze ten śmiech Najmana, a Borek na to:
-Takie kur** to śmieszne było?

7

Ale to było złoto XDD

4

Czemu przez 6 minut słuchałem jak ktoś chwali Najmana że pokazał się z dobrej strony. Jak on przegrał po 30 sekundach z kulturystą?

1

@Toretto na fortunie masz

12

Odcinek z M.Najmanem - O godzinie 21:30 oglądalność na Youtube przekroczy 75tys.
kurs 2.25
to teraz zebrać te 50 tysięcy osób co postawi i mamy łatwy pieniądz panowie.

14

Kurzawa za darmo za Firpo nie najgorsze rozwiązanie.

3

@Danny Gaucho Nie teraz bo tworzymy nielegalne zgromadzenie a wiesz że pół szkoły przyjdzie i kółko zrobi.

1

@Danny Gaucho Temu co zależy na zdrowiu tak xd

13

Słabo wygląda ta tiki taka między artykułami tak szczerze.

0

@Lares Za tydzien znow beda za 50 zl wiec no

1

@BarcaInfo Ronaldo w sezonie 14/15 nastrzelał 48. Pamiętam szedł jak maszyna i mówiło się że dogoni Messiego ale na koniec przestał strzelać.

0

To teraz rafon wygrywa na pkt

0

Jak tam wasz najman @Chwytliwy

0

@Chwytliwy Z wieloma dobrymi to on walczył i przegrywał. Jego Bestia pokona.

1

To uczucie kiedy na aplikacji fortuny mi przychodzi powiadomienie o derbach Mińska.

6

@`Sin Nie mam dzieci więc pewnie korzystam na maksa. Pewnie te 3 lata lepiej bym wykorzystał niż normalne 20 lat bez choroby xd

0

@Avada Kedavra @LonelyVEB Moja mama wracała z zagranicy i dostała kartkę w której miała wpisać z kim będzie miała kontakt w ciągu 2 tygodni i podała mnie bo z nią mieszkasz. Na razie nikogo u nas nie było.

0

Ktoś był z was w kwarantannie 2 tygodniowej? Bo ja drugi dzień na razie nic nie widać, nie słychać żeby ktoś sprawdzał.

1

@IronSanHybrid Ja dzisiaj widziałem jak ekspedientka sobie kaszlała i buzie ręką zakrywała w rękawiczkach. Czy te rękawiczki w ogóle coś dają w takim wypadku xd

2

@cchesterr43 Widzę że nie tylko ja jadę o wiele bezpieczniej jak mam kogoś obok xd

0

Każdy z nich zarabiając tyle kasy powinien mieć dostęp do prywatnej siłowni. To czy będą z nich korzystać to tylko oni przypilnują.

0

W końcu z tym Ronaldo i przekształcaniem hoteli to fake info czy prawda? Bo dalej jest to wszędzie powielane.

1

@Mazi Przecież teraz zostałoby gdyby nie było wirusa 3 miesiące gry, a ty chcesz rozegrać te mecze z obecnego sezonu w 6 miesięcy w październiku. Przecież to by była jeszcze większa strata pieniędzy. Lepiej już wystartować z nowym sezonem, a o tym zapomnieć niż cały przyszły usunąć.

3

@Ilona_VeB Dlaczego nie pobiegasz? Myślę że jak pójdziesz pobiegać trochę po dworze to nic się nie stanie.

1

@IronSanHybrid Akurat to widać że ewidentnie ustawiona rozmowa :p Przez co żart traci na śmieszności.

1

@capm Chłopak mówi że nie ma pieniędzy, a ty mu każesz iść do dietetyka co nie jest naprawdę potrzebne. Wiesz coś w ogóle o świecie fitness? Idź na zewnątrz i zapytaj się ludzi już dobrze wyglądających czy kiedykolwiek byli u dietetyka. Gwarantuje ci że 95% odpowie, że nigdy u niego nie było bo nie ma takiej potrzeby. Gdzie ja mu doradziłem jedzenie kebabów? Napisałem mu że raz na jakiś czas może takiego zjeść na masie, żeby nie oszalał bo to mu pomoże wytrzymać w postanowieniu. Oczywiście, że orzeszki są dobre bo mają dużo białka i zdrowych tłuszczy, których na masie nie trzeba się obawiać. Jesteś z tych ludzi co więcej się zastanawiają niż działają, zaraz mu będziesz kazał dobrać dietę pod grupę krwi co jest totalną głupotą.

1

@Adriano99 Oczywiście że wykonalne, a tym bardziej na masie jest to prostsze niż ci się wydaje. Wyobraź sobie że ja na początku redukcji jadłem 180g białka i tylko 2500 kcal, a ty musisz jeść tylko 120g białka z około 4000 kcal. Zależy co jesz. W takiej piersi z kurczaka 250g masz już ponad 50g białka. Do tego potem 3 jajka 25g. W niezdrowych rzeczach z mięchem jest nawet sporo białka np. w takim kebabie z 40g, co prawda ma też sporo tłuszczy dlatego często bym go nie jadł ale raz na jakiś czas możesz. Serki wiejskie mają dużo po 20g białka czy w biedronce nawet masz jogurty naturalne wysoko proteinowe po 1,50zł z 18g białka. Tak szczerze to nwm co byś musiał jeść żeby nie dobić tych 120g białka przy 4000kcal. Ja bym na razie w białko nie inwestował bo nie ma takiej potrzeby. Wolałbym kupić kreatynę, która jest o wiele tańsza i z jedzenia jej dostarczenie odpowiedniej ilości jest niemożliwe bo byś musiał jeść kilogramy mięcha dziennie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?