DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@stool Z 10, Barcelona odda PSG Messiego.
11
@EldoradoHaze W całej Polsce ludzie panikują, a co dopiero w Zielonej Górze, współczuje.
3
@IronSanHybrid Najlepsze jest, że ci sami ludzie co w to wierzą, śmieją się z ludzi w średniowieczu, którzy palili wiedźmy na stosie za czary.
1
@rademenes Ale po co nam w ogóle ten emeryt? Jeśli zarząd go ściągnie to będzie już kolejne z rzędu ich ośmieszenie.
1
Wisła Kraków leci po mistrza.
76
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/88175385_1622276934562584_2163198843141750784_n.png?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_oc=AQkkMbbe64rkfoITO2Tk7IF-YbLbziv8IvT1oUisS_mu4JTyHTeZ6C41UDgNvHmlgfs&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=d1e1f9e8e7826683126c049480c1fde9&oe=5E80602A
a ludzie narzekają na La Rambli
5
@pauletaa Trzeba liczyć że któregoś dnia wstaną i się przestawią.
1
@Pawlak1992 Z tym zarządem żadnej rewolucji bym nie robił to są nieudacznicy. Wolałbym stracić 1 sezon i poczekać niż żeby oni brali się za rewolucje.
4
@BarcaInfo "Gdyby udało mu się zdobyć bramkę i zagrać lepsze spotkanie to pojawiły by się opinie, że Messi znów prowadzi Barcelonę do zwycięstwa, gdy Barcelona przegrywa to można przeczytać, że Messi zawiódł"
No normalna kolej rzeczy, słabo zagrał to zawiódł. Odkąd rozpadło się MSN, a Suarez gra coraz gorzej i do tego teraz ma kontuzje. Barcelona to tylko i wyłącznie Messi.
1
@Messibestplayerintheworld Przecież tak będzie wyglądało większość meczów w tym sezonie Leo z lepszymi zespołami. Wszyscy wiedzą że w ofensywie tylko on u nas stanowi zagrożenie i lepsze drużyny będą potrafiły to wykorzystać odcinając go od gry. Dlatego w LM nie mamy na co liczyć.
11
To jeszcze gorzej świadczy o was, że z nimi przegraliście.
8
@rainyy Mamy wystarczająco swoich problemów żeby się martwić co robi Vinicius po strzeleniu gola.
3
Co tam zrobił Umtiti przy drugim golu to jest jakiś żart xd
3
@Jacu327 Przecież chciałeś 5-0 dla Barcy żeby zizou poleciał, co się cieszysz?
12
Najsłabsza Barcelona od 15 lat przegrywa z najsłabszym Realem od 10 lat.
4
Ta 2 połowa to jest jakiś zart?XD
1
Casemiro jaka reakcja hahaha zalosne
5
Pique jest dowodem na to że po prostu z czasem brak już motywacji. Przecież on na SB zawsze gra jak profesor. Żeby potem z jakimiś ogórkami robić dziecinne błędy.
0
Nie jest źle mieliśmy 3 setki. Ale Real też miał swoje szanse tylko wszystko psuje Vinicius xd
6
Semedo jak na razie najlepszy na boisku.
0
Semedo jak łatwo sobie radzi z Viniciusem xd
1
@cat_r37 Trudno jest to najważniejszy mecz ligowy w sezonie, Setien zaryzykował. Firpo jest za słaby na Barcelone.
3
@takisobiektos To jakieś rozgrywki w csie? :D
1
@xofcbxo E to słabo ja w razie czego z domu wyrzuciłem wszystkie rzeczy Made in China. Zostałem tylko ja i komputer.
0
@xofcbxo Wiadomo, że prędzej czy później jakieś pojedyncze przypadki się przytrafią ale to i tak nie będzie się jeszcze czym martwić.
0
Wszystkie firmy produkujące wode do picia po wprowadzeniu podatku na cukier:
https://i.ytimg.com/vi/if-2M3K1tqk/maxresdefault.jpg
3
@l0Messini Nie ma nigdzie oficjalnie potwierdzone że słodziki w jakikolwiek sposób szkodzą. Wciąż jest to lepsze niż nafaszerowane cukrem napoje gdzie dostarcza się organizmowi najgorszych kcal.
1
@Homeopata8989 Też tak robię po czasie napoje 0 lepiej smakują niż te z cukrem. Ogólnie już nie potrafię pić napojów z cukrem.
1
@Homeopata8989 Napoje 0 nie podrożeją.
0
Ah i ta seta Higuaina z początku meczu xd Chociaż Messi też mógł zachować się lepiej w sytuacji z 1:50.