0

Pytali ludzie o Mbappe że nie istnieje przy lepszych drużynach. Właśnie wypracował sam gola.

0

@itmustbejoke Tym strzałem na pustą jest najlepszy na świecie.

0

Przełączyłem na Atletico- Liverpool bo Borussi z PSG nie da się oglądać.

1

@LuisSalvano To Hajto.

0

@chavez 2-1 dla Atletico i 3-2 dla Borussi.

1

@Quahoo Było wyciągnąć kieszonkę i zobaczyć czy złapie

3

@Objectivo Pewnie to są jedyne zadanie taktyczne jakie ćwiczą na treningach.

0

@KamQiX Laporte się wypalił co świadczyła jego słaba kampania w ostatnich wyborach. Jedyne co robił to obsmarowywał starzy zarząd, a o swoich planach ani mowy.

47

Oby jeszcze więcej wyciągnęli brudów to zawsze większa szansa że pożegnamy ten beznadziejny zarząd w tym roku.

37

Sprzedaliśmy Pereza za około 10 mln Euro żeby kupić w niczym lepszym od niego zawodnika Leganes za 18 mln.

0

Nie wiem po co chcemy ściągnąć jakiś przeciętniaków z Leganes na 1 sezon zamiast dać szansę komuś ze szkółki. Serio aż tak będą odstawać od zawodnika z Leganes? Był Carles Perez który gorszy nie był...

3

@T_TG Coś w tym prawdy jest ale winę ponoszą za to właściciele klubu czyli socios, którzy omamieni trypletem głosowali na Rosella znaczy Bartka czyli praktycznie to samo.

1

@arasz1819 La Rambla lepsza niż kawiarnia to co się dziwisz?

0

Lazio po mistrza!

2

@Tomo1989 Problem w tym, że 90% osób obejrzało jego jedynie highlightsy z golami i mecz z Barceloną.

5

Vidal to jest bardzo dobry joker. Zawsze gra lepiej gdy wchodzi z ławki niż wychodzi w pierwszej jedenastce. Niestety jemu taka rola nie odpowiada i pewnie go pożegnamy po sezonie.

3

@Hushovt 29 lat za 2 miesiące. Osobiście nie chciałbym go już tu, za późno na powrót.

0

@neutrealnykibic Skoro tam był faul to tutaj był tym bardziej. Punkt patrzenia zależy od punktu stania i tego nie zmienisz choćbyś bardzo chciał.

3

@Rakitovic00 Bo to Polak, a nie Austriak lub Niemiec :)

0

XDDDDD co tu się stało

6

@kamilos1214 Każdy ma inne zainteresowania. Osobiście nie wyobrażam sobie oglądać koszykówki ale wiem że ludzie nawet w Polsce niektórzy lubią.

1

@MesQueUnClub96 Dlaczego? Kubacki bronić będzie 3 miejsce a nie atakował 1 i 2. Za duża strata będzie.

0

No i Kubacki spadnie na 4 miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ.

2

@Berniś Ale bym sobie teraz obejrzał w Barcelonie takiego Yaye Toure strzelającego z dystansu.

1

@Luki 10 Taka o z taką kasą stać go na lepsze.

7

@Sysia11 Jakby Barcelona w lidze wygrała około 40 spotkań z 41 rozegranych to też bym nie narzekał że wygrali tylko 1 bramką.

52

Dzisiaj znowu byliśmy świadkami jak Messi był faulowany ale przez to że nie upadał na murawę sędzia nawet nie gwizdał faulu. Tutaj mamy argument dlaczego tak wiele piłkarzy się kładzie po lekkich kontaktach na murawę bo po prostu sędziowie by nie odgwizdali w niektórych starciach faulu.

0

@Kamiloza91 Jeszcze lepszy że Espanyol strzeli Sevilli. Sevilla u siebie w tym sezonie gra gorzej niż na wyjeździe, więc warto postawić. Tym bardziej że Espanyol strzelił w ostatnich 5 meczach ligowych przynajmniej gola.

17

"Już mówiłem, że czekałem, aż przyjdzie podać mi rękę, tak się zawsze robi."
Dlatego zszedł do szatni 20 sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego?

0

@BarcaInfo Było widać jak schodził do szatni Bordalás kilkanaście sekund przed skończeniem spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?