DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hiacynk Valverde i Hakimi który wróci po sezonie.
2
@socha Ale popłynąłeś XD Lyon-Juve 0-2
Real-City 1-2
8
@Flores Podobno za te zebrane pieniądze będziemy chcieli kupić Neymara. Nie popieram więc nie kupuje ale @LuisSalvano będzie zainteresowany.
0
@xofcbxo Ale ja nigdzie nie napisałem, że mu zazdroszczę. Stwierdziłem tylko fakt, że ma wymarzone życie zarabiając kilkadziesiąt milionów euro rocznie robiąc to co kocha, a to co sobie robi z tymi pieniędzmi i to jakim jest człowiekiem nie mój interes. Podałem to bardziej jako w ramach ciekawostki.
8
@xofcbxo Gwiazdy porno to nie prostytutki. Pewnie nie jedna dziewczyna z ulicy co chodzi co tydzień do klubu miała więcej partnerów seksualnych ;)
0
Bale napisał do jednej z gwiazd porno na instagramie. Ten to pożyje, życie jak w Madrycie xd
4
@dominik127pl W skrócie: Maradona, Milik, Zieliński, Polacy rodacy i jeszcze raz Maradona.
0
@Chwytliwy Lyon jest najsłabszą drużyną obecnie w LM razem z Valencią. W dodatku bez swojego najlepszego piłkarza Depaya. Nawet jak tutaj wygrają jakimś cudem jedną bramką to na wyjeździe dostaną z 3.
0
@Wichurek Chyba zapomniałeś właśnie że kadrowo jesteśmy najsłabsi od 15 lat. Za Martino lepszą kadrę mieliśmy nawet.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Rewolucja123 Jeśli gra Barcelona w ostatnich latach w LM to powinieneś się przyzwyczaić, że może stać się dosłownie wszystko.
13
@Pilka_jest_okragla Mają łatwiej na starcie żeby trafić w wieku 10 lat do wielkich klubów ale jak będą mieli już 17 lat i dalej nic z nich nie będzie to potem już miejsca sobie nie znajdą.
1
@Chwytliwy Sory to nie był mecz z Levante tylko mecz z Granadą. Pierwszy gol
7
@Chwytliwy Jak to nie odwalił, a mecz bodajże z Levante na wyjeździe? Gol również przez niego w 100% stracony. Wczoraj popełnił jeden błąd, żartujesz sobie? Na samym początku drugiej połowy w ciągu 30 sekund stracił 3 razy piłkę. W dodatku na grafice jego podań było widać że przez cały mecz podał tylko JEDEN raz do przodu!!
9
@Chwytliwy Firpo nie gra nawet roku a już zawalił więcej goli niż Semedo przez 3 lata :) O przyjęciach piłki lepiej nie będę wspominał bo Firpo ma technikę na poziomie piłkarza z ekstraklasy. Semedo w tym aspekcie może buty czyścić.
7
@Rogalson "nigdy nie schodzi ponizej pewnego poziomu" To ten poziom chyba jest ustalony momentami jak na zawodnika z ekstraklasy. Co mecz ma przynajmniej po 2 głupie i groźne straty.
1
@BarcaInfo Dobra wiadomość. Pique zazwyczaj w klasykach wznosi się na szczyt swoich możliwości.
6
@Konradomoreno Ale z Hiszpanią już zawsze za to odpadają 3 lata za Guardioli z Realem Atletico czy Barceloną :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@sergio5 Wypuszczenie Puiga od 1 minuty w takim meczu byłoby samobójstwem.
1
@takisobiektos A to dlatego też nie umie przyjąć piłki bo nie gra na wahadle?
1
@macio_944 Rosell i Bartomeu to praktycznie Ci sami ludzi.
0
@AdrianBarca 1 podanie do przodu jest progres.
1
@IronSanHybrid Spokojnie zaraz będą go bronić Ci co hejtują Semedo.
5
https://streamja.com/7ZLW
haha Lewy strzela gola a wszyscy idą do młodego Kanadyjczyka. Wiem, że w 90% jego gol ale śmiesznie to wygląda.
13
Serio po takich meczach Firpo (już nie pierwszy taki występ) znajdą się jego obrońcy? Jak to możliwe że taki piłkarz w ogóle jest w Barcelonie? Zero techniki i wizji gry. Tak hejtowany Semedo na tej stronie przynajmniej jest jednym z lepiej wyszkolonych technicznie piłkarzy i piłka mu nie odskakuje na 20 metrów.
0
Pomoc na rewanż to De Jong-Rakitić-Arthur nic innego nawet nie da się skleić.
1
Barcelona B wyjdzie w rewanżu XD
3
Firpo już był mylony przez komentatorów jako Umtiti i Semedo nie chce wiedzieć co się będzie działo jak jeszcze Ansu wjedzie.
0
Firpo parodia piłkarza i on ma grać w El Clasico? XD