DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Adriano99 Nie słuchaj tych ludzi co ci każą iść do jakiś dietetyków. Szkoda kasy na takie coś, profesjonalnie tym się zajmować nie będziesz. Może wydaje ci się że masz szybką przemianę materii. Gwarantuje ci że z taką waga jakbys jadł niecałe 4k kcal to byś przytył. Staraj się trzymać tylko 2g białka na 1kg masy ciala, co jest banalnie proste na masie. Nie musisz jeść cały czas zdrowych rzeczy na masie. 70% posiłków około staraj się jeść w miarę zdrowych (np. orzeszki ziemne mają dużo białka i dużo kcal ale są zdrowe),a 30% możesz dobijać jakimiś batonami i kebabami jak chcesz i też będzie dobrze bo przy regularnym ćwiczeniu będziesz rósł.
1
@Reiv111 Ta tylko jak się zaczyna to chłopaki dużo nie pograją bo ich zbanują albo nie wybiorą :D
3
@draxidox Jedzenie parówek nieprzeterminowanych to ryzyko a co mówić po dacie ważności, chodząca bomba xd
5
@AnnaMarianna Włosy dłuższe niż za ramiona(do połowy pleców ideolo). Nienawidzę jak dziewczyna ma włosy tak idealnie przystrzyżone do ramion najgorsze co może być.
2
@ShinobiQWE @pawelfcb2010 Jasnowidz Jackowski XDDD Ten który sam osobiście przyznzaję że zna największe mafie w Polsce i jeździł na wczasy z Pershingiem, magicznym sposobem podaje gdzie znajdują się porwane osoby. Hmmm wcale nie podejrzane. Przestańcie wierzyć w te bzdury i włączcie myślenie.
6
@T_TG Takim sposobem to cała Polska by była w kwarantannie.
2
@zawsze_barca Aria alexander była? :D
1
@l0Messini Pierwszy przypadek koronawirusa na La Rambli!
1
@Nano22 Tak chcieliby straty 600 mln przez niedokończenie sezonu tylko po to żeby Real miał mistrza... Sami nie wiecie co mowicie.
1
@Mari0 Dopóki nie będziesz się czuł źle albo miał gorączki ja bym nie robił. Zanim się dodzwonisz tam i zrobią ci testy to cały dzień w poczekalni spędzisz z innymi chorymi z powodu podkasływania.
26
Werner>Lautaro i 2 razy tańszy. Nad czym się tu zastanawiać?
0
14 Marca sypie śnieg jaki jeszcze nie padał tej zimy a za 2 dni ma być 13 stopni. Czy to już ten koniec świata?
0
@Crakitic To ktoś tam chodził teraz? Dość że nie ma meczy to jeszcze lepiej obstawiać przez internet.
23
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/89765837_2719042358145473_7277911233708163072_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=MQaMwtqTJbYAX9pbuVE&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=d3b522ce64789829196a3bde5e2ad905&oe=5E93445D
Dlatego właśnie większość zarażonych przejdzie koronawirusa w domu.
1
@SuperPatsonFCB Pewnie wiemy może o 1/5 tych co się zarazili. Niektórzy chorobę przeszli w domu z łagodniejszymi skutkami.
21
@kulig Dobrze tylko popatrz na Brytyjczyków czy Holendrów mają po 1000 zarażonych a dalej nic nie robią, więc jest za co chwalić.
0
@ShinobiQWE Zależy ile to będzie trwało takie rzeczy nie działy się od 2 wojny światowej.
0
@NeroTFP Sklepów nie zamkną nie ważne co by się stało jedynie markety te większe jak Lidl itp ale to też na pewno jeszcze nie teraz.
5
@Szicek10 Wylecisz ale nie wrócisz :D Miło było Cię znać.
4
To teraz wszystkie pizzerie i restauracje, które oferują dostawy, póki ich nie zamkną mają zysk 1000%.
0
@ShinobiQWE Jeszcze z 2 tygodnie i Włosi przegonią Chińczyków w nieprawdopodobnym tempie się to tam rozwija.
25
Żyje w cywilizowanym kraju z niecywilizowanymi ludźmi.
1
@FeloRPS Za tydzień już tak będzie w całej Polsce jak w Lubelskim.
1
@LoTo11 W Lublinie gdzie jest najwięcej przypadków koronawirusa, nie ma nic czy to w biedronkach, lidlach czy mniejszych sklepach ;)
2
@masa11 Podczas prawdziwej epidemii gdzie wirus będzie jeszcze groźniejszy i śmiertelność będzie wynosiła np 20% to Polska jako pierwsza polegnie i będzie głodować w Europie. Jak tu na samym początku już brakuje żywnośći xd
0
Nie ma nigdzie gdzie kupić drobiu. Zastanawiam się czy żyje w cywilizowanym kraju i to ma tak wyglądać przez 2 miesiące?
3
@Janiama Mam wrażenie że niektórzy użytkownicy czekają tylko na post Janiamy żeby mu coś wytknąć lub go sprowokować. Jeden już był taki i skończył z permabanem.
0
@LuisSalvano Analfabetyzm wśród ludzi 30-40 lat to coś normalnego. Zajmują się bąbelkami to zapomnieli ortografii xd
47
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/89768232_837069906771861_2363269977546424320_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=110474&_nc_ohc=joBT6LgFCicAX_ck52K&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=2c01fabf4b88882c561a38bf9630ad9c&oe=5EA38C7A
Nie każdemu się układa xd
4
@Danny Gaucho Zagraj jedną kolejkę i zawieszą bez sensu. Mogliby od razu już odwołać i nie grać żeby nie narażać piłkarzy.