DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DaPi Ja nie byłem bo nie lubię takich oficjalnych imprez, tak samo jak np. wesel.
15
Na podlasiu już o 7 googlowali elemnty fantastyczne wesela :D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/103012918_3170548536338557_1693484918063184318_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=1480c5&_nc_ohc=Ui46rV65YA4AX-p2Wae&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=a23ae3b37c5a13071d15e4253e48dba8&oe=5F036C51
0
@BarcaInfo Umtiti już ćwiczy z zespołem? Kontuzji on nie miał?
0
W ciągu ostatnich 8 lat tylko 1 LM słabo to wygląda.
0
@Messinio82 Fajnie że grają tak późno dla mnie taka 21-22 idealna pora.
0
@pyku91 Szybciej nie znaczy lepiej. 8kg to jest bardzo mało jak mówisz że masz dietę i biegasz to jesteś w stanie na luzie to zrobić w 2 lub 2 i pół miesiąca.
10
@pyku91 Jeśli masz dietę i biegasz żaden spalacz tłuszczu ci nie jest potrzebny. Waga sama będzie spadać.
1
@BinBin Spadek wizyt bo jest wirus i nic się w sporcie nie dzieje, większości osób nie chce się czytać plotek transferowych wyssanych z palca.
0
@Mns21 W sumie niegłupie chociaż ciężej będzie zorganizować doping bo na całym stadionie będą rozmieszczeni kibice.
7
A do obrony to kto będzie wracał?
10
Tu chodzi głównie o kasę, już widzę jak zgadzają się na utratę setek milionów tylko po to żeby Real wygrał ligę...
2
@MichalZZZ Azjatki i latynoski.
3
@Colon Fajnie widać że gdy było MSN i było kim grać to znowu częściowo cofnął się na skrzydło. Odszedł Neymar, Messi wrócił praktycznie tylko do środka żeby rozgrywać.
2
@Hushovt Oj tak klasyk
3
@BarcaInfo Kontuzje go zniszczyły jeszcze ta głupia decyzja o braku operacji. Jeszcze 2 lata temu wszyscy myśleli że Samuel będzie ostoja defensywy na grube lata.
9
@Varkond A skąd pewność że mowi o brodzie?
3
@Esio Ale rap ewoluował już do tego stopnia że nie w każdej piosence musisz szukać drugiego sensu. To już dawno nie jest tylko nawijanie o ulicy i o tym jak źle.
7
@Tomek54321 Serduszka dawaj jak ktoś ci też da to znaczy że macie pare i wtedy możesz pisać. Wiem bo na badoo milfow szukałem bo tam dużo 30 plus osób.
1
@Ghotti Czemu debilizm?
1
@IronSanHybrid Wolę twoje linki niż niektórych zdjęcia co wysyłają po 15 w jednym komentarzu jakiś zwierząt itp.
36
Trochę śmiesznie brzmi jak wiekszosc mówi że Cou nie potrafi grać naszym stylem. Dziwnym trafem po przejściu pierwsze pół roku miał fenomenalne. To w końcu potrafi czy nie?
3
@Lubczyk698 Wyjeżdżam dla mnie zabezpieczenie finansowe jest na 1 miejscu bez tego i tak nigdy rodziny bym nie założył.
3
@IronSanHybrid polecam zobaczyć jak działają firmy kurierskie jak telewizory są rzucane itp. nie wiem kto normalny kupuje takie rzeczy przez internet.
3
@PatrykBarca Dembele, Fati, Messi, Braithwaite, Trincão i Griezmann do tego tam gra chociaż nie powinien. Rzeczywiście nie mamy skrzydeł. Lepiej wziąć 32 letniego wypalonego Pedro.
7
@MESSIah16 Nie chodzi o sportowy fakt ale wykreślilbym CR7 przez sam jego charakter nie odnalazłby się na pewno wśród tylu gwiazd.
0
@rainyy Byliśmy lepsi hehe
0
Ojciec Sona chce by ten się ożenił lub założył rodzinę dopiero po skończeniu kariery bo uważa, że futbol zszedłby wtedy na 2 miejsce i jego syn nie mógł się skupić na nim nim w 100%.
W sumie niegłupie.
8
3 tematy w gorących dyskusjach 3 o polityce... Niech ta kwarantanna już mija.
0
@Avada Kedavra Powinna być jeszcze odpowiedź: Da się to w ogóle jeść?
14
@Avada Kedavra W luźniutkich i wygodnych dresikach.