2

@DaPi Ja nie byłem bo nie lubię takich oficjalnych imprez, tak samo jak np. wesel.

0

@BarcaInfo Umtiti już ćwiczy z zespołem? Kontuzji on nie miał?

0

W ciągu ostatnich 8 lat tylko 1 LM słabo to wygląda.

0

@Messinio82 Fajnie że grają tak późno dla mnie taka 21-22 idealna pora.

0

@pyku91 Szybciej nie znaczy lepiej. 8kg to jest bardzo mało jak mówisz że masz dietę i biegasz to jesteś w stanie na luzie to zrobić w 2 lub 2 i pół miesiąca.

10

@pyku91 Jeśli masz dietę i biegasz żaden spalacz tłuszczu ci nie jest potrzebny. Waga sama będzie spadać.

1

@BinBin Spadek wizyt bo jest wirus i nic się w sporcie nie dzieje, większości osób nie chce się czytać plotek transferowych wyssanych z palca.

0

@Mns21 W sumie niegłupie chociaż ciężej będzie zorganizować doping bo na całym stadionie będą rozmieszczeni kibice.

7

A do obrony to kto będzie wracał?

10

Tu chodzi głównie o kasę, już widzę jak zgadzają się na utratę setek milionów tylko po to żeby Real wygrał ligę...

2

@MichalZZZ Azjatki i latynoski.

3

@Colon Fajnie widać że gdy było MSN i było kim grać to znowu częściowo cofnął się na skrzydło. Odszedł Neymar, Messi wrócił praktycznie tylko do środka żeby rozgrywać.

2

@Hushovt Oj tak klasyk

3

@BarcaInfo Kontuzje go zniszczyły jeszcze ta głupia decyzja o braku operacji. Jeszcze 2 lata temu wszyscy myśleli że Samuel będzie ostoja defensywy na grube lata.

9

@Varkond A skąd pewność że mowi o brodzie?

3

@Esio Ale rap ewoluował już do tego stopnia że nie w każdej piosence musisz szukać drugiego sensu. To już dawno nie jest tylko nawijanie o ulicy i o tym jak źle.

7

@Tomek54321 Serduszka dawaj jak ktoś ci też da to znaczy że macie pare i wtedy możesz pisać. Wiem bo na badoo milfow szukałem bo tam dużo 30 plus osób.

1

@Ghotti Czemu debilizm?

1

@IronSanHybrid Wolę twoje linki niż niektórych zdjęcia co wysyłają po 15 w jednym komentarzu jakiś zwierząt itp.

36

Trochę śmiesznie brzmi jak wiekszosc mówi że Cou nie potrafi grać naszym stylem. Dziwnym trafem po przejściu pierwsze pół roku miał fenomenalne. To w końcu potrafi czy nie?

3

@Lubczyk698 Wyjeżdżam dla mnie zabezpieczenie finansowe jest na 1 miejscu bez tego i tak nigdy rodziny bym nie założył.

3

@IronSanHybrid polecam zobaczyć jak działają firmy kurierskie jak telewizory są rzucane itp. nie wiem kto normalny kupuje takie rzeczy przez internet.

3

@PatrykBarca Dembele, Fati, Messi, Braithwaite, Trincão i Griezmann do tego tam gra chociaż nie powinien. Rzeczywiście nie mamy skrzydeł. Lepiej wziąć 32 letniego wypalonego Pedro.

7

@MESSIah16 Nie chodzi o sportowy fakt ale wykreślilbym CR7 przez sam jego charakter nie odnalazłby się na pewno wśród tylu gwiazd.

0

@rainyy Byliśmy lepsi hehe

0

Ojciec Sona chce by ten się ożenił lub założył rodzinę dopiero po skończeniu kariery bo uważa, że futbol zszedłby wtedy na 2 miejsce i jego syn nie mógł się skupić na nim nim w 100%.
W sumie niegłupie.

8

3 tematy w gorących dyskusjach 3 o polityce... Niech ta kwarantanna już mija.

0

@Avada Kedavra Powinna być jeszcze odpowiedź: Da się to w ogóle jeść?

14

@Avada Kedavra W luźniutkich i wygodnych dresikach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?