DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Denis Suarez potwierdza że technikę to on ma na światowym poziomie.
4
Dawno nie widziałem tylu chęci i radości u kogoś grze jak u Puiga.
1
Bayern miesiąc przerwy będzie miał przed Ligą Mistrzów w sumie niby to dobrze ale z drugiej strony niedobrze bo wypaść z rytmu niełatwo, a w końcu nie będzie przecież dwumeczy.
8
@Encore To jego wypycha klub,a on sam mówił że chce zostać, więc zdjęcie jak najbardziej aktualne.
0
@AnnaMarianna Jeśli byłbym z nią w związku to tak, a jeśli nie to nie mój interes.
6
Espanyol zapowiada się że będzie miał 8 pkt straty do bezpiecznej strefy na 7 kolejek przed końcem, a do tego mają mecze takie jak np. z Barceloną, Realem, Valencia, Sociedad. Nie mają prawa się utrzymać.
1
Co tu się stało? XD Nawet na powtórkach tego nie było z tego co pamiętam to gracze Athleticu też nie protestowali, a to jest ewidentna ręka.
https://x.com/Mr4oficial/status/1275530403353419782
0
@Pilka_jest_okragla Mes que un club już dawno nie istnieje odkąd Rosell z Bartomeu objęli stolik w tym klubie.
3
@VamosRakieta Vamos Rakieta!!!
18
Ale mi Fati Neymara przypomniał tą akcją.
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8600992#comment-8600992
Mówiłem, że jak trwoga to do Ivana przeżywającego drugą młodość! :D
2
Rakitić przeżywający drugą młodość ratuj.
1
Arthur nasz "nowy Xavi" jakie ciasteczko dał szkoda że o 3 tempa za późno i Semedo spalił :D
2
@Janiama Czemu Valverde miałby wrócić za niego również było słabo przecież.
1
@NeroTFP Nie najgorzej, parę dobrych zagrań miał ale ciężko grać dzisiaj u boku Suareza, któremu klasycznie nie wychodzi nic
2
@Explode Griez dzisiaj parę dobrych zagrań miał w przeciwieństwie do Suareza.
3
Co oni robią? Dlaczego oni nawet nie próbują rozegrać chociaż 1 akcji bez Messiego? Już na początku meczu Arthur miał z przodu przy kontrze Griezmanna z Suarezem a wolał zatrzymać i zagrać do boku do Messiego.
3
Haha Suarez show zaczynamy?
18
"CR7 dostępne tylko w rożku ze względu na brak pucharów"
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/105295391_3351329061553144_341864658694783878_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=RdcN_y7GPdAAX-Z7EOb&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=927cd72ad22ad946ad871a7088fded4d&oe=5F17ED63
0
@Piorun Ja jak redukowałem po masie przy takim samym wzroście co ty i ważyłem podobnie bo 88kg nawet głodny nie chodziłem. Jadłem syte posiłki ale mało kaloryczne np pierś z kurczaka. Oblicz sobie zapotrzebowanie swoje kaloryczne, jak pisali koledzy wyżej. Jedz te 300 kcal mniej niż potrzebujesz i zobaczysz że waga sama będzie spadać, a jakoś super głodny chodzić nie będziesz.
0
Szkoda że Bundesliga ma 4 mecze mniej i Lewy przegapił do tego 4 spotkania to razem 8. Tak byłaby szansa na złotego buta a tak Immobile ma jeszcze 12 meczy do rozegrania a tylko 5 goli mniej.
3
Słaby Suarez, słaby Braithwaite, Griezmann nie potrafiący znaleźć sobie miejsca na boisku i 17 latek, który nawet dzisiaj nie dostał szansy. My serio poza Messim nie mamy kim grać w ataku.
2
@Naturopata Ale liczą się mecze bezpośrednie a tam Real jest lepszy.
4
Kto waszym zdaniem MVP? Ja daje Albe dobra gra w defensywie w ofensywie również posłał min. piłkę meczową do Suareza, którą koncertowo zepsuł.
10
Suarez miał piłke meczową na nodze
0
Alba uratował byłaby bramka.
2
@barcelonaLM Semedo już przed przerwą lepiej grał odkąd nie ma Valverde.
3
Gramy mega dobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dlaczego Casemiro zawsze nie dostaje kartek???