4

Denis Suarez potwierdza że technikę to on ma na światowym poziomie.

4

Dawno nie widziałem tylu chęci i radości u kogoś grze jak u Puiga.

1

Bayern miesiąc przerwy będzie miał przed Ligą Mistrzów w sumie niby to dobrze ale z drugiej strony niedobrze bo wypaść z rytmu niełatwo, a w końcu nie będzie przecież dwumeczy.

8

@Encore To jego wypycha klub,a on sam mówił że chce zostać, więc zdjęcie jak najbardziej aktualne.

0

@AnnaMarianna Jeśli byłbym z nią w związku to tak, a jeśli nie to nie mój interes.

6

Espanyol zapowiada się że będzie miał 8 pkt straty do bezpiecznej strefy na 7 kolejek przed końcem, a do tego mają mecze takie jak np. z Barceloną, Realem, Valencia, Sociedad. Nie mają prawa się utrzymać.

1

Co tu się stało? XD Nawet na powtórkach tego nie było z tego co pamiętam to gracze Athleticu też nie protestowali, a to jest ewidentna ręka.
https://x.com/Mr4oficial/status/1275530403353419782

0

@Pilka_jest_okragla Mes que un club już dawno nie istnieje odkąd Rosell z Bartomeu objęli stolik w tym klubie.

3

@VamosRakieta Vamos Rakieta!!!

18

Ale mi Fati Neymara przypomniał tą akcją.

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8600992#comment-8600992
Mówiłem, że jak trwoga to do Ivana przeżywającego drugą młodość! :D

2

Rakitić przeżywający drugą młodość ratuj.

1

Arthur nasz "nowy Xavi" jakie ciasteczko dał szkoda że o 3 tempa za późno i Semedo spalił :D

2

@Janiama Czemu Valverde miałby wrócić za niego również było słabo przecież.

1

@NeroTFP Nie najgorzej, parę dobrych zagrań miał ale ciężko grać dzisiaj u boku Suareza, któremu klasycznie nie wychodzi nic

2

@Explode Griez dzisiaj parę dobrych zagrań miał w przeciwieństwie do Suareza.

3

Co oni robią? Dlaczego oni nawet nie próbują rozegrać chociaż 1 akcji bez Messiego? Już na początku meczu Arthur miał z przodu przy kontrze Griezmanna z Suarezem a wolał zatrzymać i zagrać do boku do Messiego.

3

Haha Suarez show zaczynamy?

0

@Piorun Ja jak redukowałem po masie przy takim samym wzroście co ty i ważyłem podobnie bo 88kg nawet głodny nie chodziłem. Jadłem syte posiłki ale mało kaloryczne np pierś z kurczaka. Oblicz sobie zapotrzebowanie swoje kaloryczne, jak pisali koledzy wyżej. Jedz te 300 kcal mniej niż potrzebujesz i zobaczysz że waga sama będzie spadać, a jakoś super głodny chodzić nie będziesz.

0

Szkoda że Bundesliga ma 4 mecze mniej i Lewy przegapił do tego 4 spotkania to razem 8. Tak byłaby szansa na złotego buta a tak Immobile ma jeszcze 12 meczy do rozegrania a tylko 5 goli mniej.

3

Słaby Suarez, słaby Braithwaite, Griezmann nie potrafiący znaleźć sobie miejsca na boisku i 17 latek, który nawet dzisiaj nie dostał szansy. My serio poza Messim nie mamy kim grać w ataku.

2

@Naturopata Ale liczą się mecze bezpośrednie a tam Real jest lepszy.

4

Kto waszym zdaniem MVP? Ja daje Albe dobra gra w defensywie w ofensywie również posłał min. piłkę meczową do Suareza, którą koncertowo zepsuł.

10

Suarez miał piłke meczową na nodze

0

Alba uratował byłaby bramka.

2

@barcelonaLM Semedo już przed przerwą lepiej grał odkąd nie ma Valverde.

3

Gramy mega dobrze.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dlaczego Casemiro zawsze nie dostaje kartek???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?