39

@Sheepfan No tak żeby cieszyć się z pucharu to z Cracovią by musiał wygrać chociaż ten puchar Hiszpanii.

0

@DonMatteo901 Szczęście w nieszczęściu że kolano przeciwnika nie powędrowało dalej bo wyglądałoby to jeszcze gorzej.

1

@Kapitan hawk Ładnie w ostatniej minucie akurat xd

3

@MichalZZZ Gdy wyłonisz już najpiękniejszą kobietę według użytkowników FCBarca.com będzie też wersja dla sympatyków milfów 40+?

16

@BarcaInfo Różowy pasuje do nas na wyjazdach bo gramy bez jaj w sumie.

0

@bixmix Dobrze mówi przecież

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Swensea strzela gola w 94 min na 4-1 i dzięki temu zagrają w barażach do PL

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Puig zaczyna grać coraz częściej i gra coraz lepiej. To pokazuje tylko jak La Masia jest zaniedbywana. To jest chore że taki diament przy naszej biednej pomocy, rozgrywa w tym sezonie tylko 500 minut, a przypominam, że ma już prawie 21 lat.

0

Jak to jest z tą ligą europy jak wygra Real Sociedad puchar króla? 8 miejsce w lidze chyba i tak nie zagra w LE?

2

Gol dla Levante i na ten moment Getafe poza LE oby tak zostało.

1

@ObiektywnyKibic121 My cały mecz też nie gramy w piłkę.

1

Linie przecież wyznacza część ciała najbardziej wysunięta, którą można strzelić gola, a nie stopa więc spalony.

6

Oby Fati i Puig od pierwszej minuty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@donleo12 W sumie to dobrze wole Fonta.

2

Ale że Arda Turan będzie trzymał R to się nie spodziewałem :D

1

@BarcaInfo W końcu jakieś fajne stroje.

22

Komentarz usunięty

2

@okiemtypera_lucaxx95 Ale po co marnować pieniądze? Nie przejdą City.

9

@monsterrize Bo my jesteśmy zawsze tym przeciwnikiem co nic nie gra.

1

@Lola120 Regularnie to on strzela karne jedynie 9 na 20 goli w tym roku. Wszystko zależy czy sędzia będzie dyktował 11 tak jak teraz.

1

Atalanta po LM!

4

@Sysia11 32 letniego Gomeza, który pewnie w reprezentacji będzie cieniem siebie z Atalanty i będzie podawał tylko do Messiego.

1

@myscooter mecze bezpośrednie.

0

@PatrychoO Nie bój się i tak nie wygramy.

0

Puig co sprinty robi

10

Semedo powinien mieć już 2 asysty xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?