DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
@Sheepfan No tak żeby cieszyć się z pucharu to z Cracovią by musiał wygrać chociaż ten puchar Hiszpanii.
0
@DonMatteo901 Szczęście w nieszczęściu że kolano przeciwnika nie powędrowało dalej bo wyglądałoby to jeszcze gorzej.
1
@Kapitan hawk Ładnie w ostatniej minucie akurat xd
3
@MichalZZZ Gdy wyłonisz już najpiękniejszą kobietę według użytkowników FCBarca.com będzie też wersja dla sympatyków milfów 40+?
16
@BarcaInfo Różowy pasuje do nas na wyjazdach bo gramy bez jaj w sumie.
0
@bixmix Dobrze mówi przecież
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Swensea strzela gola w 94 min na 4-1 i dzięki temu zagrają w barażach do PL
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Puig zaczyna grać coraz częściej i gra coraz lepiej. To pokazuje tylko jak La Masia jest zaniedbywana. To jest chore że taki diament przy naszej biednej pomocy, rozgrywa w tym sezonie tylko 500 minut, a przypominam, że ma już prawie 21 lat.
33
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/103940284_3172703999459543_1773960796247968572_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=sFQbqHxIJ3YAX888Zh8&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=b4b797bc40d2db988246a5c4e4efb2ac&oe=5F3A5796
trochę tak jest
0
Jak to jest z tą ligą europy jak wygra Real Sociedad puchar króla? 8 miejsce w lidze chyba i tak nie zagra w LE?
2
Gol dla Levante i na ten moment Getafe poza LE oby tak zostało.
1
@ObiektywnyKibic121 My cały mecz też nie gramy w piłkę.
1
Linie przecież wyznacza część ciała najbardziej wysunięta, którą można strzelić gola, a nie stopa więc spalony.
6
Oby Fati i Puig od pierwszej minuty.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@donleo12 W sumie to dobrze wole Fonta.
2
Ale że Arda Turan będzie trzymał R to się nie spodziewałem :D
1
@BarcaInfo W końcu jakieś fajne stroje.
22
Komentarz usunięty
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ale po co marnować pieniądze? Nie przejdą City.
9
@monsterrize Bo my jesteśmy zawsze tym przeciwnikiem co nic nie gra.
1
@Lola120 Regularnie to on strzela karne jedynie 9 na 20 goli w tym roku. Wszystko zależy czy sędzia będzie dyktował 11 tak jak teraz.
1
Atalanta po LM!
4
@Sysia11 32 letniego Gomeza, który pewnie w reprezentacji będzie cieniem siebie z Atalanty i będzie podawał tylko do Messiego.
1
@myscooter mecze bezpośrednie.
0
@PatrychoO Nie bój się i tak nie wygramy.
0
Puig co sprinty robi
10
Semedo powinien mieć już 2 asysty xd