DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@IronSanHybrid Szybko zweryfikowało życie.
3
Bartomeu na siłę zostawi Messiego jeszcze 1 rok bo w marcu odchodzi i niech resztą się przejmuje nowy zarząd.
0
@BarcaInfo Jak to on przecież w Liverpoolu już.
0
Odejdzie ten Messi kiedyś czy nie?
1
@norbi77 Tylko Neymar miał klauzule jasną 222mln i go nie ma. Gdyby Messi miał klauzulę 150mln to ci gwarantuje, że sytuacja byłaby taka sama.
3
@bodzio10 No ciężko bo co ma napisać że odchodzi a Bartomeu okaże się że go nie puści i co wtedy.
4
Wolę żeby odszedł teraz za kasę niż został na siłę 1 sezon i w przyszłym odszedł za darmo.
0
@justfootball Nie tęskno mi wole robić to na co mam ochotę, a nie mi nakazuje system edukacji.
3
@Gonzo46 Zasłużył jak nikt inny.
1
@malyras Z takiego domu co on ma to mógłbym nie wychodzić z niego do końca życia.
1
Firpo pod względem technicznym jest jednym z najgorszych piłkarzy jakich widziałem ostatnimi laty w Barcelonie.
3
Jesus , Garcia + kasa za Messiego, a za tą kasę Mane ale to byłoby piękne.
0
To może być największy wygrany po odejściu Messiego.
113
Oferta życia, brałbym z pocałowaniem ręki aż nierealne.
2
@Pawel1985 "Messi wiele ryzykuje tutaj mógł zostać legendą" Już dawno nią jest i nic tego nie zmieni, nieważne czy odejdzie teraz czy za parę lat.
0
@Yanek Ma 33 lata i czekać rok to kupa czasu w takim razie, w City by miał wszystko. Dla szejków wywalić 150mln na Messiego to nic.
0
Ale bym zobaczył takiego Messiego w City. Ciekawe jakby sobie poradził i jaką role by pełnił.
3
@Sherem Niemożliwe bo w Hiszpanii są ograniczone numery do iluś tam np. nikt nie może mieć jakiegoś wysokiego numeru jak 99 itp.
1
@JohnConstantine1899 Cristiano Ronaldo są plotki że chce odejść z Juve.
7
Strona bije niezłe rekordy wyświetleń w tym miesiącu. Najpierw klęska z Bayernem teraz odejście Messiego, a sierpień trwa.
1
@BarcaInfo Cyk Trincão po chwili w City z Messim.
0
@Triv44 No teraz oglądam Griezmanna, Hazarda, Suareza bez formy i kontuzjowanego Dembele.
3
@Rajek99 Ale po co nam taki rezerwowy, który do tego ciągnie ogromną pensje. Busi z tą szybkością na stoperze byłby samobójstwem chyba że byśmy autobus parkowali.
0
@JORD10 I dobrze niech odpoczywa.
39
Busquets jako pierwszy powinien odejść razem z Suarezem... Dwa klocki nie nadające się do gry na najwyższym poziomie. Lepszy rywal od razu okazuje ich słabości.
7
@APRA Jaką płeć??? Płci się nie da zmienić!!!!
23
@DonMatteo901 Właśnie dlatego zostanie Rakitić na przyszły sezon.
0
Okradli rodaka ze złotej piłki ehh
4
@Nazio87 Kompletnie mi go nie żal.
4
A ten dalej z tym kto wygrywa z Barceloną wygrywa LM XD