4

@IronSanHybrid Szybko zweryfikowało życie.

3

Bartomeu na siłę zostawi Messiego jeszcze 1 rok bo w marcu odchodzi i niech resztą się przejmuje nowy zarząd.

0

@BarcaInfo Jak to on przecież w Liverpoolu już.

0

Odejdzie ten Messi kiedyś czy nie?

1

@norbi77 Tylko Neymar miał klauzule jasną 222mln i go nie ma. Gdyby Messi miał klauzulę 150mln to ci gwarantuje, że sytuacja byłaby taka sama.

3

@bodzio10 No ciężko bo co ma napisać że odchodzi a Bartomeu okaże się że go nie puści i co wtedy.

4

Wolę żeby odszedł teraz za kasę niż został na siłę 1 sezon i w przyszłym odszedł za darmo.

0

@justfootball Nie tęskno mi wole robić to na co mam ochotę, a nie mi nakazuje system edukacji.

3

@Gonzo46 Zasłużył jak nikt inny.

1

@malyras Z takiego domu co on ma to mógłbym nie wychodzić z niego do końca życia.

1

Firpo pod względem technicznym jest jednym z najgorszych piłkarzy jakich widziałem ostatnimi laty w Barcelonie.

3

Jesus , Garcia + kasa za Messiego, a za tą kasę Mane ale to byłoby piękne.

0

To może być największy wygrany po odejściu Messiego.

113

Oferta życia, brałbym z pocałowaniem ręki aż nierealne.

2

@Pawel1985 "Messi wiele ryzykuje tutaj mógł zostać legendą" Już dawno nią jest i nic tego nie zmieni, nieważne czy odejdzie teraz czy za parę lat.

0

@Yanek Ma 33 lata i czekać rok to kupa czasu w takim razie, w City by miał wszystko. Dla szejków wywalić 150mln na Messiego to nic.

0

Ale bym zobaczył takiego Messiego w City. Ciekawe jakby sobie poradził i jaką role by pełnił.

3

@Sherem Niemożliwe bo w Hiszpanii są ograniczone numery do iluś tam np. nikt nie może mieć jakiegoś wysokiego numeru jak 99 itp.

1

@JohnConstantine1899 Cristiano Ronaldo są plotki że chce odejść z Juve.

7

Strona bije niezłe rekordy wyświetleń w tym miesiącu. Najpierw klęska z Bayernem teraz odejście Messiego, a sierpień trwa.

1

@BarcaInfo Cyk Trincão po chwili w City z Messim.

0

@Triv44 No teraz oglądam Griezmanna, Hazarda, Suareza bez formy i kontuzjowanego Dembele.

3

@Rajek99 Ale po co nam taki rezerwowy, który do tego ciągnie ogromną pensje. Busi z tą szybkością na stoperze byłby samobójstwem chyba że byśmy autobus parkowali.

0

@JORD10 I dobrze niech odpoczywa.

39

Busquets jako pierwszy powinien odejść razem z Suarezem... Dwa klocki nie nadające się do gry na najwyższym poziomie. Lepszy rywal od razu okazuje ich słabości.

7

@APRA Jaką płeć??? Płci się nie da zmienić!!!!

23

@DonMatteo901 Właśnie dlatego zostanie Rakitić na przyszły sezon.

0

Okradli rodaka ze złotej piłki ehh

4

@Nazio87 Kompletnie mi go nie żal.

4

A ten dalej z tym kto wygrywa z Barceloną wygrywa LM XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?