DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Słaba i z problemami Barca vs jeszcze słabszy kadrowo Real ale lepiej poukładany. Zapowiada się kolejny taki sezon.
0
@Colon Śmiesznie by mogło wyglądać to w ekstraklasie.
0
@Kengo Był też taki gość jak Firpo który też wymiatał w Betisie, a jak przyszedł to okazało się że nawet technicznie jest za słaby na ten klub. Co nie zmienia faktu że Emersonowi trzeba dać szansę.
4
Ale te angielskie kluby mają kasy nieprawdopodobne to jak liga angielska jest o wiele bogatsza od La Ligi.
4
@monsterrize Dzięki nikt jeszcze nie widział przez godzine :D
4
Szkoda że Rakiticia nie mógł powołać zamiast np Pedriego :/
1
@BarcaInfo Niech oni już nic nie robią i tak sprzedadzą ich za 5 mln a nie kupią nikogo.
2
Po co komu Suarez i Busquets olbrzymie kontrakty, a jedni z najsłabszych i najstarszych piłkarzy w kadrze.
1
@marcin62 No tak bo Suarez, Vidal i Rakitić nie są razem warci chociaż 40 mln, są nic nie warci trzeba oddać ich jednak za darmo. Cene wyznaczyła Barcelona, masz racje.
6
Vidal wartość transfermarkt: 11mln euro
Suarez: 28 mln euro
Rakitić: 20 mln euro
Wyciągniemy za nich okrągłe 0 mln!!!! To jest kryminał to jaki nieudolny jest ten zarząd, na luzie można było wyciągnąć za tych 3 piłkarzy koło 40-50 mln euro ale lepiej mówić że zaoszczędziło się na kontraktach, które sami im dają za niewyobrażalne kwoty.
0
@BarcaInfo Nie oglądałem meczu ale zobaczyłem sobie highlightsy Pedriego z meczu to imponuje pewnością siebie nie boi się wdać w drybling i ta piłeczka prowadzona w tak młodym wieku blisko przy nodze. Mogą być z niego wielcy ludzie on jest 3 lata młodszy nawet od Puiga!
0
Neymarowi psycha siadła w ogórkowej lidze francuskiej jak mi przykro :))
0
@chudymc Trochę sucho się zrobiło.
3
@DaPi 1. FC Barcelona- Messi
2. Real Madryt- C.Ronaldo
3. Manchester United- Rooney z piłkarzy
4. Chelsea- Terry/Lampard
5. Atletico
6. ManCity- Aguero
7. Milan-Maldini
8. Inter-Zanetti
9. Arsenal-Henry
10. Liverpool-Gerrard
11. PSG
12. Juve-Buffon
13. Bayern-Gerd Muller
14. Borussia Dortmund- Zorc
0
@Aleks27 Nie rozśmieszaj mnie Lautaro to idealny następca Suareza tylko jego cena jest o wiele za dużo jest max warty 40-50mln.
4
Ufff oszczędziliśmy na kontrakcie :D
0
Myślałem że my kupujemy piłkarzy za te "zaoszczędzone pieniądze" z kontraktów :D Dlatego sprzedajemy ich po 1 mln euro.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czemu tu jest takie poruszenie TRZECIMI strojami United?
13
@Beztroskii Wejdź na jego kanał na YT to będziesz miał osobiste przemyślenia.
5
@Janas11224 Szanuje za pozytywne nastawienie ja dopóki nie będzie nowego zarządu na nic się nie nastawiam.
13
@Ricardinio14 Jeśli idziesz na spotkanie z myślą że dziewczyna jest lige wyżej od ciebie to daleko nie zajdziesz. Nie wiem jak można w ogóle iść z takim przekonaniem xd
22
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/118824796_3424733917586683_5152878804836431525_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=mlQomkdx4lsAX9zwdBS&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=9f2b8e6d4893f1d97e64a0ac870d0157&oe=5F78639D
Tak będą wyglądać teraz rzuty wolne.
2
@BigVu XDDD myśle że tak
28
Wolverhampton kupuje sobie 18-latka z Portugalii za 40mln euro+bonusy. Jaka przepaść pod względem finansowym dzieli La Ligę a Premier League.
0
No cóż przynajmniej Messi dostanie pożegnanie na jakie zasłużył chociaż trzymać go na siłę jeszcze 1 sezon przez pana Bartomeu jest niesprawiedliwe.
0
@Pawlak1992 Z wzoru Hajty głupio pytasz... Myślisz, że Messi jest warty 50mln czy co?
3
Chce odejścia Messiego w tym sezonie a nie w kolejnym za darmo ponieważ:
-Coutinho i Griezmann będą mieli większe szanse wskoczyć na wyższy poziom
-Skończy się taktyka aby podać do Leo niech coś zrobi
-Byśmy zrobili na sprzedaży Argentyńczyka koło 150mln
- Nie chce widzieć kogoś kogo na siłę zatrzymali w klubie i to jeszcze z opaską kapitana...
0
@masq Albo podtrzymają go na siłę do końca kontraktu jak Messiego.
13
Hmm wybrać burdel w Barcy czy iść do jednej z najlepszych drużyn świata w najatrakcyjniejszej lidze i z dużą szansą na LM. Ciężki wybór ma ten Thiago.