2

Słaba i z problemami Barca vs jeszcze słabszy kadrowo Real ale lepiej poukładany. Zapowiada się kolejny taki sezon.

0

@Colon Śmiesznie by mogło wyglądać to w ekstraklasie.

0

@Kengo Był też taki gość jak Firpo który też wymiatał w Betisie, a jak przyszedł to okazało się że nawet technicznie jest za słaby na ten klub. Co nie zmienia faktu że Emersonowi trzeba dać szansę.

4

Ale te angielskie kluby mają kasy nieprawdopodobne to jak liga angielska jest o wiele bogatsza od La Ligi.

4

@monsterrize Dzięki nikt jeszcze nie widział przez godzine :D

4

Szkoda że Rakiticia nie mógł powołać zamiast np Pedriego :/

1

@BarcaInfo Niech oni już nic nie robią i tak sprzedadzą ich za 5 mln a nie kupią nikogo.

2

Po co komu Suarez i Busquets olbrzymie kontrakty, a jedni z najsłabszych i najstarszych piłkarzy w kadrze.

1

@marcin62 No tak bo Suarez, Vidal i Rakitić nie są razem warci chociaż 40 mln, są nic nie warci trzeba oddać ich jednak za darmo. Cene wyznaczyła Barcelona, masz racje.

6

Vidal wartość transfermarkt: 11mln euro
Suarez: 28 mln euro
Rakitić: 20 mln euro
Wyciągniemy za nich okrągłe 0 mln!!!! To jest kryminał to jaki nieudolny jest ten zarząd, na luzie można było wyciągnąć za tych 3 piłkarzy koło 40-50 mln euro ale lepiej mówić że zaoszczędziło się na kontraktach, które sami im dają za niewyobrażalne kwoty.

0

@BarcaInfo Nie oglądałem meczu ale zobaczyłem sobie highlightsy Pedriego z meczu to imponuje pewnością siebie nie boi się wdać w drybling i ta piłeczka prowadzona w tak młodym wieku blisko przy nodze. Mogą być z niego wielcy ludzie on jest 3 lata młodszy nawet od Puiga!

0

Neymarowi psycha siadła w ogórkowej lidze francuskiej jak mi przykro :))

0

@chudymc Trochę sucho się zrobiło.

3

@DaPi 1. FC Barcelona- Messi
2. Real Madryt- C.Ronaldo
3. Manchester United- Rooney z piłkarzy
4. Chelsea- Terry/Lampard
5. Atletico
6. ManCity- Aguero
7. Milan-Maldini
8. Inter-Zanetti
9. Arsenal-Henry
10. Liverpool-Gerrard
11. PSG
12. Juve-Buffon
13. Bayern-Gerd Muller
14. Borussia Dortmund- Zorc

0

@Aleks27 Nie rozśmieszaj mnie Lautaro to idealny następca Suareza tylko jego cena jest o wiele za dużo jest max warty 40-50mln.

4

Ufff oszczędziliśmy na kontrakcie :D

0

Myślałem że my kupujemy piłkarzy za te "zaoszczędzone pieniądze" z kontraktów :D Dlatego sprzedajemy ich po 1 mln euro.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czemu tu jest takie poruszenie TRZECIMI strojami United?

13

@Beztroskii Wejdź na jego kanał na YT to będziesz miał osobiste przemyślenia.

5

@Janas11224 Szanuje za pozytywne nastawienie ja dopóki nie będzie nowego zarządu na nic się nie nastawiam.

13

@Ricardinio14 Jeśli idziesz na spotkanie z myślą że dziewczyna jest lige wyżej od ciebie to daleko nie zajdziesz. Nie wiem jak można w ogóle iść z takim przekonaniem xd

2

@BigVu XDDD myśle że tak

28

Wolverhampton kupuje sobie 18-latka z Portugalii za 40mln euro+bonusy. Jaka przepaść pod względem finansowym dzieli La Ligę a Premier League.

0

No cóż przynajmniej Messi dostanie pożegnanie na jakie zasłużył chociaż trzymać go na siłę jeszcze 1 sezon przez pana Bartomeu jest niesprawiedliwe.

0

@Pawlak1992 Z wzoru Hajty głupio pytasz... Myślisz, że Messi jest warty 50mln czy co?

3

Chce odejścia Messiego w tym sezonie a nie w kolejnym za darmo ponieważ:
-Coutinho i Griezmann będą mieli większe szanse wskoczyć na wyższy poziom
-Skończy się taktyka aby podać do Leo niech coś zrobi
-Byśmy zrobili na sprzedaży Argentyńczyka koło 150mln
- Nie chce widzieć kogoś kogo na siłę zatrzymali w klubie i to jeszcze z opaską kapitana...

0

@masq Albo podtrzymają go na siłę do końca kontraktu jak Messiego.

13

Hmm wybrać burdel w Barcy czy iść do jednej z najlepszych drużyn świata w najatrakcyjniejszej lidze i z dużą szansą na LM. Ciężki wybór ma ten Thiago.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?