DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Faul na Messim był już wcześniej...
2
Busquets truchtem wraca za Valverde przy pierwszej bramce kryyyminał...
0
Sterling i Mahrez parodia piłkarzy.
0
Sterling piłki nie potrafi przyjąć....
1
Foden wchodzi za Aguero w przerwie i 5 minut później gol.
1
"Szatnia Barcelony wie już, że teraz w drużynie gra się za zasługi i to na ich podstawie trener ustala skład."
Czyli nic się nie zmieniło :D
2
@Napoleon_I Oj wyleciałby wyleciał byczku.
0
@adam1337__ No teraz jest jeszcze gorzej bo Roberto w 1 składzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dembele powinien dostać z 30 minut kiedy zyskać większą pewność siebie jak nie w takim meczu?
1
@DanielVeB Prawidziwe show zacznie w klasyku.
0
@NaFazieHitman Ukryli wirusa żeby gospodarka nie cierpiała.
0
@tobiasson92 Ale zamknięcie siłowni czy basenów uderzy w maksymalnie w 5% ludzi.
3
@MESSIah16 Coś ty zabiłoby to ich dodadzą następne podatki, a przeciętny mało inteligentny Polak nadal będzie szczęśliwy.
0
Współczuje temu co założył firmę w 2020 roku. Chyba że został producentem papieru toaletowego wtedy wstrzelił się idalnie.
3
Pisze komentarz żeby sprawdzić czy mi fituje czapka. Ty też mozesz sprawdzić pod tym komentarzem.
4
@Danny Gaucho Jak Fati będzie grał przez cały sezon tak jak zaczął to możliwe że on wygra w następnym roku.
0
@Statistics Z tego co wiem to robili badania i potwierdzili jego wiek.
0
@MontelQ To aż tak się tam ciężko gra? Wiem, że w Boliwii jest ciężko przez wysokość n.p.m
0
Czemu ma Urugwaj kurs 3,60 z Ekwadorem? Nie grają najlepsi czy co?
1
Ta kontr abauhahahahahaha co to było XDDD
1
Próbuj Karol próbuj.
1
Milik na razie wszystkie 3 kontakty z piłką zepsuł XD
1
Co ten sędzia odwala? XD
3
@ObywatelPL Przypadek że akurat tego dnia urodziny mam? Nie sądzę, nie ma za co.
0
Jeśli do stycznia nie wywalczy sobie więcej minut to sprzedać w zimowym okienku za te 60mln chociaż do United. Są w stanie na spokojnie tyle dać.
4
Największym absurdem w dobie koronawirusa w futbolu jest to, że UEFA sobie rozgrywa towarzyskie mecze. Gdzie nie dość że 20 piłkarzy z 10 różnych lig spotyka się razem to jeszcze muszą lecieć przez połowę świata np. z Europy do Ameryki, a to wszystko żeby UEFA zarobiła trochę $$.
0
@kuz Ale o 21 by było mniej widzów Azji.
0
@Majkel34 Co to znaczy "poważna" deprsja?
2
Polski Ronaldo ładna bramka.