5

Faul na Messim był już wcześniej...

2

Busquets truchtem wraca za Valverde przy pierwszej bramce kryyyminał...

0

Sterling i Mahrez parodia piłkarzy.

0

Sterling piłki nie potrafi przyjąć....

1

Foden wchodzi za Aguero w przerwie i 5 minut później gol.

1

"Szatnia Barcelony wie już, że teraz w drużynie gra się za zasługi i to na ich podstawie trener ustala skład."
Czyli nic się nie zmieniło :D

2

@Napoleon_I Oj wyleciałby wyleciał byczku.

0

@adam1337__ No teraz jest jeszcze gorzej bo Roberto w 1 składzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dembele powinien dostać z 30 minut kiedy zyskać większą pewność siebie jak nie w takim meczu?

1

@DanielVeB Prawidziwe show zacznie w klasyku.

0

@NaFazieHitman Ukryli wirusa żeby gospodarka nie cierpiała.

0

@tobiasson92 Ale zamknięcie siłowni czy basenów uderzy w maksymalnie w 5% ludzi.

3

@MESSIah16 Coś ty zabiłoby to ich dodadzą następne podatki, a przeciętny mało inteligentny Polak nadal będzie szczęśliwy.

0

Współczuje temu co założył firmę w 2020 roku. Chyba że został producentem papieru toaletowego wtedy wstrzelił się idalnie.

3

Pisze komentarz żeby sprawdzić czy mi fituje czapka. Ty też mozesz sprawdzić pod tym komentarzem.

4

@Danny Gaucho Jak Fati będzie grał przez cały sezon tak jak zaczął to możliwe że on wygra w następnym roku.

0

@Statistics Z tego co wiem to robili badania i potwierdzili jego wiek.

0

@MontelQ To aż tak się tam ciężko gra? Wiem, że w Boliwii jest ciężko przez wysokość n.p.m

0

Czemu ma Urugwaj kurs 3,60 z Ekwadorem? Nie grają najlepsi czy co?

1

Ta kontr abauhahahahahaha co to było XDDD

1

Próbuj Karol próbuj.

1

Milik na razie wszystkie 3 kontakty z piłką zepsuł XD

1

Co ten sędzia odwala? XD

3

@ObywatelPL Przypadek że akurat tego dnia urodziny mam? Nie sądzę, nie ma za co.

0

Jeśli do stycznia nie wywalczy sobie więcej minut to sprzedać w zimowym okienku za te 60mln chociaż do United. Są w stanie na spokojnie tyle dać.

4

Największym absurdem w dobie koronawirusa w futbolu jest to, że UEFA sobie rozgrywa towarzyskie mecze. Gdzie nie dość że 20 piłkarzy z 10 różnych lig spotyka się razem to jeszcze muszą lecieć przez połowę świata np. z Europy do Ameryki, a to wszystko żeby UEFA zarobiła trochę $$.

0

@kuz Ale o 21 by było mniej widzów Azji.

0

@Majkel34 Co to znaczy "poważna" deprsja?

2

Polski Ronaldo ładna bramka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?