DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Zabrał 2 pkt, a nie 3 bo był remis ;pp
1
W końcu jest konkurencja w tej lidze fajnie jakby wygrał ligę Milan albo Atalanta.
0
Brahim Diaz ma to coś może Real z niego mieć pożytek.
4
Jakie bankructwo nam grozi? Poczekajcie na zmienne za Suareza i Vidala :D
0
@Derean Szkoda żeby nie było okazji w spotkaniu z Alaves grającym w 10 od 65 minuty.
0
@Herato Został zmuszony do pozostania w klubie, myślami był w City, więc to miało prawo się zdarzyć.
8
@BarcaInfo dawaj pośmiejemy się z Kowala jak mówił że będziemy mieli z 6 pkt po 6 kolejkach :D
0
I weź tu wybierz zawodnika meczu...
1
@Uukasz_93 Gdyby miał chociaż 1 kontakt z piłką to by strzelił :/
3
Messi najgorszy mecz w karierze w Barcelonie. Lepiej jakby zniknął jak w niektórych meczach z lepszymi zespołami, a tak tylko przez 90 minut sabotował grę i zaliczył koło 30 strat?
3
Brejtłejt strzeli gola róbcie screeny.
0
@Lordzi Już strzelał parę razy w tym sezonie przecież.
1
XDDD niech go ktoś zmieni proszę.
2
Co ten Messi robi??? On nawet nie stara się podać tylko gra pod siebie i wszystko psuje. Gdzie jest Koeman niech pokaże jaja?
1
Uff Busquetsa nie ma
0
Messi jak na razie jedynie na jaką ocene zasługuje to 1, Dembele na 2 za dwa zrywy na skrzydle.
1
@BarcaInfo 28 start dwóch piłkarzy w 45 minut KRYMINAŁ
1
@Janiama Miał dobre interwencje ale miał też w każdym meczu amatorskie błędy. W tym meczu nie trzeba mówić z Realem przy trzeciej bramce piłki nie potrafił złapać, a z Getafe czy z Węgrami zaliczał puste przeloty albo nie potrafił złapać piłki do koszyka.
1
@BarcaInfo Przecież my gramy totalną kupę każdy ma jakieś debilne straty na 40 metrze. 0 jakiegokolwiek pomysłu na grę.
0
Po co oni podają do tego Neto?XD
3
Langlet jakie piły daje jedyny rozgrywający w tym meczu. Busi parodiuje De jong podaje do najbliższego jak zawsze.
0
Czemu on gwiżdże jak Griezmann ma sam na sam??XD
0
Messi z Dembele mają już chyba razem ponad 10 start w 37 minucie XD
0
Z Messim i Dembele tego nie wygramy.
0
Langlet dzisiaj nasz najlepszy pomocnik.
0
Neto przy każdej interwencji jest obsra**.
0
Neto to jest taka mina że to chuu
0
Co robi Dembele? On boi się podawać do tyłu tylko woli dryblować bez żadnego celu i tracić.
2
@matirix20 Jego kanał nie polega na opychaniu się jedzeniem. Polecam sprawdzić ostatnie filmy, a potem gadać głupoty.
5
@Katalonbar Ta zostało tylko pokonać Włochów i zremisować z Holandią. Nie ma co myśleć o tym na razie.