0

@Encore Zabrał 2 pkt, a nie 3 bo był remis ;pp

1

W końcu jest konkurencja w tej lidze fajnie jakby wygrał ligę Milan albo Atalanta.

0

Brahim Diaz ma to coś może Real z niego mieć pożytek.

4

Jakie bankructwo nam grozi? Poczekajcie na zmienne za Suareza i Vidala :D

0

@Derean Szkoda żeby nie było okazji w spotkaniu z Alaves grającym w 10 od 65 minuty.

0

@Herato Został zmuszony do pozostania w klubie, myślami był w City, więc to miało prawo się zdarzyć.

8

@BarcaInfo dawaj pośmiejemy się z Kowala jak mówił że będziemy mieli z 6 pkt po 6 kolejkach :D

0

I weź tu wybierz zawodnika meczu...

1

@Uukasz_93 Gdyby miał chociaż 1 kontakt z piłką to by strzelił :/

3

Messi najgorszy mecz w karierze w Barcelonie. Lepiej jakby zniknął jak w niektórych meczach z lepszymi zespołami, a tak tylko przez 90 minut sabotował grę i zaliczył koło 30 strat?

3

Brejtłejt strzeli gola róbcie screeny.

0

@Lordzi Już strzelał parę razy w tym sezonie przecież.

1

XDDD niech go ktoś zmieni proszę.

2

Co ten Messi robi??? On nawet nie stara się podać tylko gra pod siebie i wszystko psuje. Gdzie jest Koeman niech pokaże jaja?

1

Uff Busquetsa nie ma

0

Messi jak na razie jedynie na jaką ocene zasługuje to 1, Dembele na 2 za dwa zrywy na skrzydle.

1

@BarcaInfo 28 start dwóch piłkarzy w 45 minut KRYMINAŁ

1

@Janiama Miał dobre interwencje ale miał też w każdym meczu amatorskie błędy. W tym meczu nie trzeba mówić z Realem przy trzeciej bramce piłki nie potrafił złapać, a z Getafe czy z Węgrami zaliczał puste przeloty albo nie potrafił złapać piłki do koszyka.

1

@BarcaInfo Przecież my gramy totalną kupę każdy ma jakieś debilne straty na 40 metrze. 0 jakiegokolwiek pomysłu na grę.

0

Po co oni podają do tego Neto?XD

3

Langlet jakie piły daje jedyny rozgrywający w tym meczu. Busi parodiuje De jong podaje do najbliższego jak zawsze.

0

Czemu on gwiżdże jak Griezmann ma sam na sam??XD

0

Messi z Dembele mają już chyba razem ponad 10 start w 37 minucie XD

0

Z Messim i Dembele tego nie wygramy.

0

Langlet dzisiaj nasz najlepszy pomocnik.

0

Neto przy każdej interwencji jest obsra**.

0

Neto to jest taka mina że to chuu

0

Co robi Dembele? On boi się podawać do tyłu tylko woli dryblować bez żadnego celu i tracić.

2

@matirix20 Jego kanał nie polega na opychaniu się jedzeniem. Polecam sprawdzić ostatnie filmy, a potem gadać głupoty.

5

@Katalonbar Ta zostało tylko pokonać Włochów i zremisować z Holandią. Nie ma co myśleć o tym na razie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?