8

@kacperek2005letsgo no name? Mało wiesz o piłce w takim razie, jeszcze 2 sezony temu tworzyli najlepszy duet w bundeslidze z Joviciem.

12

Lenglet ma 12 minut żeby zrobić coś głupiego, da radę? Ja obstawiam że mu się uda.

0

Alba setki nie wykorzystał, coś nowego xd

0

Dalej bez Pjanicia, a w składzie Busquets i De Jong XD

2

Jeszcze Walcott im strzela XDDD

60

Neymar ma sprytny plan



0

@ViscaBarca123 Dlaczego w 13 sekundzie ten po środku cały czas prosi o podanie będąc na pozycji spalonej?XD

2

No i super rywal którego chciałem, jak mamy odbić się od dna to kiedy jak nie z PSG? Odpadniemy to trudno, nie wymagam w tym sezonie niczego, najwyżej się miło zaskoczę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jak to Trincao spartolił to nie mam pytań xd

0

@zorf w lutym jak nie będziemy już w grze o nic to pewnie zwolni go nowy zarząd i da kogoś zastępczego z rezerw do końca sezonu żeby zachować twarz.

0

Dobrze dobrze gramy bez tych skrzydeł XD

2

@SkN Ależ oczywiście że tak, piłkarze gdy jest Messi na boisku też grają inaczej. Wiem że fanboyom ciężko to przełknąć ale wszystko z czasem się kończy.

9

Messi jest utrapieniem Barcelony w tym sezonie, zatrzymaliśmy go na siłę i była szansa że tak się stanie. Bez Messiego byśmy mieli z 6-8 pkt więcej ;)

25

Ten Puig to też zbyt bystry nie jest... Mówi mu sam trener że nie ma dla niego miejsca, zamiast udać się na wypożyczenie do jakiejś 6-7 siły La Liga tak jak Odegaard to nie on woli marnować sezon na trybunach.

6

@Criss18Barca Pamiętaj że może być to katalońska gazeta która chce wygranej np. Fonta i dlatego będzie takie głupie plotki rozsiewać.

1

@BarcaInfo On jest w tym sezonie tragiczny i nie mam pojęcia za co gra w 1 składzie, dwóch piłkarzy ze szkółki by lepiej zagrało.

0

@xBoMBoWiECx Kusi postawić na Juve, wiem że grają słabo ale ten kurs jest za duży, mając w składzie takich piłkarzy jak Ronaldo. Tym bardziej, że Liverpool z kontuzjami, a City bez formy.

2

Dajcie mi to PSG i tak LM nie wygramy a zawsze to lepiej zagrać z PSG niż BVB, większe emocje.

0

@DaPi A co to za sztuka w tym sezonie pokonać Barce lub być przed nami w tabeli? Przed nami jest około następnych 12 drużyn. To że grają lepiej od nas nie znaczy że grają dobrze.

6

Bayern to ma dobrze mogą trafić na samych ogórkow: Atalanta, Porto, Sevilla, Lazio, Barcelona.

1

@FCBeSeM Potężna katalońska maszyna, klękaj Europo!!! Cadiz idziemy po Ciebie.

0

@DaPi Ale Real też jest beznadziejny.

0

Chciałbym City lub PSG w 1/8, nie chce żadnego słabszego rywala w zasięgu jak BVB.

6

@X37 Przeprowadzić transfery? Jesteśmy bankrutem.

4

Człowiek nie cieszył się z pozostania Messiego i niestety miał rację. Zawsze to byśmy byli sezon do przodu i szybciej nauczyli się grać bez niego bo to że odejdzie w czerwcu to pewniak.

4

Lenglet to parodia piłkarza w tym sezonie XD

1

Ale że z najsłabszym Messim odkąd jest w Barcy, kolejny mecz gramy gorzej, szok co nie?

0

XDDD co on zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?