31

Coutinho to wygrany sezonu poszedł se na wypożyczenie i wygrał potrójną koronę.

0

Szejku już pociesza Neymara, będzie podwyżka.

3

I tak Neuer obronił xd

0

Lewy miał akcje jak Suarez gdy zakladal siatkę Luizowi.

1

Neymar nie daje radę z Polakiem to go fauluje.

1

Neuer klasaaa poraz kolejny

0

Neymar are you mad?:p

0

Baaayern brawo!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Co Juve, Atletico i Roma wygralo LM?xd Szpaku odpłynął

3

Davies jest dziś beznadziejny.

5

O reklama Messi widzę przy Pepsi dziś ogląda.

1

Ale Mbappe to jest kocur niech on nie trafia do Realu.

0

@Mesi12 My jesteśmy mierni oni nie grali meczu życia

1

Czemu to nie wpadło:/

1

Teraz większość jest za PSG a jeśli byśmy dostali od Paryża 8:2 to by było odwrotnie xd

11

Ja tylko przyszedłem powiedzieć, że idę kończyć karierę w fifie i to my sięgniemy dziś po LM!

0

@abram3k Roberto wymiatał przez 2 sezony, teraz zjazd z sezonu na sezon.

68

Powiem wam taką ciekawostkę, że Dembele u nas gra 3 lata, a ja w przyszłym sezonie jak zacznie grać to będę miał wrażenie, że biega jakiś nowy zawodnik.

0

@Striker Alba swój prime miał po odejściu Neymara, więc nie wiem.

0

Kto wie czy nie trafia na idealny moment gdzie wychowankowie dostaną w końcu minuty.

5

@Azi Gaya i Reguilon są w lepszej formie od Alby i tak.

3

@MaFCB Tak działa wada wzroku kolego. Polecam udać się do okulisty.

3

@maatiixx Bo Ajax zachwycał stylem jakim to robił.

1

Dawaj jeszcze 1 Robcio.

0

XDD co ten Bayern robi

2

@smiatuniu Przygotowany ale nie zagrany tak to każdy może.

2

Lewy jest dziś tragiczny xd

2

Fajnie Jakby Lewy strzelił ze 2 i spróbował podgonić Ronaldo.

3

W jaki sposób zmniejszyć ich role jeśli zostaną? Za Albe ma grać fatalny Firpo czy za Pique wiecznie kontuzjowany Umtiti? Jak pozbyć się w tym sezonie to Rakiticia, Busquetsa i Suareza. Tych 2 ostatnich nie nadaje się już do gry na najwyższym poziomie. Pique i Alba mogą pograć jeszcze 1 sezon bo z całej tej starej gwardii grali najlepiej, a i tak nie mamy nikogo w ich miejsce, a kasy brak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?