DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Coutinho to wygrany sezonu poszedł se na wypożyczenie i wygrał potrójną koronę.
0
Szejku już pociesza Neymara, będzie podwyżka.
3
I tak Neuer obronił xd
0
Lewy miał akcje jak Suarez gdy zakladal siatkę Luizowi.
1
Neymar nie daje radę z Polakiem to go fauluje.
1
Neuer klasaaa poraz kolejny
0
Neymar are you mad?:p
0
Baaayern brawo!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Co Juve, Atletico i Roma wygralo LM?xd Szpaku odpłynął
3
Davies jest dziś beznadziejny.
5
O reklama Messi widzę przy Pepsi dziś ogląda.
1
Ale Mbappe to jest kocur niech on nie trafia do Realu.
0
@Mesi12 My jesteśmy mierni oni nie grali meczu życia
1
Czemu to nie wpadło:/
1
Teraz większość jest za PSG a jeśli byśmy dostali od Paryża 8:2 to by było odwrotnie xd
11
Ja tylko przyszedłem powiedzieć, że idę kończyć karierę w fifie i to my sięgniemy dziś po LM!
0
@abram3k Roberto wymiatał przez 2 sezony, teraz zjazd z sezonu na sezon.
68
Powiem wam taką ciekawostkę, że Dembele u nas gra 3 lata, a ja w przyszłym sezonie jak zacznie grać to będę miał wrażenie, że biega jakiś nowy zawodnik.
0
@Striker Alba swój prime miał po odejściu Neymara, więc nie wiem.
0
Kto wie czy nie trafia na idealny moment gdzie wychowankowie dostaną w końcu minuty.
5
@Azi Gaya i Reguilon są w lepszej formie od Alby i tak.
3
@MaFCB Tak działa wada wzroku kolego. Polecam udać się do okulisty.
3
@maatiixx Bo Ajax zachwycał stylem jakim to robił.
1
Dawaj jeszcze 1 Robcio.
0
XDD co ten Bayern robi
2
@smiatuniu Przygotowany ale nie zagrany tak to każdy może.
2
Lewy jest dziś tragiczny xd
2
Fajnie Jakby Lewy strzelił ze 2 i spróbował podgonić Ronaldo.
3
W jaki sposób zmniejszyć ich role jeśli zostaną? Za Albe ma grać fatalny Firpo czy za Pique wiecznie kontuzjowany Umtiti? Jak pozbyć się w tym sezonie to Rakiticia, Busquetsa i Suareza. Tych 2 ostatnich nie nadaje się już do gry na najwyższym poziomie. Pique i Alba mogą pograć jeszcze 1 sezon bo z całej tej starej gwardii grali najlepiej, a i tak nie mamy nikogo w ich miejsce, a kasy brak.